avatar

Chromas (papildai)

Kas yra chromas? Tai – mineralas, kuris yra reikalingas įvairioms mūsų organizmo funkcijoms palaikyti. Jei norite būti sveiki bei jaustis gerai, tai chromas nauda jūsų organizmui yra iš tiesų labai svarbi. Chromas nauda pastebimas įvairiais aspektais, tad kviečiame sužinoti apie tai daugiau.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Chromo papildai: kuo jie naudingi?

Šis mineralas yra labai reikšmingas visiems, kurie nori sulieknėti arba tiesiog džiaugtis raumenine mase. Chromas lieknėjimui yra reikšmingas tuo, kad padeda deginti riebalus, o taip pat slopina cukraus poreikį. Vadinasi, jei bus naudojamos chromo tabletės ar chromo vitaminai, žmogus jaus kur kas mažesnį saldumynų poreikį, o tai leis išvengti daugybės papildomų kalorijų. Dar daugiau, bus užtikrintas spartesnis riebalų deginimas. Na, o, kaip žinia, kuklesnis per parą gaunamų kalorijų skaičius bei intensyvus riebalų degimas ir yra vienos pagrindinių sąlygų, kurių reikia norint džiaugtis itin patrauklia figūra. Tačiau ir tai dar ne viskas – chromo papildai yra viena tikslingiausių investicijų ir visiems tiems, kurie svarbu turėti raumeninės masės: tyrimai rodo, kad tie žmonės, kurie per parą gauna pakankamai šio mineralo, kur kas lengviau išlaiko raumeninę masę. 

Tačiau ir tai – dar ne viskas: drąsiai galima sakyti, kad maisto papildas chromas yra labai reikalingas visiems žmonėms. Ne paslaptis, kas visi norime džiaugtis sveikais, stipriais ir blizgančiais plaukais bei nagais. Taigi, belieka tik prisiminti, kad chromas nagams ir chromas plaukams, suteikia tvirtumo bei elastingumo, blizgesio, sumažina neigiamų aplinkos veiksnių poveikį. Puiki medžiaga apykaita – dar viena, geros savijautos bei patrauklios išvaizdos priežastis. Nors yra daugybė būdų, padedančių palaikyti puikią medžiagų apykaitą, dėmesį verta atkreipti į tai, kad šiuo klausimu chromas vaidina ypač svarbų vaidmenį – žmonės, kurie šio mineralo gauna pakankamai, džiaugiasi spartesne medžiagų apykaita. Taip pat svarbu žinoti, kad būtent ši medžiaga pagerina kitų maistinių medžiagų įsisavinimą. Galite valgyti itin vertingą maistą, tačiau, jei jūsų organizmui trūks chromo, jis nesugebės įsisavinti maistinių medžiagų taip gerai kaip galėtų, todėl ilgainiui galimas jų trūkumas su visais iš to kylančiais padariniais – silpnumu, plaukų slinkimu, nagų lūžinėjimu ir t.t. 

Kaip išsirinkti?

Nors organinis chromas yra randamas mėsoje, kiaušiniuose bei grūdų produktuose, dėmesį verta atkreipti į tai, kad iš tiesų reikėtų suvalgyti itin didelius kiekius šių maisto produktų, kad būtų galima patenkinti šio  mineralo poreikį. Tad kur kas geresnis pasirinkimas – chromo papildai. Na, o, kad tinkamiausius išsirinkti būtų kur kas lengviau, atkreipkite dėmesį ir į tam tikras detales. 

Sudėtis

Renkantis chromo papildus, labai svarbu atsakingai vertinti sudėtį. Verta pabrėžti, kad labai dažnai chromo papildai būna praturtinti ir kitomis, žmogus organizmui taip pat reikalingomis medžiagomis – vitaminais arba mikroelementais. Tad, jei jūsų organizmui šiuo metu reikia ne tik chromo, bet ir kitų vertingų medžiagų, tai kompleksiniai papildai gali būti puikus pasirinkimas.

Koncentracija ir kiekis

Įvertinkite ir koncentracijos kiekį. Ypač populiarus pasirinkimas yra 200 mg chromo vienoje tabletėje arba kapsulėje. Na, ir, žinoma, atsakingai įvertinkite ir tai, kiek kapsulių ar tablečių galima rasti pakuotėje.  Jei maisto papildas chromas bus vartojamas ilgesnį laiką ar jį ruošiasi vartoti ir kiti šeimos nariai, tai iš karto vertėtų įsigyti didesnę pakuotę. 

Vartojimas ir laikymo sąlygos

Nors ant pakuotės rasite nurodymus, kaip dažnai ir kokiais kiekiais turėtų būti vartojamas chromas papildas, verta akcentuoti, kad bus geriausia, jei pasikonsultuosite ir su mitybos specialistu, kuris įvertinęs jūsų racioną, pateiks tikslesnes rekomendacijas. Na, ir, žinoma laikykite gaminį tokiomis sąlygomis, kokios ir yra nurodytos ant pakuotės, tokiu būdu būsite užtikrinti, kad gaminys išlaikys geriausias savybes.

Kodėl verta pirkti internetu?

Taigi, jei reikalingi chromo papildai lieknėjimui, chromas nagams, chromas plaukams, papildą geriausia įsigyti internetu dėl įvairių priežasčių. Visų pirma, tai – ypač greita ir patogu. Antra, jūsų laukia chromas atsiliepimai – sužinosite, ką apie papildus galvoja tie žmonės, kurie juos jau išbandė. Na, ir, žinoma, taip pat verta akcentuoti, kad sprendimas pirkti internetu yra geras ir tuo atveju, jei aktuali patraukli chromas kaina (chromas akcija garantuoja, kad mokėsite nuo kelių iki keliasdešimt procentų pigiau).