avatar

Žuvų taukai (Omega 3)

Ne paslaptis, kad sportas būna pats kokybiškiausias tada, kai nėra jokių jo kokybę bei efektyvumą galinčių suprastinti ir sumažinti veiksnių. Kitais žodžiais tariant, didžiausią naudą įvairaus sudėtingumo treniruotės atneša tuomet, kai žmogus yra puikaus fizinio parengtumo, o sveikatos būklė – taip pat gera. Kai dėl stipraus imuniteto nekamuoja peršalimo ligos; kai netrūksta energijos, žvalumo, geros nuotaikos bei užsidegimo siekti išsikeltų tikslų; kai nekyla problemų, diskomforto dėl širdies veiklos, sąnarių, nervų sistemos veiklos. Taigi, natūraliai kyla klausimas: kaip galime puoselėti savo kūną, kad būtume puikios būklės, kad visada gerai jaustumėmės; kad džiaugsmingai lauktume naujų treniruočių ir mėgautumėmės maksimaliais sportinės veiklos rezultatais? Produktai, kurie padės siekti šių tikslų, gali būti skirtingi, tačiau viena efektyviausių bei patikimiausių priemonių yra žuvų taukai Omega 3. Šie itin vertingi maisto papildai gali būti įsigijami ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Kokia yra žuvies taukų (Omega 3) nauda sportuojantiems ir ne tik?


Ypač džiugina tai, kad žuvies taukų nauda sportuojančio žmogaus organizmui yra įvairiapusė. Visų pirma, reikia akcentuoti, kad žuvies taukai kapsulės pavidalu yra ypač turtingi Omega 3 rūgštimis, kurios ypač teigiamai veikia įvairių kūno dalių bei organų veiklą. Reguliarus žuvies taukų vartojimas ypač palankiai veikia sąnarius – mažina rytinio sąstingio, skausmo, uždegimų tikimybę, o juose esantis vitaminas D, padeda pasisavinti kaulams taip reikalingą kalcį.
Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad žuvies taukuose esančios medžiagos stiprina imunitetą. Na, o stipriu imunitetu pasižymintys žmonės ne tik lengviau įveikia sunkų fizinį krūvį – jie kur kas rečiau serga peršalimo ligomis. Taigi, galite būti tikri, kad peršalimo ligos jus kamuos kur kas rečiau, o gal ir apskritai jų išvengsite ir tai netrukdys jums dalyvauti iš anksto planuojamose treniruotėse bei varžybose.
Intensyviai sportuojantiems žmonėms labai svarbu rūpintis ir savo kraujagyslėmis bei širdimi. Na, o žuvų taukai (Omega 3) – natūrali, pačios gamtos dovanojama priemonė šiam tikslui. Žuvies taukuose esančios medžiagos švelniai reguliuoja kraujo spaudimą, o taip pat – gerina širdies veiklą, mažina trombų susidarymo ir insulto tikimybę.
Daug sportuojantys žmonės turi labai rūpintis ir savo oda – užtikrinti jos elastingumą, vengti strijų atsiradimo. Taigi, šiuo atveju taip pat pravartu naudoti žuvų taukus. Tai verta daryti todėl, kad juose yra ypač daug vitamino E, drėkinančio mūsų odą, padedančio palaikyti jos stangrumą bei elastingumą.
Teigiama, kad patys geriausi rezultatai pasiekiami tada, kai visos treniruotės metu pavyksta išlaikyti koncentraciją. Tyrimai rodo, kad žmonės, kurie reguliariai vartoja Omega-3 žuvų taukus, kur kas lengviau išlaiko dėmesį net pačių sudėtingiausių veikų metu. Na, ir, žinoma, taip pat reikia akcentuoti, kad žuvies taukuose esančios medžiagos, vitaminai palankiai veikia nervų sistemą, juos reguliariai vartojantys žmonės dažniau būna geros nuotaikos. Na, o, kai nuotaika gera, tai ir pačioms ilgiausioms treniruotėms laiko surandama greičiau.
Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad dėl visų šių priežasčių žuvų taukus (Omega 3) yra patariama vartoti ne tik profesionaliai ar mėgėjiškai sportuojantiems žmonės, bet ir tiems, kurie su sportu neturi nieko bendra. Vartodami šį maisto papildą, gerinsite širdies bei kraujagyslių sistemos veiklą; sumažinsite sąnarių problemų tikimybę; išlaikysite odos jaunystę bei būsite geresnės nuotaikos.


Žuvų taukai: kokius rinktis?


Akivaizdu, kad žuvų taukus (omega-3) yra tiesiog būtina vartoti profesionaliai ar mėgėjiškai sportuojantiems žmonėms. Ir net tuo atveju, jei sporto užsiėmimai yra reti svečiai jūsų dienotvarkėje, vis tiek šis maisto papildas gali atnešti daug naudos. Tačiau taip pat svarbu atminti, jog egzistuoja tam tikri kriterijai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis:
• Papildo forma
Žuvų taukai (Omega-3) šiandien yra parduodami ypač įvairiomis formomis – tabletėmis, kapsulėmis, skysčio pavidalu. Taigi, rinkitės sau patogiausią.
• Skonis
Dėmesį verta atkreipti į tai, kad daugybė žmonių puikiai supranta, kokia didelė yra Omega 3 žuvų taukų nauda, tačiau vengia juos vartoti dėl vienos paprastos priežasties – jiems tiesiog nepatinka šio papildo skonis. Jei ir jūs esate vienas iš jų, tai tokiu atveju turėtumėte pirmenybę teikti ne skystiems – geriamiems žuvų taukams, o kapsulėms arba tabletėms – jų skonis tikrai nebus toks intensyvus, o užgėrę vandeniu, burnoje nejusite žuvų taukų poskonio. Be to, svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad šiandien parduodami skysti – geriami žuvų taukai nebūtinai yra originalaus skonio, gali būti praturtinti, pavyzdžiui, citrinų skoniu bei aromatu.
• Vartojimas ir laikymo sąlygos
Vartojami kiekiai gali skirtis, priklausomai nuo to, kokios formos papildus įsigysite, o taip pat ir nuo jūsų situacijos – jūsų svorio, fizinio aktyvumo ir t.t. Esant poreikiui, pasitarkite su treneriu dėl suvartojamų kiekių. Na, o šio gaminio laikymo sąlygos tikrai netaps galvos skausmu – tereikia laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje.
Kodėl žuvų taukus verta pirkti internetu?
Žuvų taukus, kurie užtikrins naudą jūsų sąnariams, odai, imunitetui, širdžiai, nervų sistemai, verta pirkti internetu Tai leis jums sutaupyti daug laiko, todėl kur kas daugiau jo turėsite savo savijautos gerinimui bei kūno puoselėjimui. Kiekviena akcija, kurių mūsų internetinėje parduotuvėje tikrai netrūksta, garantuoja, kad gaminių kaina bus labai patraukli ir juos galėsite įsigyti gerokai pigiau.
Tad pasirūpinkite savo imunitetu ir bendra sveikatos būkle.