avatar

Spirulina (papildai)

Kas yra Spirulina? Atsakant į šį klausimą, verta pabrėžti, kad tai – natūralus papildas, kurį gali naudoti ir žmonės, ir gyvūnai, turintis labai daug naudingų vitaminų bei mikroelementų.  Tai – žaliai melsvas mikrodumblis, kuris neturi glitimo, todėl tokį maisto papildą gali vartoti ir veganai. Vis dėlto, taip pat verta pastebėti, kad spirulina nėštumo metu neturėtų būti vartojama. Na, o, jei domina spirulina vaikams, taip pat reikėtų pasikonsultuoti apie tai su gydytoju (nors spirulina šalutinis poveikis vaikams nėra pastebimas). Tačiau vertinant apskritai, belieka tik daryti išvadą, kad spirulina tabletės arba spirulina milteliai turėtų atsirasti ypač didelės dalies žmonių racione.  Spirulina nauda organizmui yra ypač didelė, tad kviečiame apie tai sužinoti daugiau.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Kokia Spirulina nauda?

Viena iš priežasčių, kodėl turėtų būti vartojamas šis maisto papildas, yra ta, kad spirulina – ypač turtinga amino rūgštimis. Jos mums yra ypač reikalingos, na, o štai, spirulinoje galima rasti net 8 amino rūgštis. Dar daugiau, šiame papilde taip pat rasite ir įvairių vitaminų: vitamino A, vitamino E, vitamino D, o taip pat – B grupės vitaminų. Ne paslaptis, kad beta karotenas yra labai svarbus, norint palaikyti tam tikras pavyzdžiui, normalaus regėjimo ar sveikos odos funkcijas. Ir daugybė žmonių yra įsitikinę, kad būtent morkos yra pats geriausias beta karoteno šaltinis. Tačiau visi taip galvojantieji smarkiai klysta, kadangi, štai, pavyzdžiui, spirulina turi net 20 kartų daugiau beta karoteno nei morkos. Geležis – taip pat svarbus elementas, jei norime išlikti sveiki. Tačiau tik nedaugelis žino, kad būtent spirulina geležies turi maždaug 10 kartų daugiau nei bet koks kitas maisto produktas. Atsižvelgiant į visas šias detales, belieka tik daryti išvadą, kad spirulina yra ypač geras pasirinkimas visiems žmonėms, kurie daržoves, vaisius bei uogas vartoja rečiau nei reikėtų, kurių mityba – nesubalansuota, negalinti užtikrinti visų reikiamų mineralų ir vitaminų. Be to, spirulina yra ypač geras pasirinkimas ir visiems, kurie intensyviai sportuoja. Kaip žinia, intensyviai ir dažnai sportuojantys žmonės prakaituodami netenka daugybės organizmui taip reikalingų medžiagų, todėl spirulina vartojimas užtikrina greitą ir efektyvų jų atstatymą. Spirulina lieknėjimui taip pat yra geras pasirinkimas – kaip žinia, sulieknėti norintys žmonės neretai laikosi itin griežtų dietų, tad iškyla tikimybė, jog per parą nebus surinktas reikiamas kiekis maistinių medžiagų. Taigi,  spirulina šiuo atveju gali išspręsti šią problemą – šis papildas turi labai mažai riebalų, yra žemo kaloringumo, tačiau tuo pat metu užtikrins, kad jūsų organizmui netrūks nei vitaminų, nei mineralų, nei kai kurių amino rūgščių. Spirulina dumbliai turėtų papildyti ir vegetarų racioną – šiame papilde yra daug medžiagų, kurių yra mėsoje.  Vitaminais, mineralais bei amino rūgštimis turtinga spirulina yra puiki išeitis ir tiems žmonėms, kurie dėl laiko stokos neturi galimybės pavalgyti šviežio maisto.

Kaip išsirinkti? 

Spirulina atsiliepimai – visada geras pasirinkimas, norintiems įsigyti šių papildų. Tačiau taip pat reikėtų domėtis ne tik atsiliepimais, bet ir atkreipti dėmesį į tam tikras detales.

  • Sudėtis

Spirulina papildai kartais būna praturtinti ir tais komponentais, pavyzdžiui, vitaminais bei mineralais. Taigi, jei jums svarbu praturtinti savo organizmą ir šiomis medžiagomis, tokiu atveju, pirmenybę teikite kompleksiniams papildams. 

  • Kiekis 

Įvertinkite ir tai, koks kiekis spirulinos yra vienoje tabletėje arba kapsulėje, o taip pat – kiek papildų yra pakuotėje (besiruošiantieji vartoti ilgiau, iš karto turėtų investuoti į didesnę pakuotę).

  • Vartojimas ir laikymo sąlygos

Kaip vartoti spirulina, rasite nurodyta ant pakuotės. Tačiau bus idealu, jei klausimu, kaip gerti spirulina pasitarsite ir su savo mitybos specialistu, kuris įvertinęs jūsų situaciją ir norimus pasekti tikslus, pateiks tikslesnes rekomendacijas. Na, ir, žinoma, paisykite laikymo sąlygų.

Kodėl spirulina pirkti verta internetu?

Kaip matyti, spirulina tabletės nauda (ar kitomis formomis parduodamo melsvadumblio) yra labai didelė, tad, jei jus domina ekologiška spirulina, spirulina svorio metimui, spirulina lieknėjimui, spirulina visavertei mityba užtikrinti,  geriausia papildus įsigyti internetu. Melsvadumblis spirulina internetu – greitai ir patogu; be to, ekologiška spirulina atsiliepimai arba spirulina lieknejimui atsiliepimai padės lengviau nuspręsti, kam teikti pirmenybę. Taip pat rasite informacijos ir kaip vartoti spirulina miltelius, kada gerti spirulina ir t.t. Be to, pirkimas internetu taip pat yra geras pasirinkimas, jei domina spirulina pigiau. Spirulina akcija garantuoja, kad gaminį įsigysite iki keliasdešimt procentų pigiau.