avatar

Testosterono papildai vyrams

Būtų galima išvardinti daugybę universalių maisto papildų, kurie puikiai tiktų tiek vyrams, tiek moterims, Tačiau lygiai taip pat būtų galima išvardinti nemažai tokių maisto papildų, kurie tinka tik vienos lyties atstovams. Ne išimtis yra ir maisto papildai vyrams. Tai – specializuoti produktai, skirti palaikyti vyro organizmo funkciją, kai reikalingas testosterono didinimas. Nelygu ką pasirinksite, tai gali būti testosterono skatintojas, papildas libido jausmui stiprinti ar prostatos veiklai gerinti. Galimos papildų formos: kapsulės, tabletės. Aukštos kokybės šiai kategorijai priklausančių gaminių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma
Rodyti po: 10 20 50 100

Testosterono papildai vyrams: kuo jie naudingi?

Sporto pasaulyje gerai pažįstamas testosteronas – hormonas, lemia pirminių vyriškų lytinių požymių vystymąsi, palaiko lytinę funkciją. Nors testosteronas yra vyriškas hormonas, jį gamina ir moterų endokrininiai organai bei liaukos, tik daug mažesnius kiekius. Dėl to moterų raumenų masė yra daug mažesnė, nei vyrų. Testosteroną gamina sėklidės, antinksčiai ir šiek tiek kiaušidės.

Testosteronas skatina raumenų masės augimą, jėgą, didina kaulų tankį bei stiprumą.

Poveikis tirtas ir mokslininkų. Mokslinių tyrimų rezultatai rodo:

 • Testosteronas skatina baltymų sintezę raumenyse, stabdydamas baltymų skaidymą ir stimuliuoja raumenų augimą bei jėgos padidėjimą.
 • Testosteronas siejamas su raumeninio audinio persitvarkymu ir I bei II tipo skaidulų hipertrofija (pagal susitraukimo greitį ir atsparumą nuovargiui raumeninės skaidulos skirstomos į I – lėtąsias, II a – mišrias, II b – greitąsias).
 • Vyrų testosterono koncentracija kraujyje net iki 25 kartų didesnė nei moterų.

Testosterono skatintojai – papildomos medžiagos, naudojamos, kai reikalingas testosterono koncentracijos didinimas kraujyje. Kuo tai skiriasi nuo sintetinio testosterono? Testosterono papildas AAS (angl. Anabolic-androgenic steroids) yra sintetiniai testosterono dariniai. Tuo tarpu testosterono skatintojai yra pagaminti iš natūralių komponentų. Dėl šio skirtumo sporto pasaulyje labai populiarėja natūralūs skatintojai.

Testosterono skatintojų papildai vyrams dažnai susideda iš šių komponentų: Vitamino B6, magnis, cinko, vitamino D3, šakninių daržovių ekstraktų (pavyzdžiui, pelyno sėklų, vaistinės ožragės ekstraktų ir kt.). Vaistinės ožragės ekstraktas yra daugumos testosterono lygį keliančių maisto papildų vyrams sudėtyje, nes buvo pastebėta, jog be kitų gerų savybių, šio augalo preparatų vartojimas skatina testosterono gamybą bei turi įtakos spermos kokybei, spermatozoidų judrumui. Jau senais laikais ožragė buvo naudojama kaip priemonė lytiniam aktyvumui, potencijai gerinti, erekcijai ir vaisingumui skatinti, lytiniam aktyvumui stimuliuoti.

Kitas svarbus komponentas D-aspartic acid (D asparto rūgštis) – amino rūgštis, kuri nesudaro baltymų, tačiau ji skatina hormonų išsiskyrimą į kraują, taip pat testosterono gamybą.

Natūralūs būdai testosterono lygiui kraujyje padidinti:

 • Reikalingų kalorijų kiekio suvartojimas per dieną. (Klinikiniai tyrimai rodo, kad ilgalaikis kalorijų apribojimas sumažina testosterono kiekį kraujyje).
 • Pakankamas cinko kiekis, kurio reiktų gauti iš maisto, nes šios medžiagos trūkumas reikšmingai sumažina testosterono kiekį kraujyje. Cinko gausu austrėse, krabuose, jautienoje, moliūgų sėklose, žaliosiose daržovėse.
 • Suvartokite pakankamai kalio, kuris atlieka vaidmenį testosterono sintezėje. Kalio gausu bananuose, burokėliuose, špinatuose.
 • Sveikų valgymo įpročių ir aktyvaus laisvalaikio formavimas. Padidėjęs riebalinio audinio kiekis tiesiogiai susijęs su testosterono sumažėjimu, o fizinė veikla – su šio hormono padidėjimu.

Testosterono papildai vyriškumui: kurie geriausi? Tabletės, kapsulės ar milteliai?

Testosterono papildai vyrams šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą. Savaime suprantama, bet kurie iš jų yra saugūs vartoti ir yra sukurti profesionalų. Tačiau siekiant suprasti, kurie iš jų galėtų būti geriausi jums, verta atkreipti dėmesį į tam tikras detales.

 • Papildo sudėtis. Paprastai papildai, skirti vyriškumui skatinti ir palaikyti, o taip pat – intensyviai sportuojantiems vyrams, yra pagaminti iš daugybės medžiagų. Taigi, atkreipkite dėmesį, kokios medžiagos įeina į papildo sudėtį. Dauguma jų yra praturtinti vitaminais bei mineralais, tad įvertinkite, kurių jums trūksta labiausiai.
 • Vartojimas ir laikymo sąlygos. Ant kiekvienos papildų pakuotės rasite informaciją, kaip dažnai ir kokiais kiekiais turėtų būti vartojamas papildas. Vis dėlto, šios standartinės normos gali neatitikti jūsų situacijos. Tad geriausias pasirinkimas – pasikonsultuoti su specialistais – mitybos arba sporto. Jie, įvertinę, jūsų kūno būklę bei norimus pasiekti tikslus, nustatys tikslias, jūsų poreikius bei lūkesčius atitinkančias dozes.
 • Papildo forma. Testosterono papildai vyriškumui yra įvairiomis formomis; populiariausios – kapsulės, tabletės bei milteliai. Tam tikrą kiekį miltelių tereikia sumaišyti su tam tikru kiekiu vandens ir suplakti. Tad rinkitės sau patogiausią sprendimą.
 • Kiekis. Įvertinkite, kaip ilgai ir kaip dažnai naudosite šį papildą vyrams. Tai padės lengviau apsispręsti, kokio dydžio pakuotę įsigyti.

Kodėl testosterono papildai vyrams turėtų būti perkami internetu?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl testosterono papildai sportuojantiems vyrams, turėtų būti perkami internetu. Visų pirma, toks sprendimas padės sutaupyti daug laiko. Antra, išvengsite nuobodaus vizito į fizines prekybos vietas. Juk puikiai žinome, kad būtent apsipirkimas fizinėse erdvėse yra viena nemėgstamiausių veiklų, kokia tik galėtų atitekti vyriškosios lyties atstovams. Tačiau ir tai dar ne viskas – dažnas skundžiasi, kad pasiklysti prekių asortimente yra ypač lengva. Tad šios priežastys yra vienos esminių, kodėl stipriosios lyties atstovai apsipirkimą atidėlioja iki pat vėliausios minutės, net jeigu tai ir yra susiję su jūsų sveikata bei savijauta. Tad šių papildų įsigijimas internetu lesi išvengti apsilankymo fizinėse parduotuvėse, o šiuos gaminius jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai taps papildomu informacijos šaltiniu.

Papildų potencijai gerinti kaina

Na, ir, žinoma būti nepaminėta papildų kaina. O ji – tikrai patraukli. Mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos akcijos, tad jų metu testosterono papildų kaina mažėja keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų. Na, o dailiosios lyties atstovės taip pat turėtų suklusti – aukštos kokybės vyriški papildai gali tapti puikiai dovana jūsų antrajai pusei. Pasirūpinkite jų sveikatai ir gera savijauta jau dabar.