avatar

Vitaminas B8 (inozitolis)

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Inozitolis - įvairiuose maisto produktuose randama medžiaga, kuri pirmiausia yra aptinkama visų gyvūnų audiniuose. Žmogaus organizmas jį gamina iš su maistu gaunamų angliavandenių. Žinoma, didesnis vitamino B8 kiekis organizme - naudos protui ir žmogaus kūnui.

Inozitolis yra svarbus tarpląstelinis elementas, kuris atlieka labai reikšmingą vaidmenį lipidų sintezėje, ląstelių augimo procesuose ir t.t. Inozitolis milteliais taip pat prisideda prie to, kad tinkamai organizme funkcionuotų hormonas insulinas. Atlikti tyrimai taip pat rodo, kad ši medžiaga teigiamai veikia žmogaus nuotaiką. Net siūloma jį vartoti tiems asmenims, kurie serga depresija. Ne veltui drąsiai sakoma, kad inozitolis yra veiksminga nervinės sistemos gerinimo priemonė. Taip pat jis padeda sumažinti cukraus kiekį kraujyje, tad tai puiki pagalba tiems, kurie serga cukriniu diabetu. Dažniausiai patariama jį vartoti moterims, kurių skydliaukės veikla yra sutrikusi, taip pat ir toms moterims, kurios serga policistinių kiaušidžių sindromu. Galiausiai, tai yra medžiaga, kuri padeda sumažinti blogojo cholesterolio kiekį kraujyje ir tuo pačiu pagerinti gerojo, kuris reikalingas tinkamam kūno funkcionavimui.

Ši medžiaga natūraliai yra randama pupelėse, šviežiuose vaisiuose, daržovėse, grūdinės kilmės gaminiuose. Visgi, dėl skurdžios ir dažnai labai paskubomis pasirenkamos mitybos - papildomi šio vitamino kiekiai yra labai reikalingi žmogaus organizmui, tad juos aktyviai ir nuolat turėtų vartoti ne tik tie, kurie sportuoja, tačiau visi, kurie nori būti sveiki.

Inozitolis savo kaina - džiugina. Ypač - pas mus. Siūlome ne tik geriausią kokybę, tačiau ir akcijas, kurių metu įsigyti vitaminus galite pigiau. Galiausiai, kviečiame užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį ir asmeniškai gauti pranešimus apie vitaminų papildymus bei kitus pasiūlymus, kurie padės Jums būti sveiku ir laimingu žmogumi.