avatar

Gaba (papildai)

Kas yra GABA (arba tiesiog gama amino sviesto rūgštis)? Tai yra stiprus, depresinis, neuroaktyvus peptidas, kuris randamas žmogaus smegenų audiniuose. Vis dėlto, labai dažnai, šios medžiagos kiekiai, kurie yra randami žmogaus organizme, yra tiesiog nepakankami, todėl siekiant užtikrinti reikiamą jos kiekį, geriausiu pasirinkimu tampa GABA papildai. Situaciją dar labiau apsunkina tai, jog šios svarbios medžiagos negalima gauti iš maisto produktų. Taigi, kiekvienas, siekiantis palaikyti gerą fizinę bei emocinę sveikatą, turėtų investuoti į GABA papildus.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Kodėl tai reikalinga žmogaus organizmui?

GABA reikšmė žmogaus organizmui yra labai didelė – visų pirma, ši  gama amino sviesto rūgštis yra reikalinga tam, kad būtų užtikrinta tinkama nervų sistemos veikla bei palaikomos smegenų funkcijos. Jei organizmui pradeda trūkti šios svarbios medžiagos, smarkiai išauga nerimo sutrikimų bei depresijos tikimybė, padidėja nervingumas ir irzulys. GABA papildai yra veiksmingas pasirinkimas ir siekiant išvengti išsiblaškymo, norint užtikrinti puikią koncentraciją ir susikaupimą (tai ypač svarbu fizinių treniruočių metu). Kaip žina, stresas šiandien yra įvardijamas kaip viena didžiausių žmonijos rykščių. Ir nors labai daug kalbama apie būdus, kaip didinti atsparumą stresui, dėmesį verta atkreipti į tai, kad tikrai ne visi žmonės gali tuo pasigirti, tad reikalingos ypač efektyvūs sprendimai. Na, o šis papildas  ir yra vienas jų – pastebėta, kad vartojantieji GABA,  yra kur as atsparesni stresui. Pakankamas GABA kiekis yra žmogaus organizme yra susijęs ir su geresne  miego kokybe – pastebėta, kad tie, kurie vartoja šį papildą, džiaugiasi ir geresne miego kokybe, pabunda energingesni ir žvalesni.

Kaip išsirinkti?

Taigi, jei nusprendėte, kad ši amino sviesto rūgštis yra tai, į ką reikėtų investuoti, verta atminti ir tam tikras detales įsigyjant.

  • Sudėtis

Įvertinkite gaminio sudėtį. Šiandien jau galima įsigyti papildų, kuriuos sudaro ne tik GABA, bet ir kitos medžiagos, pavyzdžiui, vitaminai,  mineralai arba amino rūgštys. Todėl, jei šiuo metu susiduriate su poreikiu savo organizmą stiprinti ypač efektyviai, kompleksiniai papildai galėtų tapti idealiu. Na, o, jei jums yra aktuali tik ši sviesto rūgštis, tokiu atveju, verta rinktis papildus, kuriuos sudaro 100 proc. GABA.

  • Kiekis

Siekiant maksimalaus efekto, GABA turėtų būti vartojama bent kelis mėnesius. Taigi, bus geriausia, jei iš karto įsigysite didesnę pakuotę (toks sprendimas geras ir tuo atveju, jei papildą vartos ir kiti šeimos nariai).

  • Vartojimas ir laikymo sąlygos

Nors ant pakuotės rasite nurodymus, kaip turėtų vartojamas šis maisto papildas, dėmesį verta atkreipti į tai, kad bus idealu, jei dėl vartojimas pasitarsite su savo mitybos konsultantu, kuris, įvertinęs jūsų situaciją bei norimus pasiekti tikslus, pateiks tikslesniu nurodymus dėl vartojimo. GABA kapsulė yra puikus sprendimas tiems, kuriuos domina paprastas ir patogus papildo vartojimas, na, o GABA milteliai, sudarys galimybę į papildo vartoojimą žiūrėti šiek tiek kitaip – pavyzdžiui, pasigaminti skanų bei vertingą kokteilį. Taigi, kaip matyti, GABA vartojimas gali būti labai įvairus. Na, ir, žinoma, laikykite papildą tokiomis sąlygomis, kokios ir yra nurodytos ant pakuotės, kad būtų užtikrintos geriausios savybės. 

Kodėl  vertėtų GABA pirkti internetu?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl GABA papildas (GABA milteliai arba GABA kapsulė), turėtų būti įsigyjama internetu. Tai – ypač greitas bei patogus apsipirkimo būdas: papildus įsigysite vos per kelias minutes, net neišeidami iš savo namų, tad kur kas daugiau laiko galėsite skirti sau. Tačiau ir tai  dar ne viskas: jūsų taip pat laukia ir GABA atsiliepimai – sužinosite, kaip šį papildą vertina tie, kurie jį jau išbandė. Atkreipti dėmesį vertėtų ir į tai, kad GABA papildas internetu geras pasirinkimas ir tiems, kurie pageidauja patrauklių išlaidų – GABA kaina perkant internetu, jei pirksite akcijos metu, gali sumažėti net iki keliasdešimt procentų. 

GABA  maisto papildas – ypač greitas, patikimas, efektyvus ir saugus būdas užtikrinti, kad jūsų organizmui netrūktų svarbios medžiagos, atsakingos už tinkamą smegenų, nervų sistemos veiklą. Taip pat puikus pasirinkimas ir siekiantiems išlaikyti koncentraciją, norintiems išlikti žvaliems ir energingiems, be to, pageidaujantiems pagerinti miego kokybę. Tad užtikrinkite visavertę kasdienybę su GABA.