avatar

Papildai atsistatymui

Profesionaliai arba mėgėjiškai, tačiau daug ir intensyviai sportuojantys žmonės turi žinoti, kad geriausių rezultatų pasiekti pavyks tik tuo atveju, jei pakankamai dėmesio bus skiriama atsistatymui. Intensyvios ir dažnos treniruotės ne tik nualina organizmą – sukelia trumpalaikį arba lėtinį nuovargį. Svarbu akcentuoti, kad sporto metu raumenyse atsiranda ir mikro įtrūkimai, kurie turi būti užpildyti. Taigi, siekiant užtikrinti tinkamą atsistatymą, svarbu naudoti ir maisto papildus, skirtus būtent šiam procesui. Aukštos kokybės maisto papildai raumenų atsistatymui yra parduodami ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma
Rodyti po: 10 20 50 100

Papildai raumenų atsistatymui: į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis?


Papildai raumenų atsistatymui šiandien sudaro ypač didelę įvairovę, tad, siekiant pasirinkti tinkamiausius, reikėtų įvertinti tam tikrus kriterijus:
• Sudedamosios dalys
Tokio pobūdžio maisto papildų pagrindą sudaro aukštos kokybės baltymai. Tačiau didelė dalis šių papildų būna papildyti įvairiais mineralais bei vitaminais. Tad, jei jūsų organizmui trūksta kokio nors vitamino arba mineralo, pirmenybę teikite tokiems papildams, kurie būtų praturtinti trūkstamomis medžiagomis.
• Kiekis
Tokio pobūdžio papildai paprastai turi būna vartojami po kiekvienos treniruotės. Tad, jei jūsų laukia intensyvus treniravimosi periodas, vadinasi, ir treniruočių bus daug. Tad pravartu iš karto įsigyti didesnį kiekį, kadangi taip sutaupysite laiko ir pinigų.
• Vartojimas ir laikymo sąlygos
Nors ant kiekvienos papildų pakuotės rasite rekomendacijos, kokiais kiekiais būtina vartoti, nepamirškite pasikonsultuoti su mitybos specialistu arba su treneriu – gali būti, jog bus priimtas sprendimas pakoreguoti nurodytus kiekius.


Kodėl papildai atsistatymui turėtų būti perkami internetu?


Tad, jei intensyviai sportuojate, vien tik kokybiško maisto ir miego nepakaks, kad tinkamai atsistatytumėte po treniruotės – būtina vartoti ir maisto papildus, skirtus būtent šiam tikslui. Na, o jų pririekus, geriausia pirkti internetu. Visų pirma, toks apsipirkimo būdas padės jums sutaupyti daug laiko bei išvengti papildomų rūpesčių. Tačiau ir tai dar ne viskas – galite rūšiuoti prekes pagal sau aktualius kriterijus. Na, ir, žinoma, mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos įvairios akcijos, todėl jų metu prekes galite įsigyti gerokai pigiau.
Po kiekvienos treniruotės, būtina užtikrinti tinkamą atsistatymą – taip greičiau pasieksite laukiamų rezultatų.