avatar

Inozinas (Inosine)

Aktyviai sportuojant pirmiausia reikia pasirūpinti savo širdimi, kadangi jai tenka - didelė apkrova. Žinoma, sportuojant nuolatos - širdis prisitaiko prie ritmo: sustorėja miokardas, taip pat, daugiau plečiasi širdies kameros, stiprėja širdies raumuo bei pagerėja visapusiška šio organo veikla, kuri padeda sportininkui aktyviau užsiimti sava veikla. Visgi, net ir šie pokyčiai nėra beribiai, tad papildomas organizmo aprūpinimas medžiagomis, padėsiančiomis jai plakti sistemingai - būtinas.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Viena tokių medžiagų yra inozinas (inosine). Inozin tai yra endogeninis nukleozidas arba detaliau -  inozino monofosfato pirmtakas. Jis yra natūraliai organizme sintetinamas, tad dėl to - ypač gerai įsisavinamas. Ši medžiaga yra randama žmogaus ląstelėse, konkrečiai - transportinėje RNR, kuri yra atsakinga už genetinės informacijos transportavimą ribosomose. O jos savo ruožtu vykdo baltymų sintezės procesus.

Inozino nauda - žinoma jau seniai. Sportininkams tai yra būtinas papildas, kuris padeda ne tik geriau jaustis, tačiau ir turėti daugiau ištvermės. Tiesa, inosine vartojimas taip pat siūlomas tiems, kurie serga širdies ligomis: miokardo distrofija, kai yra širdies ritmo sutrikimai, po infarkto, sergantiems išemine širdies liga ir t.t. Galiausiai, inozinas (vaistas) yra rekomenduojamas žmonėms, kurie aktyviai dirba fizinį darbą, pavyzdžiui, statybininkams. 

Renkantis papildą svarbiausia investuoti į kokybę, kadangi tik tuomet jis puikiai atliks jam paskirtą darbą, tai yra - sustiprins Jūsų širdį. Inosine kaina nėra didelė, tačiau jo nauda - akivaizdi ir dažniausiai matoma jau po kelių dienų vartojimo. Siekiant, kad inozinas kainuotų pigiau - visada galite sekti pas mus siūlomas akcijas, nes nuolaidos teikiamos reguliariai. 

Svarbu, kad papildas būtų vartojamas pagal instrukciją. Džiugu, kad inozino atsiliepimai yra tokie teigiami ir jau ne vienam žmogui padėjo sustiprinti svarbiausią savo organą - širdį. Aktyviai sportuojantiems - tai ne tik pagalba, tačiau ir būtinybė.