avatar

Baltyminiai kokteiliai

Kad baltymai yra labai svarbūs kiekvieno žmogaus organizmui, tai žino visi. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad sportuojančio žmogaus organizmui reikalingi dar didesni baltymų kiekiai nei įprastai. Ir nors iš daugybės maisto produktų galima gauti iš tiesų nemažai baltymų, verta akcentuoti, kad visgi nebūtų įmanoma suvalgyti per parą tiek maisto, kad būtų užtikrintas solidus baltymų kiekis, kuris ir ra reikalingas sportuojantiems žmonėms. Taigi, pats geriausias sprendimas sportuojantiems vyrams bei moterims yra baltyminių produktų vartojimas papildomai.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma
Rodyti po: 10 20 50 100

Kodėl sportuojantiems vyrams bei moterims reikia gauti ypač daug baltymų?


Atsakant į klausimą, kodėl sportuojantiems vyrams bei moterims reikalingas kur kas didesnis baltymų kiekis, verta akcentuoti, jog tam yra net kelios priežastys. Visų pirma, sporto metu yra patiriami mikro pažeidimai, kurie turi būti kokybiškai užpildyti. Taigi, proteino vartojimas šiuo atveju yra tinkamiausias pasirinkimas. Tačiau ir tai dar ne viskas – tik tie sportuojantys žmonės, kurie savo organizmą aprūpina itin dideliu baltymų kiekiu, geba grietai atsistatyti po treniruotės ir turėti pakankamai jėgų naujam užsiėmimui.


Baltyminiai kokteiliai: į ką svarbu atkreipti dėmesį perkant?


Baltymų mišiniai (baltymai angliškai > protein) – tai kategorija, kurioje rasite baltyminius produktus, kuriuose yra daugiau nei viena baltymų forma. Pavyzdžiui, vienas populiariausių rinkoje baltymų mišinių – pieno išrūgų koncentrato ir pieno išrūgų izoliato mišinys. Taip pat šioje kategorijoje yra baltyminių mišinių, kuriuose sumaišyti šeši skirtingi baltymų šaltiniai (išrūgų koncentratas, išrūgų izoliatas, kazeinas, pupelių baltymai, sojos baltymai, hidrolizatas).
Mūsų komanda rekomenduoja rinktis baltyminius kokteilius, priklausomai nuo laiko, kada planuojate juos vartoti, kadangi nuo baltymų šaltinių priklauso įsisavinimo greitis.

Pieno išrūgos (koncentratas, izoliatas, hidrolizatas) ar jų mišinys – išrūgos, kurios priskiriamos prie greitai įsisavinamų baltymų, todėl mes rekomenduojame vartoti išrūgų baltymus iš karto po sporto, kad baltymai kuo greičiau pasiektų jūsų raumenis.

Baltymus, kurie susideda iš įvairių skirtingų baltymų šaltinių – išrūgų, pupelių, ryžiu, sojos, kazeino ir kitų, rekomenduojame vartoti dienos eigoje tarp valgių.

Taip pat egzistuoja ir dar keli svarbūs kriterijai, kuriuos būtina įvertinti:

Kuo dar yra praturtintas maisto papildas?

Dėmesį verta atkreipti į tai, kad tokio pobūdžio maisto papildai neretai būna praturtinti įvairiais vitaminais bei mikroelementais. Taigi, teikdami pirmenybę būtent tokiam maisto papildui, jūs papildysite savo organizmą ypač vertingomis medžiagomis, būsite dar tvirtesni bei sustiprinsite savo imunitetą, tai padės ir lieknėjimui.

Kitos sudedamosios dalys

Pasidomėjus sudėtimi, nesunku pastebėti, kad į ją įeina ir kiti komponentai, pavyzdžiui, kvapikliai, dažikliai, konservantai ir t.t. Paprastai šie komponentai yra naudojami, norint gaminiui suteikti papildomų savybių, pavyzdžiui, aromatinių bei skoninių, o taip pat užtikrinti ilgą galiojimo laiką. Visi komponentai, kurie naudojami, yra visiškai saugūs vartoti.

Skonis

Baltyminiai kokteiliai yra vienas dažniausiai aromatais bei skoniais praturtinamų maisto papildų. Ir tai yra neabejotinai gera žinia, kadangi tai reiškia, kad baltyminių kokteilių vartojimas gali būti ypač malonus bei skanus dienos ritualas. Taigi, jums telieka išsirinkti mėgstamiausią skonį iš didelės įvairovės. Tai gali būti vanilės, braškių, sausainių, šokolado ir kt. skoniai. Kita vertus, puikiu pasirinkimu gali tapti ir kelių skirtingų skonių baltyminių kokteilių įsigijimas – tai leisi išvengti rutinos.

Kiekis

Siekiant užtikrinti, kad baltyminiai kokteiliai taptų iš tiesų efektyvia priemone siekiant tikslų, juos verta naudoti ilgesnį laiką, reguliariai, jei reikia, darant pertraukas. Tad kalbant apskritai, galima daryti išvadą, kad reikalingas nemažas kiekis baltyminių kokteilių. Taigi, tie, kurie iš karto įsigyja didelę šių papildų pakuotę, taupo savo laiką bei pinigus.

Vartojimas ir laikymo sąlygos

Ant šių papildų pakuotės rasite ir visą svarbiausią informaciją, įskaitant ir susijusią vartojimu bei laikymo sąlygomis. Vis dėlto, nors rekomendacijos dėl vartojimo yra pateiktos specialistų, neriekia pamiršti, jog jos gali neatitikti jūs individualios situacijos. Taigi, bus geriausia, jeigu dėl šių kokteilių vartojimo pasitarsite su savo mitybos konsultantu arba treneriu. Šie specialistai, įvertinę jūsų kūno būklę, treniruočių dažnumą bei intensyvumą, pateiks tikslesnes rekomendacijas dėl baltyminių kokteilių vartojimo. Be to, nemaža dalimi rekomendacijos priklausys ir nuo norimų pasiekti tikslų – vienaip baltyminiai kokteiliai gali būti vartojami po treniruotės, siekiant užtikrinti masės priaugimą, kitaip jei svarbiausią dėmesį skiriate lieknėjimui. Na, o laikymo sąlygos yra ypač paprastos ir jos tikrai neapsunkins jūsų kasdienybės – papildą tereikia laikyti vėsioje bei sausoje vietoje, pakuotė turi būti sandariai uždaryta.

Paruošimas

Paprastai šis papildas būna parduodamas miltelių pavidalu. Tad tam tikrą jų kiekį tereikia sumaišyti su tam tikru kiekiu vandens (kai kuriais atvejais tinka ir pienas) bei gerai suplakti. Kokybišką plakimą užtikrinsite naudodami plaktuvę.

Baltyminiai kokteiliai svorio metimui(lieknėjimui), po treniruotes: perkančiųjų internetu laukia ypač gera kaina

Akivaizdu, kad baltyminiai kokteiliai yra greitas, lengvas bei paprastas būdas papildyti savo organizmą baltymais, kurie ypač reikalingi sportuojantiems vyrams bei moterims. Na, o panorėjus jų įsigyti, verta prisiminti, kad tai geriausia daryti internetu. Yra ypač daug priežasčių, kodėl baltyminiai kokteiliai, naudingi svorio metimui ar tiesiog po intensyvios treniruotės,, turėtų būti perkami būtent šiuo būdu. Visų pirma, toks sprendimas lesi jums sutaupyti labai daug laiko – baltyminius kokteilius išsirinksite vos per kelias minutes. Nors baltyminių kokteilių pasirinkimas šiandien yra iš tiesų labai didelis, tai netaps pasirinkimą apsunkinančių veiksniu. Išsamūs gaminių aprašymai bei pirkėjų atsiliepimai taps ypač naudingais informacijos šaltiniais. Paprastai pirkėjai baltyminius kokteilius ypač palankiai vertina ne tik dėl pastebimų rezultatų, bet ir puikios skonių, aromatų įvairovės, sandarumą garantuojančių, patogių pakuočių. Tačiau ir tai dar ne viskas – gaminius galėsite rūšiuoti pagal sau aktualius kriterijus, tai dar labiau supaprastins bei pagreitins paieškos procesą.

Tai, kad baltyminių kokteilių įsigijimas internetu yra ypač komfortiškas procesas, įrodo ir tam tikros detalės. Visų pirma, įsigyti baltyminių kokteilių galite bet kurią dieną ir bet kuriuo sau patogiu metu, nesiderindami prie parduotuvės darbo laiko. Dar daugiau, gaminius įsigyjate tiesiog neišeidami iš savo namų, išvengdami monotoniškų kelionių į prekybos vietas bei laukimo eilėse. Na, ir, žinoma, galėsite rinktis patogiausių prekių pristatymo būdą.

Na, ir būtina apminėti dar vieną, ne ką mažiau svarbią detalė, kodėl šiuos kokteilius verta pirkti internetu. Šis apsipirkimo būdas ypač tinka tiems, kuriuos domina labai patraukli prekių kaina. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad mūsų internetinėje parduotuvėje galite ypač dažnai vykdomos įvairios akcijos. Jų metu gaminių kaina gali sumažėti keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų. Taigi, kaip matyti, baltyminių kokteilių pirkimas mūsų internetinėje parduotuvėje reiškia puikius dalykus – maksimalų komfortą, didelį pasirinkimą bei galimybę sutaupyti.

Baltyminiai kokteiliai – ypač greitas bei patogus būdas aprūpinti savo organizmą baltymais bei kitomis vertingomis medžiagomis. Tai – greitai bei skanu: paruošimas užtruks vos keliasdešimt sekundžių, o įvairūs uogų, vaisių, prieskonių skoniai, šių kokteilių vartojimą pavers mažyte kasdiene švente.