avatar

Energetiniai geliai

Aktyviai sportuojantiems ir norintiems pasiekti kuo daugiau gerų rezultatų, turėti daugiau ištvermės ir pranokti save bei savo kūno galimybes - rekomenduojami energetiniai geliai. Tai yra daug angliavandenių turintys geliai, kurie padės Jums treniruotės metu gauti kuo daugiau ištvermės ir tuo pačiu - siekti rezultato aktyviau.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Energetiniai geliai - puiki pagalba kiekvienam ir jokio skirtumo - koks sportas Jus traukia. Galbūt tai futbolas, kai reikia ypač daug jėgų viso mačo metu? O gal krepšinis, kuris vadinamas lietuvių religija? Tai gali būti ir aktyvūs šokiai, pasiruošimas maratonui bei bet kokio tipo veikla, kuriai reikia ištvermės. Ją gauti su skaniais geliais - ypač paprasta, svarbiausia, nereikia daug laiko, o skonis - vertas pakartojimo. Galiausiai, jie padeda ne tik pasiekti daugiau, tačiau ir atitolinti nuovargį. Juk sportas “užkrečia”, tiesa?

Kokybiškas energetinis gelis yra tirštos konsistencijos angliavandenių šaltinis, kuris puikiai tinka visiems, kuriems reikia daugiau energijos. Mūsų siūlomi geliukai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad rasite tuos, kurie geriausiai atitinka Jūsų asmeninius poreikius. Nedidelė pakuotė leis ją pasiimti su savimi visur - kur tik einate: sporto salė, stadionas ir t.t. Siūlome tik žinomų prekinių vardų gelius, kurie yra pripažinti visame pasaulyje: ActivLab, Nutrend ir t.t.  Jeigu norite įsigyti pigiau - sekite mūsų pasiūlymus. Užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir asmeniškai gaukite nuolaidos kodus, kurie leis Jums geliukus įsigyti pigiau.

Jeigu sportuojate ilgiau nei valandą - 60-čiai minučių siūloma suvartoti vieną gelio pakuotę. Nevartokite daugiau nei rekomenduojama, kadangi tai gali sukelti nemalonius virškinimo pojūčius. Išgėrus gelį - siūlome papildomai atsigerti vandens, kadangi tai pagerina angliavandenių įsisavinimą ir naudos - dar daugiau.

Palepinkite savo kūną ir siekite vis daugiau.