avatar

Išrūgų izoliatas

Kad žmogaus organizmas kiekvieną dieną turi gauti tam tikrą kiekį baltymų, tai žino visi. Tačiau ne visi atkreipia dėmesį, kad, pavyzdžiui, sportuojantiems vyrams bei moterims, šios medžiagos gauti reikia kur kas daugiau. Viskas todėl, kad sporto metu susidaro mikro įtrūkimai, kurie tiesiog privalo būti užpildyti, o baltymai – tam geriausias pasirinkimas. Tačiau ir tai dar ne viskas – svarbu akcentuoti, kad tik gaunant daug baltymų, galima sparčiai ir kokybiškai atsigauti po intensyvių treniruočių.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma
Rodyti po: 10 20 50 100

Taigi, kiekvienas sportuojantysis į kasdienį racioną turi įtraukti ir baltymų papildus, nes užtikrinti šios medžiagos perteklių vien tik iš maisto, yra pakankamai sudėtinga. Tad įsigykite šiam tikslui skirtų papildų. Jų galite rasti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.


Baltymų papildų yra daug. O kuo naudingas gali būti baltymų išrūgų izoliatas?


Baltymų papildai šiandien sudaro iš tiesų didelį pasirinkimą. Na, o baltymų išrūgų izoliatas yra vienas jų. Tai – viena iš pieno išrūgų baltymų formų, kuri yra grynesnė (kitais žodžiais tariant, tai reiškia, kad organizmas gaus mažiau riebalų ir daugiau angliavandenių); lyginant su koncentratu, beveik visada izoliatas turi aukštesni baltymų %. Taip pat svarbu akcentuoti, kad izoliatas yra priskiriamas prie greito įsisavinimo baltymų kuri atletai dažniausiai vartoja iš karto po treniruotės.

Vis dar svarstote, ar baltymų išrūgų izoliatas yra tai, į ką reikėtų investuoti?

Jei vis dar svarstote, ar baltymų išrūgų izoliatas yra tai, į ką verta investuoti, pats metas atkreipti dėmesį į šiuos teiginius:

  • Tai yra aukščiausias biologine verte pasižymintis baltymų šaltinis. Jame gausu šakotųjų amino rūgščių (BCAA) bei amino rūgščių, kurios organizme nėra sintentinamos (EAA). Kitais žodžiais tarint, tai yra ypač švarus bei grynas baltymas, kuris turi ypač nedaug laktozės.
  • Puikiai tinka žmonėms, kurie netoleruoja laktozės. Nors baltymų išrūgų izoliate laktozės yra, jos kiekis yra toks mažas, kad išvengiama nepageidaujamų organizmo reakcijų.
  • Šie papildai, lyginant su kitais baltymų papildais, yra lengviau virškinami, todėl puikiai tinka žmonėms, dažnai besiskundžiantiems virškinimo sutrikimais.
  • Grynesnis ir pranašesnis už kitus baltymų papildys išrūgų izoliatas yra todėl, kad jis – ilgiau filtruojamas, o taip pat – apdorojamas chromatografijos būdu. Tai reiškia, kad įvyksta jonų keitimosi metodas. Taigi, toks perdirbimo būdas leidžia kur kas labiau padidinti baltymo koncentraciją.
  • Tinka vartoti tiek prieš treniruotę, tiek po jos.
  • Besilaikantieji dietos ar negalintys viršyti tam tikro per parą gaunamo kalorijų skaičiaus, gali rinktis baltymų išrūgų izoliatus, kuriuose nėra pridėtinio cukraus.

Baltymų išrūgų izoliatas: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Net ir tuo atveju, jei savo dėmesį nukreipsite vien tik į baltymų išrūgų izoliatą. pamatysite, kad jūsų laukia iš tiesų nemažas pasirinkimas. Taigi, tam, kad išsirinktumėte geriausiai jūsų poreikius galintį pateisinti gaminį, nepamirškite įvertinti ir tam tikrų detalių.

Baltymų kiekis vienoje porcijoje

Nors apie pieno išrūgų baltymų izoliatą yra sakoma, kad vartodami tokį produktą gausite mažiau riebalų ir daugiau angliavandenių, nereikia pamiršti, kad skirtinguose tokio tipo papilduose galite rasti ir skirtingus baltymų kiekius. Taigi, vienas svarbiausių akcentų, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra baltymų kiekis vienoje porcijoje. Kuo didesniu kiekiu baltymų norite aprūpinti savo organizmą ir kuo solidesnį perteklių siekiate sukurti, tuo turtingesnius baltymais papildus verta rinktis.

Vitaminai ir mineralai

Nors ir organizmas ir gali gauti per daugi vitaminų bei mineralų, tačiau intensyviai sportuojantiems žmonėms tai dažniausiai negresia, kadangi ypač daug šių naudingų medžiagų yra netenkama kartu su prakaitu. Taigi, jei jūsų treniruočių grafikas yra ypač įtemptas, tikrai neprašausite pro šalį pasirinkę baltymų išrūgų izoliatą, kurio sudėtyje galima rasti ir vitaminų ar mineralų.

Kitos sudedamosios dalys

Į baltymų išrūgų izoliatų sudėtį labai dažnai įeina ir kitos medžiagos, pavyzdžiui, suteikiančios papildomą skonį, spalvą, kvapą, o tai pat – konservantai. Belieka tik pastebėti, kad visos medžiagos, kurios ir yra naudojamos, yra visiškai saugios.

Skonis

Baltymų išrūgų izoliatas yra ir vienas iš tų papildų, kurį vartoti yra labai malonu, nes tai – tiesiog skanu. Viskas todėl, kad šiandien galite rinktis šiai kategorijai priklausančius papildus, kurie yra praturtinti kapučino, bananų, sausainių, vanilės ir kitais skoniais. Tad rinkitės mėgstamiausią. Na, o, jei nuspręsite įsigyti kelių skirtingų skonių papildus, tuomet tikrai išvengsite rutinos.

Kiekis

Jei artimiausiu metu laukia ypač įtemptas treniruočių grafikas, tai, galite būti tikri – raumenims prireiks itin rūpestingos priežiūros bei efektyvaus atsistatymo. Tad tokiu atveju iš karto yra verta investuoti į didelę pakuotę – taip tiesiog taupysite laiką, o dažnu atveju ir pinigus.

Alergenai

Kartais šio tipo papilduose gali būti randamos medžiagos, kuriuos įvardijamos kaip alergenai. Taigi jei jūs esate alergiškas tam tikriems maisto produktams, pirkdami papildus, patikrinkite, ar juose nėra tų maisto produktų pėdsakų.

Vartojimas ir laikymo sąlygos

Savaime suprantama, vartojimas – ypač svarbus aspektas. Nors ant kiekvienos papildų pakuotės rasite informacijos apie tai, kaip dažnai ir kokiais kiekiais turėtų būti vartojamas jūsų pasirinktas išrūgų baltymų izoliatas, atminkime, kad sportuojančių žmonių situacijos gali būti labai skirtingos. Skiriasi ne tik kūno svoris, bet ir treniruočių ilgumas bei dažnumas, o taip pat – ir norimi pasiekti tikslai. Todėl pats geriausias variantas – dėl baltymų išrūgų izoliato vartojimo pasitarti su mitybos specialistu arba treneriu. Na, o laikymo sąlygos – ypač paprastos; viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik laikyti papildus vėsioje bei sausoje vietoje, kur jų nepasiektų nei saulės spinduliai, nei vaikai. Paruošti vartojimui šį papildą, yra ypač nesudėtinga. Tereikia tam tikrą (nurodytą ant pakuotės ar tą, kurį vartoti jums rekomendavo mitybos specialistas ar treneris), sumaišyti su tam tikru kiekiu vandens (gali būti naudojamos ir sultys ar liesas pienas), ir gerai suplakti. Kokybiškam plakimui užtikrinti naudokite plaktuvę.


Kodėl proteino papildus verta pirkti internetu?


Taigi, baltymų išrūgų izoliatas yra puikus pasirinkimas, kai norisi efektyviai ir kokybiškai aprūpinti savo organizmą baltymais ir sukurti jų perteklių; užpildyti mikro įtrūkimus bei greičiau atsigauti po treniruočių. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad kiekvienas, panorėjęs jų įsigyti, turėtų teikti pirmenybę apsipirkimui internetu. Tai verta daryti dėl įvairių priežasčių.

Nusprendę įsigyti baltymų išrūgų izoliatą internetu, sutaupysite labai daug laiko. Ir ne tik todėl, kad jums nereikės eiti niekur iš namų – gaminius galėsite rūšiuoti pagal sau aktualius kriterijus, todėl paieška bus dar greitesnė bei sklandesnė. Nusprendus apsipirkti šiuo būdu, taip pat nereikės taikytis prie parduotuvių darbo laiko – apsipirkite 24/7. Na, ir, žinoma, kaina taip pat negali likti nepaminėta. Mūsų internetinėje parduotuvėje akcijos vyksta itin dažnai, o tai reiškia, kad jų metu gaminių kaina sumažėja keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų.

Baltymų išrūgų izoliatas – greitas ir efektyvus būdas papildyti savo organizmą baltymais bei užtikrinti jų persvarą. Tad įsigykite šį naudingą gaminį jau dabar.