avatar

Ginkgo biloba

Mes, MrBiceps.lt, esame pasiryžę tyrinėti natūralių papildų galimybes pagerinti žmogaus sveikatą ir savijautą. Tarp labiausiai naudojamų vaistažolių yra Ginkgo biloba, dar žinoma kaip dviskiautis ginkmedis, žinomas dėl savo išskirtinių vėduokliškų lapų. Šis senovinis augalas tūkstantmečius buvo naudojamas tradicinėje kinų medicinoje, o šiandien jis garsėja gebėjimu palaikyti kognityvines funkcijas, gerinti kraujotaką ir apsaugoti nuo oksidacinio streso – jo poveikis yra įrodytas.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Kas yra Ginkgo biloba?

Ginkgo Biloba, dar žinomas tiesiog kaip ginkmedis, yra viena iš seniausių vis dar egzistuojančių medžių rūšių. Ginkmedžio lapų ekstraktas savyje turi fitocheminių medžiagų, įskaitant flavonoidus ir terpenoidus, kurie, kaip manoma, turi daug naudos sveikatai. Šie junginiai yra galingi antioksidantai, padedantys kovoti su žalingu laisvųjų radikalų poveikiu, susijusiu su senėjimu ir ligomis. Tad šio augalo nauda yra nenuginčijama.

Pažinimo ir atminties tobulinimas

Ginkmedis tikriausiai geriausiai žinomas dėl savo potencialo pagerinti smegenų sveikatą. Tyrimai rodo, kad Ginkgo biloba gali pagerinti pažinimo funkciją, ypač žmonėms, sergantiems demencija ar Alzheimerio liga, skatindamas gerą kraujotaką smegenyse ir apsaugodamas jas nuo neuronų pažeidimo. Manoma, kad jis padeda esant atminties problemoms, kurias sukelia demencija ar Alzheimerio liga, nors sveikiems asmenims jo veiksmingumas nėra toks aiškus.

Atminties gerinimas: ginkmedžio papildai gali pagerinti smegenų funkciją pagyvenusiems žmonėms ir tiems, kurie turi pažinimo sutrikimų, gerindami kraujotaką smegenyse ir mažindami uždegimą.

Dėmesio koncentracija ir šviesus protas: reguliarus papildų vartojimas taip pat gali padėti išlaikyti šviesų protą ir aukšto lygio koncentraciją, ypač sudėtingomis aplinkybėmis.

Kraujotakos sveikata

Ginkmedžio nauda neapsiriboja kognityvinių funkcijų palaikymu – ji taip pat susijusi su geresne kraujotaka ir širdies sveikata. Ginkgo biloba papildai gali padėti:

Gerinti kraujotaką: nustatyta, kad ginkmedžio papildai plečia kraujagysles, o tai pagerina kraujotaką įvairiose kūno dalyse, įskaitant smegenis. Tai padeda sumažinti tokius simptomus kaip galvos skausmas, nuotaikos ir koncentracijos sutrikimai.

Antioksidacinės savybės ir regėjimo gerinimas

Ginkgo biloboje esantys antioksidantai yra pakankamai stiprūs, kad neutralizuotų oksidacinio streso poveikį nervų, tinklainės ir širdies bei kraujagyslių audiniuose. Šis oksidacinis stresas yra įvairių lėtinių ligų, įskaitant širdies ligas ir vėžį, vystymosi, taip pat senėjimo procesų veiksnys.

Regėjimo gerinimas: augale esantys antioksidantai gali būti naudingi tiems, kurie serga glaukoma ar su amžiumi susijusia geltonosios dėmės degeneracija, taip pat nuo laisvųjų radikalų daromos žalos.

Saugumo klausimai ir šalutinis poveikis

Nors Ginkgo biloba paprastai yra saugus daugumai žmonių, jis gali sukelti tam tikrą šalutinį poveikį, pavyzdžiui, pykinimą, galvos svaigimą ar galvos skausmą, ypač vartojant dideles papildo dozes. Turintys kraujotakos sutrikimų arba asmenys, vartojantys antikoaguliantus, turėtų būti atsargūs, nes ginkmedis gali padidinti kraujavimo riziką. Bet kokiu atveju rekomenduojama prieš vartojant pasitarti su jūsų sveikatą prižiūrinčių specialistu.

Kaip naudoti Ginkgo biloba?

Ginkgo biloba yra įvairių formų, įskaitant kapsules, tabletes, arbatas ir ekstraktus. Štai ginkmedžio lapų ekstraktas yra vienas populiariausių, tačiau neretai žmonės renkasi ir patogias vartoti tabletes bei kapsules. Nepriklausomai nuo formos, svarbu laikytis dozavimo rekomendacijų, pateiktų ant pakuotės arba patartų sveikatos priežiūros specialisto. Paprastai dozės tyrimų metu svyruoja nuo 120-240 mg per parą, padalytos į dalis.

Ginkgo biloba internetu iš MrBiceps.lt

Mūsų asortimente rasite aukštos kokybės Ginkgo biloba maisto papildų, kurie suteiks jums didelę naudą. Dar geriau – tai natūralus papildas, padėsiantis palaikyti arba gerinti tam tikras funkcijas. Atsiliepimai gali padėti Ginkgo bilobą išsirinkti greičiau, tačiau derėtų išsiaiškinti produkto sudėtį ir tik tuomet priimti sprendimą. Šio papildo kaina priklauso nuo gamintojo, sudėties ir kiekio pakuotėje, retkarčiais – papildo formos.