avatar

Teaninas

Teaninas yra unikali aminorūgštis, kuri visuomet reikalinga sportininkams ir sveikatingumą propaguojantiems asmenims. L-teaninas yra natūraliai randamas arbatos lapuose ir tam tikruose grybuose, ypač daug jo yra žaliojoje arbatoje, todėl gėrimas turi raminamąjį poveikį. MrBiceps.lt el. parduotuvėje rasite ir teanino, ir kitų žmogaus organizmui reikalingų aminorūgščių.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Kas yra teaninas?

Teaninas dažniausiai išgaunamas iš žaliosios arbatos lapų, tačiau nedideliais kiekiais jo yra ir juodojoje arbatoje bei tam tikrose grybų rūšyse. Ši aminorūgštis pasižymi daugybe savybių, naudingų žmogaus organizmui.

Skirtingai nuo daugelio raminamųjų medžiagų, l-teaninas atpalaiduoja, nesukeldamas mieguistumo. Dėl to jis yra mėgstamas maisto papildas tų, kuriems reikia išlaikyti budrumą ir susikaupimą, pavyzdžiui, darbo ar studijų metu.

Kokiais privalumais pasižymi teaninas?

Dėmesio koncentracija ir kognityvinių funkcijų stiprinimas: žinoma, kad teaninas padidina protinį susikaupimą ir dėmesį, ypač kai jis derinamas su kofeinu. Šis derinys dažniausiai randamas arbatoje ir, manoma, padeda padidinti smegenų alfa bangų aktyvumą, todėl žmogus geba labiau atsipalaiduoti ir lengviau koncentruoti dėmesį.

Streso ir nerimo mažinimas: modifikuodamas smegenų funkcijos aspektus, teaninas padidina GABA ir kitų neurotransmiterių, tokių kaip serotoninas ir dopaminas, gamybą, kurie atlieka pagrindinį vaidmenį padedant palaikyti gerą žmogaus nuotaiką. Tai gali padėti sumažinti stresą ir suteikti ramybės jausmą.

Miego kokybės gerinimas: teaninas gali būti naudingas miegui, tačiau ne raminantis, o mažinantis nerimą ir skatindamas atsipalaidavimą. Dėl to jis idealiai tinka tiems, kuriems dienos pabaigoje reikia atsipalaiduoti.

Kam naudojamas l-teaninas?

Sportinių rezultatų gerinimas: šis maisto papildas dažnai vartojamas sportininkų, kad padėtų sukoncentruoti dėmesį per varžybas ir sumažintų stresą bei nerimą prieš svarbius įvykius. Gebėjimas išlikti ramiu ir susikaupusiu gali pagerinti jūsų sportinius pasiekimus.

Kasdienis vartojimas: reguliarus teanino vartojimas gali padėti išlaikyti ramybės būseną ir susikaupimą visą dieną, todėl tai yra populiarus pasirinkimas tiek profesionaliems sportininkams, tiek, pavyzdžiui, studentams.

Kodėl teaninas svarbus sportininkams?

Teaninas vis labiau žinomas kaip naudingas papildas sportininkams, nes jis gali pagerinti tiek protinę, tiek fizinę jų veiklą. Štai keletas pagrindinių priežasčių, kodėl teaninas gali būti ypač naudinga sportininkams:

Geresnis dėmesys ir koncentracija:

Įrodyta, kad l-teaninas padidina smegenų alfa bangų aktyvumą. Alfa bangos yra susijusios su „budraus atsipalaidavimo“ būsena, kuri idealiai tinka sportininkams, kurie turi išlikti budrūs, bet ramūs. 

Streso ir nerimo mažinimas:

Varžybinė aplinka natūraliai padidina streso ir nerimo lygį, o tai gali neigiamai paveikti sportininko rezultatus. Todėl šio papildo vartojimas išsprendžia problemas, kylančias dėl atsiradusio streso.

Imuninės sistemos palaikymas:

Preliminarūs tyrimai rodo, kad teaninas gali sustiprinti imuninę sistemą, o tai naudinga sportininkams, ypač intensyviai besitreniruojantiems, kurie gali būti linkę į ligas. Stipri imuninė sistema padeda užtikrinti, kad sportininkai galėtų nuosekliai treniruotis ir rungtyniauti.

Kaip išsirinkti teaniną?

Prieš renkantis maisto papildą, įsitikinkite, kad teanino papildas yra grynas ir jame nėra nereikalingų ingredientų ar priedų. Šis grynumas yra labai svarbus norint gauti visą aminorūgšties teikiamą naudą.

Taip pat labai svarbu pirkti iš patikimų šaltinių, kuriuose pateikiama aiški informacija apie tiekimą ir gamybą. Tai užtikrina, kad papildai yra saugūs vartoti ir veiksmingi. Atsiliepimai visuomet gali padėti išsirinkti greičiau, tačiau visuomet pirmiausia paisykite savo organizmo poreikių.

Teaninas internetu iš MrBiceps.lt

Teaninas yra įvairių formų, įskaitant kapsules, tabletes ir miltelius, todėl kiekvienas gali pasirinkti sau patogiausią papildo formą. MrBiceps.lt siūlo įvairius teanino produktus, skirtus sportininkams ir tiems, kurie ieško sveikatai palankių papildų. Čia rasite išsamius produktų aprašymus, padedančius greičiau priimti sprendimus. Teanino kaina priklauso nuo gamintojo, kiekio pakuotėje ir kitų aspektų.