avatar

Taurinas

Atsakant į klausimą, kas yra taurinas, svarbu pabrėžti, kad tai – mūsų organizme natūraliai susidaranti amino rūgštis, kurios galima aptikti skeleto raumenyse ar baltuosiuose kraujo kūneliuose, o taip pat ir nervinėje sistemoje bei širdies raumenyje. Vis dėlto, dažniausiai – žmogaus organizmas nėra pajėgus šios amino rūgšties pasigaminti pakankamai, tad žmonėms, ypač tiems, kurie daug ir dažnai sportuoja, būtina vartoti taurine papildus. Taurino papildai yra ypač greitas, paprastas ir efektyvus būdas aprūpinti savo organizmą šia amino rūgštimi.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Taurinas: kas tai ir kokia jo nauda?

Taurinas – viena iš tų amino rūgščių, kurios nauda žmogaus organizmui yra labai didelė. Tad kviečiame sužinoti, kuo jis toks ypatingas:

Taurinas akims

Visaverčiu gyvenimu bus įmanoma mėgautis tik tuo atveju, jei jūsų regėjimas bus puikus. Tam, kad pavyktų palaikyti normalią regą bei išvengti akių susirgimų, būtina savo organizmą aprūpinti įvairiomis medžiagomis ir taurinas yra viena iš jų. 

Hipertenzija

Hipertenzija (arba tiesiog padidėjęs kraujospūdis) neretai tampa ypač rimtų ligų, lemiančių ypač aukštą mirtingumo rodiklį, priežastimi. Belieka tik pastebėti, kad tam tikros medžiagos padeda palaikyti normalų kraujospūdį ir taurinas yra viena jų. 

Hepatitas ir kepenų ligos

/span>Hepatitas bei kitos kepenų ligos yra laikomos vienomis klastingiausių, kadangi jos jau gali tūnoti jūsų organizme, tačiau jūs apie tai galite sužinoti tik labai vėlai. Vis dėlto, tam tikrų medžiagų, įskaitant ir taurino, gavimas, yra labai svarbi sąlyga, siekiant sumažinti šių susirgimų tikimybę. 

Senėjimo procesai

Kiekvieną akimirką jūsų organizme vyksta senėjimo procesai. Vis dėlto, tam tikros medžiagos įskaitant ir tauriną, yra atsakingos už tai, kad šie procesai jūsų organizme vyktų kuo lėčiau ir jūsų kuo ilgiau išlaikytumėte jaunatvišką išvaizdą. 

Psichinės sveikatos gerinimas, nerimas bei depresija

Taurinas yra labai svarbus norint palaikyti normalią psichinę sveikatą, o taip pat – reikiami jo kiekiais teigiamai veikia nerimo sutrikimais bei depresija sergančių žmonių būklę.

Taurino nauda sportuojantiems

Na, ir, žinoma, ši amino rūgštis suvadina labai svarbų vaidmenį ir sportuojančių žmonių gyvenime. Taurinas sporte pagerina sportuojančių žmonių aktyvumą, stabdo raumenų irimo procesus, dalyvauja termoreguliacijos procesuose. Taurinas pagerina sportininkų fizinį pajėgumą, padeda raumenis aprūpinti maisto medžiagomis ir energija, mažina raumenų irimo procesus, skatina riebalų oksidaciją, dalyvauja natrio, kalio, magnio, kalcio jonų transmembraniniame transporte ir saugo nuo pažeidimų žmogaus DNR.

Kaip išsirinkti?

Tad, jei ir jus domina taurinas maisto papildas, pats metas jo įsigyti, tačiau taip pat netruksite pastebėti, kad tokio pobūdžio papildai sudaro nemenką pasirinkimą. Taigi, kad išsirinktumėte tinkamiausią, įvertinkite ir tam tikras detales.

Taurino kiekis ir kitos sudedamosios dalys

Įvertinkite, koks yra taurino kiekis vienoje kapsulėje (taurina 1000 mg, taurina 600 mg ir t.t.). Taip pat įvertinkite, ar maisto papilduose galima rasti ir kitų, jūsų organizmui reikalingų medžiagų (jei jaučiamas poreikis apsirūpinti ne tik taurinu, bet ir kitomis naudingomis medžiagomis – vitaminais bei mineralais, rinkitės kompleksinius maisto papildus).

  • Kiekis

Teigiamus pokyčius, atsiradusius dėl šios amino rūgšties jūsų organizme, pastebėsite po ilgesnio laiko. Todėl iš karto pravartu įsigyti didesnę pakuotę, ypač tuo atveju, jei ši amino rūgštis yra reikalinga ir kitiems šeimos nariams.

  • Skonis

Taurino papildus vartoti gali būti ypač malonu – šiandien jau galite rinktis ir skoninėmis savybėmis praturtintus  gaminius.

  • Vartojimas ir laikymo sąlygos

Bus idealiausia, jei dėl šio papildo vartojimo, pasitarsite su savo sporto treneriu ar mitybos konsultantu, kurie įvertinę jūsų norimus pasiekti tikslus bei iš  maisto gaunamus medžiagų kiekius, pateiks tikslesnes rekomendacijas dėl vartojimo. Na, ir, žinoma, laikysite gaminį tokiomis sąlygomis, kokios ir yra nurodytos ant pakuotės 

Kodėl taurine papildai turėtų būti perkami internetu?

Tad, jei reikalingas taurinas pirkti reikėtų internetu. Visų pirma, jūsų laukia patikimi taurinas atsiliepimai - galėsite sužinoti, ką apie gaminį mano tie, kurie jį jau išbandė. Dar daugiau, jūsų taip pat laukia ir patraukli taurinas kaina – jei pirksite akcijos metu, įsigysite net su keliasdešimt procentų nuolaida. Na, ir žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad pirkimas internetu užtikrina maksimalų komfortą.