avatar

Papildai virškinimui

Jaučiate nuolatinį sunkumą skrandyje bei virškinimo sistemoje? Tokiu atveju naudinga nuolat vartoti papildus, kurie gali užtikrinti, kad tas sunkumo jausmas daugiau nepasikartos. Tiesa, efektas bus tik reguliariai vartojant specialiai tam skirtus papildus, nes tai - ne vaistas, po vienos tabletės - efekto nebus.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Virškinimui gerinti siūlome labai platų papildų pasirinkimą. Prekiaujame tik žinomų gamintojų produkcija, kuris leis būti ramiu dėl kokybės: ActivLab, Fitness Authority, Swanson ir t.t. Papildai virškinimui galimi miltelių forma arba tabletėmis, kinta jų vartojimo dažnumas bei medžiagos, kurios komponuojamos papilduose.

Virškinimui skirti papildai gali būti komplektuojami iš sintetinių vitaminų, kurie padeda virškinimo sistemai kur kas geriau veikti, tai yra A, C, D vitaminai, bei natūralių augalų komponentų, kurie pasirūpins Jūsų žarnyno veikla: gyslotis, cikorijos ir kt. 

Dažniausiai, žarnynui gerinti taip pat papilduose yra komplektuojamos gerosios bakterijos. Tai yra patys svarbiausi “vitaminai” žarnynui, kurie pirmiausia padeda tinkamai suvirškinti maistą, o tuo pačiu ir išvengti pilvo pūtimo, kasdien bent po kartą eiti į tualetą. Taip pat siūlomi ir papildai kasai, kuriuose dažniausiai komplektuojami virškinimo fermentai. Tai puiki pagalba tiems, kurie kenčia dėl išsipūtusio pilvo. 

Mūsų siūlomi papildai žarnynui yra labai įvairūs, tad susipažinkite su pasiūla ir įsigykite tai, ko labiausiai reikia Jūsų organizmui. Maisto papildai virškinimui ne tik yra labai įvairūs, tačiau ir geriausia kaina. Nuolat pildome savo katalogą, tad sekite pasiūlymais ir pasinaudokite galimybe įsigyti tai, ko Jums reikia - pigiau. Jeigu norite sužinoti apie naujausius pasiūlymus - užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir pats pirmas išgirsite, kurie maisto papildai virškinimui gerinti perkami dažniausiai.