avatar

Maisto papildai raumenims ir jėgai

Ne paslaptis, kad sportuojantys žmonės išsikelia labai įvairius tikslus. Ypač dažnai pasitaikantys yra raumenų auginimas, ryškinimas bei jėgos didinimas. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad norint efektyviai bei kokybiškai siekti šių tikslų, reikia vartoti ir profesionalų sukurtus maisto papildus. Jų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma
Rodyti po: 10 20 50 100

Maisto papildai raumenų masei ir jėgai: ką svarbu apie juos žinoti?


Proteinas/baltymai – norint, kad raumeninė masė augtų, būtina gauti reikiamą kiekį baltymų, apie 1-3 g vienam kilogramui žmogaus kūno svoriui. Paprastai kalbant, baltymai, auginant raumenų masę, tokie pat svarbūs, kaip plytos statant namą.
Aminorūgštys – labai svarbios žmogaus organizmo statybinės medžiagos, gaunamos su baltymais. Jos reikalingos visiems, kad organizmas normaliai funkcionuotų, smegenų veiklai ir kt. Sportuojantiems jos reikalingos, kad, jų pritrūkus, energija nebūtų gaminama iš raumeninio audinio, o raumuo nebūtų „suvalgomas“.
BCAA – 3 nepakeičiamos amino rūgštys: leucinas, izoleucinas ir valinas ne tik pamaitina, bet ir apsaugo raumeninį audinį nuo nykimo. Būtinosios aminorūgštys padeda atsistatyti nuo treniruotės iki treniruotės, apsaugoti nuo raumens mikro įtrūkimų, išvengti skausmo arba jį sumažinti.
Kreatinas – vienas populiariausių papildų tarp kultūristų ir jėgos sporto atstovų, padedantis raumeninėms ląstelėms gaminti daugiau energijos sporto metu, o tai reiškia didesnę jėgą bei galią. Vartojant kreatiną greičiau atgaunamos jėgos tarp treniruočių. Kreatinas padidina hormono IGF-1, kuris padeda auginti raumens masę, gamybą, tad raumuo auga.
Gainer‘iai – pagalbininkai, norint priaugti svorio ir raumenims atsistatyti. Jo sudėtyje yra angliavandenių, baltymų ir amino rūgščių, daugiau kilokalorijų bei vertingųjų medžiagų, kurios ir užtikrina papildomos masės augimą.
Prieštreniruotiniai papildai (preworkout‘ai) – padeda fizinius pratimus atlikti su didesne jėga. Jų sudėtyje esantis kofeinas suteikia stimuliacinės energijos, pagerina susikaupimą treniruotės metu. Prieštreniruotinių papildų sudėtyje esančios kitos medžiagos, tokios kaip beta alaninas, citrulinas, argininas, didina ištvermę.
Testosterono skatintojai – papildai, skatinantys testosterono gamybą organizme. Nesupainiokite, tai nėra dopingo sąraše esantis, Lietuvoje draudžiamas testosteronas. Testosterono skatintojai – specialūs papildai, kurie užkuria ir paskatina vyriškojo hormono, testosterono, natūralią gamybą organizme. Kai organizme pasigamina pakankamas kiekis vyriškojo hormono – testosterono, jis natūraliai skatina raumenų masės augimą, jėgą, didinamas kaulų tankį bei stiprumą. Sužadinus testosterono gamybą ir šio hormono pasigaminus organizme, gerėja lytinė funkcija bei prostatos veikla.
Be to, svarbu akcentuoti, kad kai kuriuos iš šių gaminių, skirtų raumenims auginti bei jėgai stiprinti, papildo įvairūs vitaminai.


Kodėl maisto papildai raumenims ir jėgai turėtų būti perkami internetu?


Maistas, kurį vartoja sportuojantis žmogus, vaidina iš tiesų svarbų vaidmenį, tačiau efektyviam tikslų siekimui, reikalingi papildai raumenų masei bei jėgai. Tad ypač naudinga juos įsigyti internetu. Visų pirma, toks sprendimas padės sutaupyti daug laiko, kadangi reikalingus maisto papildus įsigysite net neišeidami iš namų. Nors šių gaminių tam, kad jūs būtumėte stiprūs ir efektyviai siektumėte išsikeltų tikslų, pasirinkimas yra ypač didelis, tinkamiausius rasti tikrai nesunku. Viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik pasinaudoti paieška bei rūšiuoti gaminius pagal aktualius kriterijus. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos įvairios akcijos. Jos užtikrina, kad patikusius gaminius galėsite įsigyti su kelių, keliolikos ar net keliasdešimt procentų nuolaida.
Siekiant su kūno pokyčiais susijusių tikslų, ypač reikšmingos yra jūsų asmeninės pastangos. Tačiau ne ką mažiau svarbu ir tai, kokias priemones pasitelksite. Siekiant turėti raumeningą kūną bei stiprinti jėgą, verta rinktis profesionalų sukurtus papildus.