avatar

Vitaminas B4 (cholinas)

B grupės vitaminai - vieni svarbiausių sportininkams, kadangi gali užtikrinti, kad pavyks ne tik auginti masę, tačiau ir turėsite daugiau ištvermės pratimų atlikimui ir tikslo siekimui. Vienas tokių yra vitaminas B4 arba kitaip - cholinas. Tai yra baltos spalvos, kristalizuoti milteliai, kurie labai gerai tirpsta vandenyje (ir alkoholyje). Vitaminas B4 dažniausiai derinamas komplekte kartu su B8 (inozitoliu), kadangi tai padeda sportininkui pasiekti geresnių rezultatų, nes organizmas gauna daugiau naudos.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Cholinas: nauda   

Vitamino B4 nauda - labai įvairialypė. Žinoma, jį įtraukti į savo kasdienį racioną turėtų ne tik tie, kurie aktyviai sportuoja, tačiau visi, kurie nori būti sveiki. Cholinas kartais vadinamas pusiau vitaminu, o ne grynu. Kodėl? Kadangi kai kurių žinduolių organizmuose jis atlieka būtent vitamino funkciją, tai yra, gerina organizmo veiklą. Tuo tarpu žmogaus kūne jis atlieka kitas funkcijas. Kokias?

 • Chilinas, pirmiausia, dalyvauja smegenų procesuose. Taigi, jis yra labai rekomenduojamas tiems, kurie daug protiškai dirba.
 • Jis padeda pagerinti žmogaus atmintį.
 • Cholinas kepenims - tikrai pati geriausia pagalba. Ši medžiaga veikia fosfolipidų sintezėje, kuri ir atliekama kepenyse. Taip pat atlaisvina kepenis nuo riebalų rūgščių.
 • Cholino papildai taip pat teigiamai veikia ir baltymų, ir riebalų apykaitą.
 • Tai yra prevencija nuo tulžies akmenų susidarymo.
 • Labai svarbu tai, kad jis padeda normalizuoti miegą. Taigi, tai puiki pagalba tiems, kurie prastai miega, kuriuos kankina nemiga.

Sveikas žmogaus organizmas geba ir pats pasigaminti cholino, taigi, jis nėra gaunamas tik su maistu. Tačiau dėl įtempto gyvenimo tempo ir dažnai per menko rūpinimosi savimi - atsargų žmogaus kūnas turi mažiau, nei jam reikia. Tuomet maisto papildas cholinas - geriausia pagalba organizmui.

Vitamino B4 trūkumo požymiai

Jeigu norite sužinoti, ar Jums netrūksta vitamino B4 - visada geriausia atlikti kraujo tyrimus. Dėl jų gali pakonsultuoti šeimos gydytojas. Visgi, yra tam tikri ryškūs požymiai, kurie parodo, kad galimas cholino trūkumas.

 1. Žmogus pirmiausia jaučiasi prislėgtas.
 2. Jam sunku susikaupti.
 3. Vitamino trūkumui būdingas nervinis dirglumas.
 4. Išsiblaškymas ir užmaršumas.
 5. Gali kilti baimė ir net panikos atakos.
 6. Galimi kraujotakos sutrikimai.
 7. Būdingas vidurių užkietėjimas.
 8. Blogas miegas.
 9. Spengimas ausyse.
 10. Ir t.t.

Vitaminas B4: kaina

Cholino kaina nėra didelė, tačiau nauda, kuri veikia visą kūną - tikrai pajuntama greitai. Svarbiausia yra šį papildą vartoti nuolat, reguliariai, tokiais kiekiais, kurie yra nurodyti pagal instrukciją. Pas mus siūlomas vitaminas B4 yra konkurencingomis kainomis, tad susipažinkite su pasiūlymais ir įsigykite tai, ko reikia Jūsų kūnui.

Vitaminas B4 kainuos pigiau palaukus akcijų, kurias mes taip pat siūlome reguliariai. Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pats pirmas sužinokite apie akcijas, naujausias prekes bei kitus pasiūlymus, kurie padės Jums tinkamai pasirūpinti savo kūnu.