avatar

HMB Papildai

HMB yra vienos iš šakotųjų amino rūgščių (leucino) metabolitas, kuris susidaro tik tuomet, kai žmogaus organizme prasideda leucino metabolizacijos procesas. Kadangi tik labai nedidelė dalis (maždaug tik 5 proc.), leucino, esančio žmogaus organizme virsta HMB, tai žmogus šio svarbaus komponento turėtų gauti papildomai vartodamas papildus. Tiesa, šiek tiek HMB susidaro ir vartojant tam tikrus maisto produktus, pavyzdžiui, valgant katžuvę arba greipfrutus.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Kokia HMB nauda?

Tačiau norint, kad HMB gautumėte pakankamai, reikėtų suvalgyti labai didelius, tiesiog neįmanomus šių maisto produktų kiekius. Sprendimas suvalgyti kasdien po keliolika greipfrutų, tikrai nėra pats geriausias – tiesiog pakenktų jūsų skrandžiui. Būtent todėl kur kas geresnis pasirinkimas – papildų vartojimas, užtikrinantis saugumą bei efektyvumą.

HMB nauda žmogaus (o ypač sportuojančio) organizmui, yra labai didelė. Visų pirma, verta akcentuoti, kad HMB padidina sportuojančio žmogaus ištvermę – net kelių valandų ypač intensyvios treniruotės tampa kur kas lengviau įveikiamos. Tačiau ir tai dar ne viskas – tie žmonės, kurie HMB gauna pakankamai, kur kas lengviau atsikrato riebalinės masės. Dar vienas HMB naudingumo  aspektų yra tas, kad tas, kad pakankamas šių medžiagų kiekis stiprina imunitetą, o taip pat – pagreitina ir žaizdų gijimą. Reikia HMB kiekis teigiamai veikia ir žmogaus raumenis – tyrimai rodo, kad tie, kurie šios medžiagos gauna pakankamai, po ilgų treniruočių, jaučia kur kas mažesnį raumenų skausmą. Tyrimais įrodyta, kad HMB vartojimas padeda greičiau atkurti ir po ligos ar traumos išsekusius raumenis. Be to, tai yra vienas iš tų komponentų, kuris padeda padidinti fizinę ištvermę bei jėgą fizinio krūvio metu. Taip mažina ir raumenų skausmą.

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad būtent HMB yra vienas iš tų komponentų, kuris sąveikauja su kitais. Pavyzdžiui, jei HMB bus vartojamas kartu su kreatinu, tai bus užtikrinta dar didesnė raumenų mase ir jėga. Žinoma dėl HMB ir kreatino vartojimo, reikėtų pasikonsultuoti su savo sporto treneriu arba mitybos konsultantu, kurie įvertinę jūsų norimus pasiekti tikslus, pateiktų tikslias rekomendacijas. 

Į ką svarbu atkreipti dėmesį perkant?

Kadangi HMB papildai sudaro nemažą pasirinkimą, prieš įsigyjant, reikėtų įvertinti ir tam tikras detales. 

  • Sudėtis

Rinkdamiesi HMB papildus, atsakingai įvertinkite gaminio sudėtį. Neretai HMB papildai dar būna praturtinti ir kitomis, žmogaus organizmui naudingomis medžiagomis. Tad, jei šiuo metu jaučiate poreikį savo organizmą praturtinti ne tik HMB, bet ir kitomis medžiagomis, tokiu atveju verta rinktis kompleksinius papildus.

  • Kiekis

Įvertinkite ir tai, kokio dydžio pakuotė bus įsigyjama – jei papildą planuojate vartoti ilgesnį laiką arba jeigu HMB naudos ir kiti šeimos nariai, tai iš karto vertėtų įsigyti didesnę pakuotę – taip sutaupysite ir laiko, ir pinigų. 

  • Skonis

Vartoti HMB gali būti ne tik tikslinga (jei jums aktualu atsikratyti riebalinės masės bei priaugti raumeninės, sustiprinti imunitetą), bet ir skanu – esant poreikiui, galite rinktis įvairiais skoniais praturtintus papildus.

  • Vartojimas ir laikymo sąlygos

Nors ant HMB pakuotės rasite nurodymus, kokiais kiekiais reikėtų vartoti papildą, dėmesį verta atkreipti į tai, kad kur kas geresnis kitas pasirinkimas. Dėl šių papildų vartojimo, pasitarkite su savo sporto treneriu arba su mitybos konsultantu, kurie įvertinę jūsų situaciją bei norimus pasiekti tikslus, pateiktų tikslesnes rekomendacijas, trumpiau tariant, HMB vartojimas turi būti individualus procesas. Na, ir, žinoma, nepamirškite, kad papildas turi būti laikomas būtent tokiomis sąlygomis, kurios yra nurodytos ant pakuotės – tuomet gaminys išlaikys geriausias savo savybes visą galiojimo laiką.

Kodėl HMB turėtų būti perkamas internetu?

Tad, jei reikalingas HMB papildas, tokiu atveju verta prisiminti, kad geriausia šį papildą įsigyti internetu. Visų pirma, tai yra labai greitai bei patogu – papildus įsigysite net neišeidami iš savo namų. Dar daugiau, jūsų taip pat laukia didelis šių gaminių pasirinkimas. Laukia ir HMB atsiliepimai – sužinosite, ką apie šį gaminį galvoja tie, kurie jį jau išbandė. Na,  ir taip pat svarbu akcentuoti, kad perkant internetu, HMB kaina bus labai patraukli – jei pirksite akcijos metu, tai įsigysite su keliasdešimt procentų nuolaida.