avatar

L argininas

Tam, kad žmogaus organizmas galėtų tinkamai funkcionuoti, jam būtina gauti daug įvairių medžiagų. Amino rūgštys – taip pat ne išimtis. Yra daug amino rūgščių ir viena iš jų –

argininas ir jo formos:  arba L-argininas yra amino rūgštis, kuri gaunama kartu su maistu ar kaip maisto papildas. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad žmonės, kurie nesportuoja profesionaliai arba nepatiria didelio fizinio krūvio, turi galimybių šios amino rūgšties gauti pakankamai iš maisto produktų. Tačiau profesionaliai arba savo malonumui, tačiau daug ir intensyviai sportuojantiems žmonėms jo reikėtų gauti daugiau. Taigi, tokiu atveju išmintingiausias sprendimas yra maisto papildų – L arginino vartojimas. Aukštos kokybės šių maisto papildų galite rasti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Argininas(AAKG) : kas tai ir kokia jo nauda žmogaus organizmui?

Taigi, argininas yra viena iš amino rūgščių. Ji yra atsakingas už gyvybiškai funkcijas, tad jo poveikis žmogaus organizmui yra labai svarbus:

Didina raumens augimo galimybes

Kaip žinia, žmonės sportuoja dėl itin įvairių priežasčių: vieni siekia atsikratyti nereikalingų kilogramų, kiti nori būti lankstesni ir gyventi ilgiau, o dar kitiems norisi turėti raumeningą kūną. Ir nors tai, ar trečiasis pageidavimas išsipildys, priklauso nuo daugybės įvairių priežasčių, dėmesį verta atkreipti į tai, kad tam tikros medžiagos didina raumens augimo galimybes. NA, o argininas yra viena iš jų. Taigi, žmonės, kurie siekia priaugti raumenų masės, turėtų vartoti maisto papildus su šia amino rūgštimi.

Didina treniruotės efektyvumą

Dažnai galima išgirsti sakant, kad tik efektyvi treniruotė gali dovanoti taip trokštamus rezultatus. Ir tai – tikrų tikriausia tiesa. Taigi, natūraliai kyla klausimas, kokiomis priemonėmis galima tai padaryti. Vienas efektyviausių sprendimų – užtikrinti, kad organizmas gautų pakankamai arginino. Taigi, maisto papildus su šia amino rūgštimi turėtų naudoti žmonės, pageidaujantys efektyvumo treniruotės metu.


Laikinai padidina azoto oksido gamybą

Kaip žinia, azoto oksido gamyba yra labai svarbus procesas. Na, o ši aminorūgštis laikinai jį padidintų.


Padeda pristatyti maistines medžiagas į raumeninį audinį

Kaip žinia, raumeninis audinys turi būti aprūpintas maistinėmis medžiagomis. Ar taip ir bus, priklausys nuo įvairių priežasčių. Na, o viena iš jų yra pakankamas arginino kiekis.


Skatina raumenų augimą ir vystymąsi

Raumenų augimą ir vystymąsi lemia bei palaiko įvairūs veiksniai, na, o pakankamas arginino kiekis – taip pat šiam procesui svarbi aplinkybė.

Padeda inkstams pašalinti nereikalingus produktus iš organizmo

Inkstai atlieka labai svarbią funkciją – pašalina nereikalingus produktus iš organizmo. Na, o, kai organizmas gauna pakankamai šios amino rūgšties, nereikalingų produktų šalinimas vyksta kur kas lengviau bei sklandžiau.


Palaiko imuninę ir hormoninę funkcijas

Norėdami džiaugtis visapusiška sveikata, turime užtikrinti ir puikų imuninės bei hormoninės funkcijos palaikymą. Būtent tai ir padeda padaryti ši amino rūgštis.


Dalyvauja išplečiant ir atpalaiduojant kraujagysles

Patekęs į organizmą argininas virsta į natrio oksidą, kuris padeda atsipalaiduoti kraujagyslėms ir todėl pagerina kraujo cirkuliaciją. Šios amino rūgšties poveikis esant širdies ligoms dar tiriamas, tačiau numanoma, jog jis taip pat teigiamai veikia.


Poveikis vyrų seksualinei sveikatai

Kadangi argininas gali atpalaiduoti kraujagysles ir pagerinti kraujotaką, teigiama, jog jis gali turėti teigiamos įtakos ir padėti esant erekcijos disfunkcijai.


L – argininas veikia kaip azoto oksido skaitintojas

AAKG yra viena iš arginino lengviausiai pasisavinamų formų, todėl padeda raumenims gauti daugiau maistingųjų medžiagų ir deguonies, taigi tai reiškia greitesnį ir geresnį rezultatą.
Taigi, akivaizdu, kad ši amino rūgštis ir jos formos yra labai svarbios bei reikalingos mūsų organizmui. Taigi, jei profesionaliai ar mėgėjiškai, tačiau daug sportuojate, o galbūt tiesiog susiduriate su dideliu fiziniu krūviu, jums būtina vartoti maisto papildus su šia amino rūgštimi.

Maisto papildai su argininu: kaip išsirinkti?

Maisto papildams su argininu sudarant tokį didelį pasirinkimą, labai svarbu žinoti, kokius akcentus reikia įvertinti pasirenkant:

  • Arginino kiekis

Savaime suprantama, jei nusprendėte savo organizmą papildyti argininu, tai vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia įvertinti pasirenkant maisto papildus, yra arginino kiekis juose.

  • Vitaminai bei mineralai

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad tokio pobūdžio maisto papildai dažniausiai yra praturtinami įvairiais vitaminais bei mineralais. Sportuojantys žmonės daug organizmui reikalingų medžiagų netenka kartu su prakaitu. Taigi, pasirinkę arginino papildus, praturtintus vitaminais bei mineralais, vienu metu gaunate trigubos naudos.

  • Kitos sudedamosios dalys

Arginino papilduose be vitaminų ir mineralų, galime rasti ir kitų sudedamųjų dalių, pavyzdžiui, saldiklių ar rūgštingumą reguliuojančios medžiagos. Visi komponentai, kurie yra naudojami gaminant tokio pobūdžio papildus, yra visiškai saugūs vartoti.

  • Kiekis

Tikrai nereikėtų tikėtis, kad vos kelių dienų ar savaitės maisto papildų su argininu vartojimas užtikrins realią naudą. Vartoti tokius papildus reikėtų ilgesnį laiką, jei reikia, darant pertraukėles. Na, o dar daugiau naudos gauna tie, kurie iš karto įsigyja didesnę šio papildo pakuotę – taip sutaupo ir laiko, ir pinigų.

  • Vartojimas ir laikymo sąlygos

Vartokite AAKG 30 – 45 minutes prieš treniruotę, žinoma, jei vartojate konkretų produktą, kuris nurodo kitaip, vadovaukitės nurodymais. Bendros dozavimo rekomendacijos yra 3 – 5 gramai per dieną, paprastai prieš treniruotę, ant tuščio skrandžio. Norite daugiau ir geresnio efekto? Prisiminkite, kad AAKG veikia sinergetiškai su angliavandenių produktais, citrulino malatu, kreatinu ir aminorūgštimis kaip BCAA. Taip pat galite pasikonsultuoti su savo treneriu, kuris įvertinęs jūsų organizmo būklę bei norimus pasiektu tikslus, pateiks tikslesnes rekomendacijas.

Na, o tinkamas laikymo sąlygas užtikrinti tikrai nebus sudėtinga. Arginino papildus laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, kur jų nepasiektų tiesioginiai saulės spinduliai; pakuotė turi būti sandariai uždaryta. Laikydamiesi šių nurodymų garantuosite, kad gamins išlaikys visas savo savybes iki pat galiojimo pabaigos datos.

  • Skonis

Didelė dalis žmonių pripažįsta, kad kūno priežiūros ritualus yra kur kas maloniau atlikti tuomet, kai jie yra tiesiog skanūs tiesiogine to žodžio prasme. Būtent tai ir galima pasakyti kalbant apie arginino papildų vartojimą, kadangi kai kurie iš jų yra praturtinti puikiais skoniais bei kvapais. Tad rinkitės labiausiai patinkančius.

Kodėl papildus su argininu verta pirkti internetu?

Taigi, daug ir intensyviai sportuojantiems vyrams bei moterims yra būtina vartoti arginino papildus. Na, o jų nusprendus įsigyti, reikėtų prisiminti, kad tikrai netrūksta priežasčių juos pirkti internetu. Visų pirma, toks apsipirkimo būdas leidžia sutaupyti labai daug savo laiko – patikusius papildus įsigysite tiesiog neišeidami ir savo namų, be to, galėsite rinktis patogiausią pristatymo būdą. Taip pat galite visus papildus rūšiuoti pagal sau aktualius kriterijus – tai dar labiau supaprastins paiešką. Rasite išsamius arginino papildų aprašymus, todėl galėsite sužinoti, kokie komponentai įeina į gaminio sudėtį bei rinktis patraukliausią variantą. Tiems, kurie gaminio skonis nėra svarbus, gali rinktis beskonius arginino papildus. Na, o tie, kurie nori, kad šių maisto papildų vartojimas taptų skaniu ir maloniu procesu, gali rinktis skoniais praturtinus gaminius. Taip pat jūsų laukia ir šiuos papildus jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai. Juos išbandžiusieji arginino papildus vertina dėl realios ir pastebimos naudos, aukštos kokybės.

Papildų kaina

Na, ir, žinoma, yra dar viena svari priežastis, kodėl verta pirkti šiuos papildus internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje ypač dažnai vyksta įvairios akcijos. Jų metu papildų kaina sumažėti gali keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų, todėl galite sutaupyti iš tiesų nemažai. Norintiems sutaupyti ir dar daugiau, verta įsigyti didžiausias arginino papildų pakuotes arba kelis jų vienetus.
Labai svarbu, kad arginino jūsų organizme būtų pakankamai – tuomet mėgausitės pilnaverčiu gyvenimu. Tad pasirūpinkite tuo jau dabar.