avatar

Kompleksinės amino rūgštys

Kiekvienas profesionaliai ar savo malonumui, tačiau taip pat – tam tikrų rezultatų norintis pasiekti asmuo, turi kruopščiai užtikrinti, kad jo organizmui netrūktų amino rūgščių. Tai yra reikalinga todėl, kad būtent kompleksinės amino rūgštys, bendrąja prasme, yra suvokiamos kaip raumenų ląstelių statybinės medžiagos.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Taigi, drąsiai galima teigti, kad amino rūgščių kiekis bei jų balansas yra tiesiogiai susiję su sportuojančio asmens sveikata, savijauta, gebėjimu atsistatyti po įtemptų treniruočių, ir, žinoma, kūno sudėjimu. Iš viso skiriamos net kelios dešimtys aminorūgščių ir didžiąją dalį jų galima rasti tam tikruose maisto produktuose. Taigi, drąsiai būtų galima sakyti, kad subalsuota mityba yra vienas svarbiausių akcentų. Vis dėlto, taip pat reikia žinoti, kad profesionalai bei intensyviai sportuojantiems žmonėms reikia labai daug energijos, todėl amino rūgščių, gaunamų iš maisto produktų, dažniausiai nepakanka. Tad labai svarbu naudoti ir laisvos formos kompleksines amino rūgštis, kurios, suderintos su tinkamos mitybos principais, leis užtikrinti maksimaliai efektyvius rezultatus. Kompleksinių amino rūgščių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Kompleksinės laisvos formos amino rūgštys užtikrina bionaudingumą

Norint pasiekti numatytų rezultatų, labai svarbu užtikrinti aukštą bionaudingumą. Tai reiškia, kad tam tikrą medžiagos kiekį organizmas panaudoja taip, kaip buvo numatyta. Taigi, atlikus daugybę tyrimų paaiškėjo, kad būtent laisvos formos aminorūgščių kompleksas ir užtikrina didžiausią bionaudingumą. Be to, svarbu akcentuoti, kad laisvos formos amino rūgštys nėra virškinamos – jos yra absorbuojamos į kraujotakos sistemą vyksta medžiagų apdorojimas kepenyse ir amino rūgštys yra nukreipiamos ten, kur jų ir reikia, t.y., tiesiai į raumenis.

Jei siekiate pačių geriausių rezultatų, tuomet labai svarbų vaidmenį vaidina ir kompleksinių laisvos formos amino rūgščių vartojimas laikas. Pačių geriausių rezultatų pasieksite tuomet, jei kompleksines laisvos formos amino rūgštis vartosite iš karto po treniruotės, kadangi būtent tuo metu žmogaus organizmas geriausiai pasisavina maistines medžiagas.

Atkreipkite dėmesį, kuo svarbios laisvos formos amino rūgštys:

  • L – lizinas – ji reikalinga bendra kūno augimui; dalyvauja organizmui reikalingų baltymų gamyboje; padeda organizmui atsistatyti po sunkios treniruotės; palaiko azoto balansą žmogaus organizme. Šios medžiagos trūkumas gali sulėtinti riebalų apykaitą bei padidinti kalcio netekimą;
  • L – valinas – dalyvauja nervų sistemos veikloje; padeda palaikyti emocinį stabilumą; azoto balansą organizme; padeda atstatyti raumeninį audinį po didelio fizinio krūvio; jo trūkumas gali pabloginti raumenų funkciją bei nervų sistemos veiklą.
  • L – leucinas – reikalingas hemoglobino gamybai; padeda atsistatyti organizmui po didelių fizinių krūvių; pagerina raumenų augimą bei anabolinė aplinką organizme; trūkstant šios medžiagos, gali lydėti silpnumas, nuovargis ar galvos skausmas;
  • L – izoleucinas – saugu raumenų baltymus nuo suirimo ypač didelių krūvių metu; trūkumas gali sukelti dirglumą, sumišimą, galvos skausmus.

Kodėl aminorūgštys sportui turėtų būti perkamos internetu?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl sportui skirtas aminorūgštis vertėtų įsigyti internetu. Visų pirma, tokiu būdu jūs sutaupysite labai daug laiko, tad daugiau jo turėsite sportinei veiklai. Taip pat svarbu akcentuoti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje įsigyti reikiamą gaminį yra ypač paprasta bei patogu. Tam, kad reikalingas aminorūgščių kompleksas būtų surastas greitai bei patogiai, galite pasinaudoti paieška bei rūšiuoti gaminius pagal mėgstamą prekės ženklą, kainą ir t.t. Na, ir žinoma, negalima pamiršti, kad kaina taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos įvairios akcijos, todėl galite būti tikri – aminorūgštys gali būti įsigyjamos taupant savo pinigus.