avatar

Kre alkalyn

Profesionaliai arba mėgėjiškai, tačiau daug ir dažnai sportuojantys žmonės dažniausiai pageidauja, kad netrūktų energijos, ištvermė būtų didelė, o po treniruotės pavyktų greitai atsistatyti. Tačiau tam, kad visi šiek tikslai būtų įgyvendinami saugiai bei kokybiškai, verta naudoti maisto papildus. Vienu iš jų gali tapti ir Kre alkalyn. Aukštos kokybės šių papildų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Kre alkalyn: kas tai ir kokia šio pasirinkimo nauda?


Kre alkalyn yra kitokia, dar pažangesnė, kreatino papildų forma, kurios didžiausias skirtumas – gerokai didesnis PH (pH12). Tai yra kol kas vienintelis kreatino papildas, kuris vandenyje išlieka stabilus ir nevirsta į neveiksmingą kreatininą.

Kre alkalyn sukūrę ir šio papildo formulę patentavę gamintojai atrado, kad didesnis pH sumažina kreatino irimą. Kre alkalyn esantis kreatinas sujungtas su stabilizuojančiomis medžiagomis, kurios tarsi apgaubia ir saugo kreatiną, todėl virškinamajame trakte jis išlieka stabilus, nevirsta kreatininu, o raumenų ląstelėms suteikia taip reikalingos papildomos energijos. Todėl kre alkalino dozės yra žymiai mažesnės, nei kitų kreatino papildų. Jo užtenka 3 – 5 g per dieną.

Dar vienas labai svarbus skirtumas – naudojant Kre alkalyn nereikia daryti pre loading etapo, tuo tarpu naudojant kitokius kreatino papildu – jis būtinas.

Jeigu naudojant kitas kreatino formas rekomenduojama jį vartoti kartu su sultimis arba angliavandeniais, tokios rekomendacijos vartojant Kre alkalyn nėra.

Dar vienas privalumas, pastebėta, kad pradėję vartoti kreatiną kai kurie žmonės susiduria su pilvo pūtimu. Jeigu taip atsitiko, patariama rinktis Kre alkalyn. Jį vartojant pilvo pūtimas paprastai išnyksta dėl jau aukščiau minėtų privalumų, t.y. didesnio pH, kuris neleidžia kreatinui virsti į neveiksmingą kreatininą.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad kre alkalinas yra ypač veiksmingas bei efektyvus pasirinkimas kiekvienam sportuojančiam. Tačiau renkantis šį papildą, svarbu įvertinti ir tam tikras detales.

  • Papildo forma

Kre alkalinas paprastai yra parduodamas kapsulių pavidalu. Tai – ypač patogus sprendimas kiekvienam.

  • Kiekis

Kre alkalino papildo galite įsigyti įvairiais kiekiais. Tačiau nesunku pastebėti, kad norint užtikrinti geriausius rezultatus, kre alkalinas turi būti vartojamas ilgesnį laiką. Taip pat paprastai neapsiribojama viena kapsule per dieną (kai kuriais atvejais rekomenduojama vartoti net 8 kapsules per dieną). Taigi, belieka tik pastebėti, kad pats naudingiausias pasirinkimas yra didelės pakuotės įsigijimas Tai ne tik sutaupys jūsų brangų laiką, bet dažnu atveju ir pinigus.

  • Vartojimas ir laikymo sąlygos

Ypač svarbu atkreipti dėmesį į vartojimo rekomendacijas. Nors ant kiekvienos pakuotės rasite rekomendacijas, atminkite, kad jos – bendro pobūdžio ir nebūtinai atspindi jūsų situaciją. Taigi, pats geriausias pasirinkimas – pasikonsultuoti su mitybos specialistu arba treneriu, kuris įvertinęs jūsų situaciją, galėtų pateikti ir kur kas tikslesnes rekomendacijas. Laikymo sąlygos – ypač paprastos: tiesiog laikykite papildą vėsioje bei sausoje vietoje.


Kodėl alkalinas turėtų būti perkamas internetu?


Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl kre alkalinas turėtų būti perkamas internetu. Visų pirma, taip tiesiog taupysite savo brangų laiką – papildus įsigysite net neišeidami iš namų. Išsamūs gaminių aprašymai bei juos jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai taps labai vertingais informacijos šaltiniais ir dar labiau palengvins sprendimo priėmimą. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai yra vykdomos akcijos. Jos užtikrina, kad kre alkalino kaina bus ypač patraukli: mažesnė keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų.