avatar

Gaineriai (geineris)

Daugybė žmonių sportuoja tam, kad priaugtų masės. Tačiau tai nėra tokia lengva užduotis, kaip galėtų pasirodyti – tam, kad pavyktų įgyvendinti šį tikslą, tenka praleisti ne tik labai daug valandų sporto salėje, bet ir ypač atsakingai vertinti, kiek kalorijų gauna organizmas. Verta akcentuoti, kad žmonėms, kurie nori užauginti papildomus kilogramus, dažniausiai nepakanka kalorijų, kurias jie gauna iš maisto per parą. Taigi, būtini papildomi sprendimai, orientuoti į šio tikslo siekimą – t.y., į kokybišką bei saugų kalorijų gavimą. Tad bene pačiu patikimiausiu ir taikliausiu sprendimu tampa gaineriai. Jų galite rasti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma
Rodyti po: 10 20 50 100

Kas tai ir koks jų poveikis?


Gaineriai (mass gainer) – tai papildai (angliavandenių bei baltymų mišinys), kurie yra skirti masės didinimui. Kaip žinia, norint užauginti papildomus kilogramus, per parą reikia surinkti ir labai daug kalorijų. Ir nors kiekvienam žmogui reikalingas kalorijų skaičius yra individualus (priklausantis nuo aktyvumo, medžiagų apykaitos intensyvumo ir t.t.), aišku viena – būtinas kalorijų perteklius. Tačiau tam, kad būtų galima jį užtikrinti, per parą reikia suvartoti labai daug maisto. Tikrai ne kiekvienam tokia užduotis būtų įveikiama, o be įspūdingo kalorijų skaičiaus, norimo rezultato taip pat būtų sunku tikėtis. Taigi, būtent geineris galėtų tapti geriausiu sprendimu – kaip žinia, kalorijų perteklių užtikrinti lengviausia vartojant ypač daug angliavandenių. Gaineriuose jų yra ypač daug, be to, jie dar praturtinti ir baltymais, kurie padeda auginti raumenis bei atsistatyti organizmui po sunkios treniruotės, užpildo sporto metu susidarius mikro įtrūkimus. Gainerius (mass gainers) sudaro tam tikras kiekis angliavandenių ir toks pats (arba mažesnis), kiekis baltymų.


Papildai masei auginti: į ką svarbu atsižvelgti renkantis?


Šiandien tokio pobūdžio papildų pasirinkimas yra iš tiesų labai didelis, tad, jei norite pačios tinkamiausios investicijos, rinkdamiesi nepamirškite atsižvelgti ir į tam tikrus akcentus.


Kokią dalį papildo sudaro angliavandeniai ir kokią – baltymai?


Labai svarbu įvertinti, kokią papildo dalį sudaro angliavandeniai ir kokią baltymai. Jei papildomai vartojate dar ir kitus baltyminius gaminius ir gaunamas baltymų kiekis per parą yra ypač didelis, tai pirmenybę vertėtų teikti geineriui, kurio didesnę dalį sudaro angliavandeniai, o baltymų yra šiek tiek mažiau.


Kaloringumas


Vertinant bendrai, būtų galima sakyti, kad visų gainerių kaloringumas yra labai aukštas (juk būtent tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl jie vartojami). Tačiau taip pat verta akcentuoti, kad skirtingi gaineriai (mass gainer) pasižymi skirtingu kaloringumu. Ir būtent šis rodiklis yra vienas pagrindinių dalykų į kurį privalote atkreipti dėmesį rinkdamiesi tokio pobūdžio maisto papildą.


Kuo dar yra praturtintas šis maisto papildas?


Nors svarbiausios gainerių sudedamosios dalys yra angliavandeniai bei baltymai, dėmesį verta atkreipti į tai, kad pasidomėję jo sudėtimi, netruksite išvysti ir kitus komponentus. Tai – vitaminai bei mikroelementai. Tad, jei manote, kad jums trūksta ir šių medžiagų, pirmenybę tekite gaineriui, kuris būtų praturtintas kuo įvairesniais vitaminais bei mikroelementais.


Alergenai

Jeigu esate alergiški tam tikriems maisto produktams (pavyzdžiui, kai kurie žmonėms yra alergiški sojai, kviečiams, pienui, riešutais ir t.t.), būtinai atkreipkite dėmesį, ar papilduose nėra jų pėdsakų. Šią informaciją rasite ant pakuotės.


Skonis

Mass maisto papildų vartojimas gali tapti ne tik naudingu, bet ir skaniu procesu. Kad taip ir būtų, rinkdamiesi gainerį atkreipkite dėmesį į skonį. Šiandien jų įvairovė didelė – galite rinktis sausainių, braškių, kapučino, aviečių, Tofee ir kt. skonių gainerius.


Kiekis

Savaime suprantama, ne ką mažiau svarbu atkreipti dėmesį ir į pakuotės kiekį. Kuo dažniau planuojate vartoti gainerį, turo didesnę pakuotę iš karto turėtumėte rinktis – tai leis taupyti laiką bei pinigus.


Vartojimas ir laikymo sąlygos

Na, ir, žinoma, nepamirškite, kad bet koks papildas didžiausią vertę suteikia tada, kai yra vartojamas taip, kaip reikia, o geriausias savybes išlaiko tada, kai yra laikomas tinkamomis sąlygomis. Todėl rinkdamiesi, atkreipkite dėmesį ir šiuos nurodymus. Idealiausias atvejis – gainerio vartojimas iš karto po treniruotės, o taip pat ir tuomet, kai nėra laiko ar sąlygų sočiai pavalgyti. Planuojamų suvartoti kalorijų skaičius turėtų būti tolygiai paskirstytas per visą dieną. Taip pat svarbu prisiminti, kad šis maisto papildas negali tapti jūsų maisto pakaitalu. Na, o šio maisto papildo laikymo sąlygos tikrai neapsunkins jūsų kasdienybės – gaminį laikykite vėsioje ir sausoje, vaikams bei tiesioginiams saulės spinduliams nepasiekiamoje vietoje.


Vis dar svarstote, ar jums reikalingas gaineris?


Jei vis dar svarstote, ar verta investuoti į šiuos maisto papildus, pats metas atkreipti dėmesį į argumentus. Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl verta naudoti gainerį:


• Bus kur kas lengviau užtikrinti kalorijų perteklių.
Kalorijų perteklius – tai situacija, kuomet žmogus per parą suvartoja daugiau kalorijų nei jų išdegina. Savaime suprantama, nekalbama apie kelių dešimčių kalorijų perteklių – jis turėtų būti skaičiuojamas šimtais ar net tūkstančiais. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad sportuojantys žmonės sudegina daug kalorijų. Vadinasi, jų turi gaunama taip pat labai daug. Jei norėtumėte perteklių užtikrinti vien tik iš maisto gaunamomis kalorijomis, tai reikėtų, kad jūsų turėtumėte valgyti ir valgyti. Toks pasirinkimas – taip p nežavi, tad geineriai tampa geriausiu pasirinkimu: 3 – 4 porcijos per dieną, užtikrins solidų kalorijų perteklių.


• Užtikrinsite spartesnį organizmo atsistatymą net ir po ypač intensyvių treniruočių.
Pageidaujantieji raumeningos kūno masės, turi ne tik užtikrinti kalorijų perteklių, bet ir nemažai valandų per savaitę skirti intensyvioms treniruotėms. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad intensyvaus sporto metu raumenyse atsiranda mikro pažeidimai. Nemažą dalį (trečdalį ar net pusę) sudaro proteinas, todėl šių papildų vartojimas padės jūsų organizmui greičiau atsistatyti net ir po labai intensyvių treniruočių.


• Organizmą praturtinsite kitomis medžiagomis
Kiekvienam organizmui, siekiant užtikrinti puikią savijautą, būtini įvairūs vitaminai bei mikroelementai. Taigi, vartodami gainerį, jūsų papildysite savo organizmą šios, ypač reikalingomis medžiagomis.


Kodėl gaineriai turėtų būti įsigyjami internetu?


Taigi, kaip matyti, jei jūsų tikslas yra auginti kūno masę, būtinas ženklus kalorijų perteklius. Itin dažnas valgymas labai didelėmis porcijomis ne pats palankiausias pasirinkimas (tai apsunkintų virškinimo sistemą bei kitus vidaus organus), be to, dažnu atveju net ir tai negarantuoja kalorijų pertekliaus. Tad pats geriausias pasirinkimas kūno masei užtikrinti yra geineris ir tikrai netrūksta priežasčių, kodėl šis maisto papildas turėtų būti įsigyjamas internetu. Visų pirma, toks sprendimas leidžia sutaupyti daug laiko – patikusį gaminį galima įsigyti vos per kelias minutes, net neišeinant iš namų ar sporto salės. Išsamūs gaminių aprašymai bei pirkėjų atsiliepimai padės lengviau apsispręsti, kuriam gaminiui teikti pirmenybę. Dar daugiau – nereikia pamiršti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos akcijos, todėl jūsų laukia patys geriausi pasiūlymai – galimybė įsigyti maisto papildus keliolika ar net keliasdešimt procentų pigiau. Ypač patraukli maisto papildų kaina užtikrina, kad kūno priežiūra taps mažiau investicijų reikalaujančiu procesu.