avatar

B Grupės vitaminai

Kad būtume puikios fizinės bei emocinės būklės, mums reikalingos įvairios medžiagos. Ne išimtis yra ir B grupės vitaminai. Jų reikia kiekvienam žmogui, o sportuojantiems – ypač, kadangi daug įvairių medžiagų, įskaitant ir B grupės vitaminų yra netenkama sporto metu prakaituojant. Kuo treniruotės dažnesnės bei intensyvesnės, tuo daugiau šių medžiagų netenkama. Žinoma, tam tikrą jų dalį galima gauti iš kai kurių maisto produktų. Tačiau siekiant gauti pakankamai, tektų suvartoti itin didelius maisto kiekius, o tai būtų, ko gero, neįmanoma. Todėl geriausias pasirinkimas – vartoti B grupės vitaminus papildomai. Aukštos kokybės šių vitaminų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Kam reikalingas vitaminas B?


B grupės vitaminai, t.y., B1, B2, B3, B5, B6 vitaminu B kompleksas žmogaus organizmui yra reikalingi dėl įvairių priežasčių:
• Sportuojantiems žmonėms B grupės vitaminas yra labai svarbus ir jo nauda yra akivaizdi, todėl, kad jie padeda įsisavinti baltymus. Kaip žinia, aktyviai sportuojantieji bei norintys priaugti raumeninės masės, turi gauti pakankamai baltymų. Tačiau vien tik to – nepakanka: svaru užtikrinti ir kokybišką įų įsisavinimą. Na, o B grupės vitaminai yra vienas svarbiausių veiksnių, dėl kurio žmogaus organizmas gebės kokybiškai įsisavinti šią statybinę medžiagą.
• Ne paslaptis ir tai, kad žmonės dažnai sportuoja ne tik tam, kad galėtų džiaugtis raumeningu kūnu, bet ir, kad atsikratytų nereikalingų kilogramų, o kūno linijos – būtų dailios. Ar taip ir bus, priklausys nuo įvairių aplinkybių. Tačiau nesunku pastebėti, kad nereikalingų kilogramų kur kas lengviau atsikrato tie žmonės, kurių medžiagų apykaitos procesai yra greiti. Belieka tik pridurti, kad būtent B grupės vitaminai skatina greitesnę medžiagų apykaitą.
• Nereikia ir sakyti – jei jausimės energingi, tai pasieksime kur kas geresnių įvairių veiklų rezultatų. Ypač tai yra svarbu profesionaliai arba savo malonumui sportuojantiems žmonėms, juk treniruotės neretai trunka net ir porą valandų, tad svarbu išlikti energingiems. Čia ir vėl susiduriame su B grupės vitaminų nauda – jų pakankamai gaunantys žmonės jaučias kur kas energingesni.
• Kiekvienam iš mūsų svarbu turėti stiprią imuninę sistemą – tik tokiu atveju išvengsime ligų, o, jei ir susirgsime, tai gijimo procesas bus kur kas greitesnis. Ypač svarbu stipria imunine sistema pasižymėti profesionaliai sportuojantiems asmenims, kad ne tik pavyktų atlaikyti įtemptus treniruočių grafikus, bet ir pavyktų išvengti įvairių susirgimų bei pilnavertiškai dalyvauti varžybose. Žinoma imunitetą galima stiprinti įvairiomis priemonėmis, tačiau B grupės vitaminai neabejotinai yra viena efektyviausių.
• Hormonai dalyvauja šimtuose mūsų organizme vykstančių procesų. Belieka tik priminti, kad būtent vitaminas B reguliuoja hormonų aktyvumą.
• Kai treniruočių grafikas yra itin įtemptas, būti pavargusiam – tiesiog neįmanoma. Žinoma, labai svarbu skirti laiko kokybiškam poilsiui, tačiau taip pat ne ką mažiau svarbu rinktis efektyvias, nuovargį galinčias sumažinti priemones. Šiuo atveju taip pat svarbūs B grupės vitaminai(B1, B2, B3, B5, B6), jų kompleksas  – jei jų jūsų organizmui netrūks, rečiau jausitės pavargę.
• Gražia, sveika bei švytinčia oda norime džiaugtis visi. Tad tai yra dar viena priežastis naudoti pakankamai B grupės vitaminų.
Maisto papildai su B grupės vitaminais: kaip suprasti, kurie geriausi?
B grupės vitaminų nauda sportuojantiems ir ne žmonėms, yra akivaizdi, tad juos verta vartoti papildomai. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad maisto papildai su B grupės vitaminais šiandien sudaro nemažą pasiūlą. Tad siekiant suprasti, kokie geriausi jūsų atveju, reikėtų įvertinti ir tam tikras detales.
• Sudėtis
Vienas pagrindinių akcentų yra maisto papildų sudėtis. Verta akcentuoti, kad neretai B grupės vitaminai būna papildyti ir kitais (pavyzdžiui, vitamino A, vitamino C ir t.t.). Tad belieka tik pridurti, kad tokie maisto papildai yra gera investicija kiekvienam, kuris nori savo organizmą praturtinti kuo įvairesniais vitaminais.
•Vartojimo sąlygos ir laikymas
Nors ant maisto papildų pakuotės rasite ir vartojimo rekomendacijas, nepamirškite, kad kiekvieno žmogaus situacija individuali. Taigi, galite pasikonsultuoti su mitybos specialistu, kuris, įvertinęs jūsų valgiaraštį, treniruočių dažnį bei intensyvumą, pateiktų tikslesnes vartojimo rekomendacijas. Na, o laikymo sąlygos – ypač paprastos: tiesiog laikykite vitaminus vėsioje bei sausoje vietoje.
Domina itin patraukli kaina? Pirkite internetu
Jei jus domina itin patrauklių šių vitaminų kaina, pirkite internetu – mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos akcijos. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad maisto papildų sportui įsigijimas internetu leidžia sutaupyti daug laiko, užtikrina saugumą bei komfortą.