avatar

Maca (papildai)

Kas yra Maca (arba tiesiog  peruvian maca)? Tai  tūkstančius metų žinomas ir plačiai vartojamas augalas iš Bolivijos. Iš šio augalo šakų išgaunami milteliai, kurių poveikis žmogaus organizmui yra ypač reikšmingas dėl įvairių priežasčių. Tad pats metas sužinoti, kuo maca šaknis ir iš jos išgaunami papildai, gali būti vertingi jūsų savijautai.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Kuo tai naudinga jūsų organizmui?

Maca šaknies ekstraktas ypatingas dėl daugelio savybių. Visų pirma, verta akcentuoti, kad jame esančios medžiagos, žmogui suteikia energijos. Tad, visai nesvarbu, kas jūsų laukia – ilga kelionė, sunki darbo diena, o galbūt ypač intensyvi sporto treniruotė, maca papildai suteiks jums energijos, leis jaustis žvaliai. Be to, svarbu pabrėžti, kad energijos antplūdis yra užtikrinamas visiškai natūraliomis, iš gamtos gaunamomis priemonėmis.

Ne paslaptis ir tai, kad viena laimingo, ilgo bei sveiko gyvenimo sąlygų, yra gebėjimas užtikrinti, kad organizmui netrūktų maistinių medžiagų. Vis dėlto, daugeliui šis iššūkis būna  ne taip jau ir lengvai įveikiamas: didelis užimtumas neretai tampa priežastimi, kodėl nerandama laiko pasigaminti šviežio maisto, o nuolatinis skubėjimas  dažnu atveju reiškia ir tai, kad tiesiog nerandama laiko pavalgyti. Taigi, sunku ir įsivaizduoti kad organizmas galėtų būti aprūpinti tas visomis jam reikalingomis medžiagomis. Dažnu atveju taip pat tiesiog nėra – organizmas  negauna reikiamų medžiagų, tad jau po kurio laiko susiduriama ir su pasekmėmis – prastesne nuotaika, energijos trūkumu, silpnumu, plaukų slinkimu, nagų lūžinėjimu ir t.t. Tad belieka tik pastebėti, kad peruvian maca papildai yra labai greitas, paprastas ir efektyvus būdas užtikrinti, kad jūsų organizmui netrūktų įvairių vitaminų ir mineralų, tokių kaip vitaminai, B, C, E, ar tokių medžiagų, kaip geležis, cinkas, varis ir t.t. Maca peruvian ypatinga dar ir tuo, kad turi antioksidantinių savybių, kurios svarbios reguliuojant cholesterolį ir gerinant kraujo apytaką. Tai – ypač svarbios sąlygos, siekiant sumažinti širdies ligų tikimybę. 

Maca peruvian pasižymi ir ypatybėmis, užtikrinančiomis efektyvią kovą su virusais ir infekcijomis bei stiprinančiomis imunitetą. Taigi, jei ieškote patikimo, efektyvaus bei saugaus būdo, kaip sustiprinti savo imunitetą, rečiau sirgti, peruvian maca yra jūsų dėmesio vertas pasirinkimas. Maca šaknies milteliai yra vertingi ir tuo atveju, jei aktualus klausimas, kaip padidinti atsparumą stresui. Kaip matyti, dėl visų savo savybių, maca papildai yra labai naudingi ir žmonėms, kurie intensyviai sportuoja ar profesionaliai ruošiasi varžyboms: bus palaikoma normali širdies funkcija, didinamas atsparumas stresui, o taip pat – stiprinamas imunitetas. 

Maca papildai: kaip išsirinkti?

Tad, jei aktualus nepriekaištingas svarbių organizme funkcijų palaikymas, didesnis energijos kiekis ar atsparumas stresui, maca papildas yra ypač tikslingas pasirinkimas. Na, o, kad išsirinkti būtų lengviau, dėmesį verta atkreipti į tai tam tikras detales.

  • Sudėtis

Šiandien jau galite įsigyti ir tokių maisto papildų, kuriuos sudaro ne tik maca, bet ir kitos, jūsų organizmui naudingos medžiagos (vitaminai arba mineralai). Taigi, jei jums svarbu, kad jūsų organizmas būtų aprūpintas ir kitomis medžiagomis, tokie papildai yra ypač taikli investicija. 

  • Kiekis

Atsakingai įvertinkite ir kiekį – siekiant užtikrint geriausią rezultatą, maca peruviam papildas turėtų būti vartojamas ilgesnį laiką. Tad vertinantiems ekonomiškumą, iš karto reikėtų rinktis didesnę pakuotę. 

  • Vartojimas ir laikymo sąlygos

Nors ant pakuotės rasite nurodymus, kaip dažnai ir kokiais kiekiais reikėtų vartoti šiuos papildus, bus idealus jei dėl tikslesnių rekomendacijų pasitarsite su savo mitybos  ar sporto specialistu. Na, ir, žinoma, būtinai laikykite papildą tokiomis sąlygomis, kokios ir yra nurodytos ant pakuotės, kad būtų išlaikomos geriausios savybės.

Kodėl šie papildai turėtų būti perkami internetu?

Kaip matyt, maca nauda žmogaus organizmui yra iš tiesų labai svarbi. Tad, jei nusprendėte įsigyti šių papildų, tai geriausia daryti internetu. Maca pirkti internetu verta todėl, kad tai – labai greita ir patogu. Dar daugiau, jūsų taip pat lauks maca atsiliepimai – sužinosite, ką apie šį papildą  mano jau išbandžiusieji. Be to, rasite daug naudingos informacijos (maca poveikis, peruvian maca kaip vartoti ir t.t.,). Na, ir, žinoma, sprendimas pirkti internetu yra puikus ir tuo atveju, jei jus domina patraukli maca kaina. Akcijos metu, maca milteliai kaina (arba maca tabletės) gali būti mažesnė net iki keliasdešimt procentų.