avatar

Ašvaganda (Ashwagandha) - papildai

Ašvaganda (Ahswagandha) –  tai migdomoji vitanija arba indiškasis ženšenis, kuris yra laikomas vienu pagrindinių bei svarbiausių Indijos tradicinės gydymo sistemos vaistinių augalų. Ašvaganda nauda buvo žinoma šimtus metų, tačiau, tik pastaraisiais dešimtmečiais teigiamas jos poveikis yra pritaikytas farmakologijai. Įspūdinga šio augalo nauda yra svarbiausias argumentas, kodėl ašvaganda kapsulė, ašvaganda milteliai ar ašvaganda tabletė, turėtų tapti kasdiene jūsų rutinos dalimi. Ašvaganda poveikis žmogaus sveikatai yra labai įvairiapusis.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Ašvaganda: poveikis ir nauda

Vienas šio augalo poveikio aspektų yra tas, kad jis teigiamai veikia nervų sistemos veiklą, padeda atsipalaiduoti ir nusiraminti, tad idealiai tinka žmonėms, kurie patiria daug streso. Tačiau ir tai dar ne viskas – pastebėta, kad tie žmonės, kurie ašvagandos papildus vartoja ypač įtemptu laikotarpiu, lengviau išlaiko reikiamą energijos lygį bei gerokai sumažina perdegimo sindromo tikimybę. Kai nervų sistemos funkcija yra puiki, natūraliai galima mėgautis ir puikios kokybės miegu. Taigi, Aswaganda milteliai, ashwagandga kapsulės arba ashwagandga tabletės turėtų būti vartojamos ir tuo atveju, jei jūsų netenkina miego kokybė – negalite užmigti, dažnai prabundate arba miegate visą naktį, tačiau ryte vis tiek atsikeliate pavargę. Tačiau ir tai dar ne viskas – puikiai žinoma, kad gera atmintis yra viena jaunystės paslapčių. Ir nors šiandien yra siūlomi šimtai būdų, kaip išlaikyti puikią atmintį iki pat senatvės (o taip pat ir sulaukus šio periodo), dėmesį verta atkreipti į tai, kad šis Indijoje augantis augalas taip pat yra puikus pagalbininkas. Stiprus imunitetas – aktualus kiekvienam iš mūsų. Ir nors taip pat siūlomi šimtai būdų, kaip galima pagerinti imunitetą, dėmesį verta atkreipti į tai, kad bene geriausią efektą visada užtikrina gamtos teikiamos dovanos. Na, o, ašvaganda arba tiesiog indiškas ženšenis, taip pat yra vienas iš tų augalų, iš kurio šaknų išgauti milteliai (ar kita forma pateikiami papildai), gali ženkliai sustiprinti jūsų imunitetą. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad ašvaganda papildai yra geras pasirinkimas ir sportuojantiems žmonėms. Šio augalo geriausios savybės skatina raumeninės masės augimą; didina jėgą bei ištvermę fizinių krūvių metu, o taip pat – užtikrina spartesnį raumenų atsistatymą po treniruočių. 

Kaip išsirinkti?

Taigi, kaip matyti ashwagandha poveikis žmogaus organizmui yra ypač teigiamas. Tad, jei jus domina Aswagandha papildai, juos vertėtų tikrai įsigyti, o prieš įsigyjant, atkreipti dėmesį ir į tam tikras detales. 

  • Sudėtis

Labai dažnai aswagandha papildai būna praturtinti ir kitomis, žmogaus organizmui reikalingomis medžiagomis. Tad, jei šiuo metu susiduriate ne tik su problemomis, kurias padėtų išspręsti ašvaganda papildas, bet ir su poreikiu papildyti savo organizmą tam tikrais vitaminais ar mineralais, kompleksiniai papildai yra pats geriausias pasirinkimas. 

  • Forma ir kiekis

Rinkitės sau patogiausią vartojimo formą – tai gali būti ašvaganda milteliai ašvaganda kapsulė ar ašvaganda tabletė. Na, ir, žinoma, atsakingai įvertinkite ir pakuotės dydį – jei papildą ruošiatės vartoti ilgesnį laiką, iš karto verta investuoti į didelę pakuotę – vėliau sutaupysite ir savo laiko, ir pinigų. Maksimalus ašvaganda poveikis pastebimas, kai papildas yra vartojamas ilgesnį laiką (bent kelis mėnesius).

  • Vartojimas ir laikymo sąlygos

Nors ant pakuotės rasite rekomendacijas, kokiais kiekiais vartoti papildą, bus geriausia, jei dėl vartojimo pasitarsite su mitybos konsultantu ar savo sporto treneriu, kurie įvertinę jūsų situaciją ir norimus pasiekti tikslus, pateiks individualias rekomendacijas. Na, ir, žinoma laikykite papildą taip, kaip nurodyta ant pakuotės – tokiu atveju būsite tikri, kad gaminys išlaikys geriausias savo savybes visą galiojimo laikotarpį. 

Ašvaganda: kur pirkti?

Taigi, kaip matyti, ašvaganda kapsulės, ašvaganda tabletės bei ašvaganda milteliai nauda yra iš tiesų didelė. Tad tikrai netrūksta argumentų, kodėl turėtų būti įsigyjami šie papildai. Tad belieka tik pastebėti, kad ašvaganda pirkti geriausia internetu, kadangi tai – ne tik greitai ir patogu, bet ir jūsų laukia ašvaganda atsiliepimai – sužinosite, ką apie šiuos papildus galvoja tie, kurie juos jau išbandė. Ashwagandha pirkti internetu verta dar ir todėl, kad ashwagandha kaina bus ypač patraukli (jei pirksite akcijos metu  ašvaganda kaina gali sumažėti net iki keliasdešimt procentų).