avatar

Prieštreniruotiniai (pre workout) papildai

Treniruotė – vienas svarbiausių procesų kūno masės priaugti, riebalų masę raumenimis paversti norintiems arba tiesiog profesionaliai sportuojantiems, varžyboms besiruošiantiems žmonėms. Ko reikia, kad treniruotė būtų kokybiška? Savaime suprantama, būtų galima išvardinti daugybę išteklių bei elementų. Tai – laikas, noras, aiškūs tikslai, kuriuos norima pasiekti, profesionali sporto salė, modernūs treniruokliai, kai kuriais atvejais – ir specialisto priežiūra. Visa tai – labai svarbu, tačiau yra ir dar vienas elementas, be kurio visa kita gali netekti jokios prasmės. Tai – jūsų galia, žvalumas bei energija visos treniruotės metu. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad dėl įvairiausių priežasčių (raumenų diskomforto, tam tikrų medžiagų trūkumo ar tiesiog prastos nuotaikos), galios, energijos, žvalumo bei užsidegimo gali būti tiesiog per mažai. Tad tam, kad būtų priešingai, puikiu pasirinkimu taps prieštreniruotiniai (pre workout) papildai.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma
Rodyti po: 10 20 50 100

Prieštreniruotiniai papildai: kokia jų nauda?


Drąsiai galima sakyti, kad būtent prieštreniruotiniai (pre workout) papildai yra pasirinkimas, kuris jūsų organizmui teikia įvairiapusę naudą. Savaime suprantama, kiekvienos treniruotės metu yra atliekami įvairaus sudėtingumo pratimai, kilnojami įvairaus svorio svarmenys ir t.t. Visiems šiems veiksmams atlikti, reikia daug energijos, žvalumo. Taigi, pre workout papildai sužadina gyvybinę organizmo energiją bei padeda išlaikyti žvalumą visos treniruotės metu. Ne paslaptis ir tai, kad net pačios sudėtingiausios bei intensyviausios treniruotės yra įveikiamos kur kas lengviau, jei besitreniruojantis žmogus yra itin stipriai motyvuotas bei užsidegęs bet kokia kaina siekti išsikeltų tikslų. Taigi, pre workout papildai yra naudingi ir šiuo atveju – jie padeda išlaikyti motyvaciją, susikaupimą bei koncentraciją visos treniruotės metu. Tačiau net ir tai dar ne viskas – yra užtikrinamas azoto oksido skatinimo efektas. Tai reiškia, kad raumuo yra užpumpuojamas, t.y., prasiplėtusios kraujagyslės tiekia didesnį medžiagų ir deguonies kiekį į raumenis. Be to, apie šiuos papildus neretai yra sakoma, kad tai – pasirinkimas, kuris kiekvienam sportuojančiam leis pamiršti silpnumą, nuovargį, netgi raumenų skausmą ir į kiekvieną treniruotę eiti taip, tarsi eitumėte į svarbų mūšį ir iš jo norėtumėte grįžti tapę nugalėtoju. Nugalėję patys save bei žinodami, kad tikslas jau visai arti.


Prieštreniruotiniai papildai: kaip juos išsirinkti?


Norėdami savo pinigus investuot teisingai, nepamirškite įvertinti ir tam tikrų kriterijų.
• Papildo forma
Prieštreniruotiniai papildai yra vieni iš tų, kuriuos galima įsigyti ypač įvairiomis formomis: tabletėmis, kapsulėmis, milteliais ar skysčiu. Rinkitės sau patogiausią variantą.
• Su cukrumi ar be?
Prieštreniruotiniai papildai (pre workout) gali būti su cukrumi ar be jo. Jei turite riboti suvartojamų kalorijų kiekį arba tiesiog norite gyventi sveikiau, verta rinktis papildus be cukraus.
• Vitaminai ir mikroelementai
Kai kurie prieštreniruotiniai papildai yra praturtinti vitaminais bei mikroelementais. Tad, jei norite savo organizmą praturtinti šiomis taip reikalingomis medžiagomis, rinkitės jų turinčius pre workout papildus.
• Skonis
Pre workout papildų vartojimas gali tapti ne tik naudingu, labai maloniu – skaniu procesu. Belieka tik išsirinkti pageidaujamo skonio papildus ir prieš treniruotę juo pasimėgauti. Na, o skonių įvairovė iš tiesų didelė: galite rinktis rūgščios kolos, obuolių, apelsinų, greipfrutų, vynuogių su citrina ir kt. skonius.
• Kiekis
Tai – dar vienas svarbus rodiklis. Jei artimiausiu metu, pre workout papildus ruošiatės naudoti dažnai, iš karto verta įsigyti didesnę pakuotę – taip pat sutaupysite ir laiko, ir pinigų.
• Vartojimas ir laikymo sąlygos
Šių papildų vartojimas gali skirtis, priklausomai nuo to, kokią jų formą (tabletes, miltelius, kapsules ar skystį) pasirinksite. Bet kuriuo atveju, tikslius nurodymus, kaip ir kokiais kiekiais vartoti papildą rasite ant gaminio pakuotės (tiesa, porcijos gali skirtis, priklausomai nuo jūsų situacijos bei norimų pasiekti tikslų). Prieštreniruotinių maisto papildų laikymo sąlygos tikrai netaps jūsų kasdienybę apsukinančiu elementu – tereikia juos laikyti vėsioje ir sausoje vietoje, kurioje jų negalėtų pasiekti vaikai bei tiesioginiai saulės spinduliai.
Kodėl juos verta pirkti internetu?
Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl prieštreniruotiniai papildai vyrams ir moterims turėtų būti perkami internetu. Visų pirma, toks pasirinkimas leidžia taupyti savo laiką bei išvengti daugybės papildomų nepatogumų. Galima pasinaudoti greitai paieška ir asortimentą sudarančius gaminius rūšiuoti pagal sau aktualius kriterijus (kainą, prekės ženklą, papildo formą ir t.t.). Jūsų taip pat laukia ir ypač išsamūs gaminių aprašymai bei atsiliepimai, kurie taps puikiais informacijos šaltiniais. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje šie maisto papildai sportui gali būti įsigyjami gerokai pigiau. Mūsų internetinėje parduotuvėje reguliariai yra vykdomos akcijos, kurios ir užtikrina, kad pre workout papildų kaina bus gerokai mažesnė – keliolika ar net keliasdešimt procentų mažesnė.
Kiekviena treniruotė – dar vienas žingsnis arčiau jūsų svajonių kūno bei išsikeltų tikslų. Na, o, kad kiekviena treniruotė būtų maksimaliai naudinga ir efektyvi, nepamirškite šimtaprocentinės motyvacijos, energijos ir užsidegimo. Juos įžiebti bei palaikyti visos treniruotės metu padės prieštreniruotiniai papildai.