avatar

Cinkas

Cinkas - žmogaus organizmui būtinas mikroelementas, kuris užtikrina, kad organizmas funkcionuos tiksliai kaip reikia, žmogus išvengs ligų, galiausiai, bus pozityvus, laimingas ir gražus. Tokią galia turi cinkas, kurio organizmas negeba pasigaminti pats, tad reikia rinktis maisto produktus, kuriuose jo yra arba papildus, kurie padės kasdien gauti reikalingą mikroelemento normą.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Cinkas: nauda

Cinko papildai gali padėti išvengti daugelio su žmogaus sveikata susijusių sveikatos problemų. Dažniausiai trūkumas pasireiškia asmenims, kurie propaguoja vegetarinę mitybą, taip pat, nėščioms moterims, žindyvėms, galiausiai tiems, kurie turi problemų su skrandžiu. Tai, kad Jums reikalingas cinkas ir selenas labiausiai signalizuoja lūžinėjantys plaukai, sausa oda, žaizdos, kurios lėtai ir prastai gyja, apetito stoka, žmogus dažniausiai viduriuoja, net gali sutrikti skonio pojūčiai bei kiti signalai. Cinkas plaukams, taip pat, daro stebuklus, kadangi jie tampa kur kas tankesni, greičiau auga. Taip pat kaip ir cinkas odai, kuris padeda išvengti išsausėjimų. Ar Jums yra reikalingas cinko oksidas tiksliausiai gali atsakyti kraujo tyrimai, tad juos ir siūlome atlikti.

Cinkas produktuose: kur jo yra?

Daugiausia cinko turi žuvis. Nemaži kiekiai taip pat randami ir mėsoje: jautienoje, kiaulienoje… Taip pat cinko yra ankštinėse daržovėse, riešutuose, sėklose, galiausiai, grūdinės kilmės produktuose. Visgi, dažnas neturi laiko sekti kasdien suvartojamo maisto ir jame esančių vitaminų, mineralų bei mikroelementų kiekių. Kur kas paprasčiau yra vartoti papildus. Ypač puikus derinys - cinkas + selenas + biotinas arba cinkas ir vitaminas D bei cinkas ir vitaminas C. 

Cinko pagalba peršalus

Atlikti tyrimai rodo, kad cinkas padeda ir tada, kai žmogus peršąla. Svarbiausia vėsiuoju metų laiku cinką vartoti reguliariai. Jis reikalingas ne tik suaugusiems, tačiau būtinas ir cinkas vaikams, kurių organizmas yra kur kas jautresnis, tad ir prevencija - reikalinga intensyvesnė.

Cinkas: kaina

Cinko vitaminai yra puiki pagalba kiekvienam, kuris nori būti sveikas. Pas mus galite rasti labai daug tiek gryno cinko, tiek jo derinių su kitais vitaminais, kurie padės Jums būti sveiku. Susipažinkite su pasiūla ir įsigykite tai, ko Jums reikia pigiau. Siūlome akcijas, nuolaidas, kurios sumažina kainą, tačiau kokybė - tokia pat puiki.