avatar

Vitaminas E

Vitaminas E arba kitaip tokoferolis - tai riebaluose tirpus vitaminas, kuris taip pat pasižymi ir antioksidacinėmis savybėmis.  Vitaminas E - pagalba ir Jūsų kūnui, ir sielai, galiausiai, grožiui, kadangi savyje jis talpina daugelį komponentų, kurie teigiamai veikia žmogų.

Filtrai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Vitaminas E: nauda

Vitaminas E kapsulėmis - geriausia pagalba Jūsų kūnui. Ne tik sergant arba kai norite sustiprinti savo imunitetą, tačiau ir be priežasties, kadangi būti per daug sveiku - tiesiog neįmanoma.

 • E vitaminai - puiki pagalba Jūsų regai, akims. Tyrimai rodo, kad šis vitaminas gali apsaugoti žmogų nuo kataraktos. Svarbiausia yra reguliarus vartojimas ir tuo pačiu rūpinimasis savo akimis kasdien. Tai ypač svarbu tiems, kurie kasdien daug laiko praleidžia prie kompiuterio, telefono, TV.
 • Stresas neigiamai veikia ne tik žmogaus psichiką, tačiau ir sukelia įvairias ligas. Vitaminas E (skystas) - puiki pagalba tiems, kurie daug stresuoja, kurie kasdien susiduria su įtampa. Oksidacinėmis savybėmis pasižymintis vitaminas E - pagalba Jūsų kūnui, kuris nuolat susiduria su stresu.
 • Tyrimai rodo, kad šis vitaminas gali atitolinti diabeto progresavimą. Taigi, vartoti reikia ir tiems, kurie jau serga, ir tiems, kurie nori užkirsti kelią ligos atsiradimui.
 • Vitaminas E veido odai - pagalba tiems, kurie nori sustabdyti laiką. Nereikia brangių kremų, kadangi vitaminas E yra senėjimo procesus lėtinantis elementas. Jau seniai yra įrodyta, kad vitaminas E veidui - daro stebuklus. Vitaminas E odai - pirmiausia reikalingas kaip drėkinimo priemonė, o paskui - kaip ląstelių regeneraciją skatinanti medžiaga. Galimas vitaminas E odai tepti arba kapsulėmis, kurias reikia vartoti kasdien.
 • Vitaminas E plaukams - tai, ko reikia daugeliui. Jis padeda augti sveikiems, tankiems plaukams, galiausiai, skatina plaukų augimą, tad greičiau galėsite džiaugtis taip trokštamu ilgiu. Dažniausiai vitaminas E maiste ne taip lengvai įsisavinamas, tad vartoti papildų pavidalu siekiant gražių plaukų - apsimoka.
 • Tai puiki pagalba tuomet, kai reikalingas greitesnis žaizdų gijimas. 
 • Papildomai rekomenduojamas vitaminas E nėštumo metu. Tai padės vaisiui tinkamai vystytis, o moteriai - geriau jaustis. Net rekomenduojamas vitaminas E pastojimui. 

Dažniausiai rekomenduojama paros norma  vitamino E 400 mg (žindančioms - vitaminas E 1000 mg). Galima įsigyti tabletėmis bei galimos vitaminas E ampulės. Vartojant reguliariai - Jūsų savijauta gana greitai taps geresnė, o išvaizda - patrauklesnė.

Vitamino E trūkumas

Vitamino E lašai - puiki prevencija nuo daugelio ligų. Šio vitaminų trūkumas dažniausiai sukelia įvairias motorines neuropatijas, gali atsirasti didelis raumenų silpnumas, sunku atlikti įprastus darbus, taip pat, dažnas jaučia ir dilgčiojimą galūnėse. Ypač atsakingai reikia sekti šio vitamino normas vaikams.

Greta papildų, kiti vitamino E šaltiniai yra: saulėgrąžų sėklos, migdolai, žemės riešutai, moliūgai, špinatai, burokėliai, pomidorai, šparagai ir t.t.

Rekomenduojama vitamino E paros norma kinta priklausomai nuo asmens amžiaus bei kitų rodiklių. PSO rekomendacijos:

 1. 0–6 mėn. – 4 mg;
 2. 7–12 mėn. – 5 mg;
 3. 1–3 m. – 6 mg;
 4. 4–8 m. – 7 mg;
 5. 9–13 m. – 11 mg;
 6. 14+ m. – 15 mg;
 7. nėščiosios – 15 mg;
 8. žindančios – 19 mg.

Perdozavimas yra beveik neįmanomas. 

Vitaminas E: kaina

Vitaminas E - geriausia pagalba Jūsų kūnui. Įsigyti papildus galite pas mus. Siūlome plačią pasiūlą, kad kiekvienas rastų tai, ko jam reikia. Taip pat taikome akcijas, kurios leis norimus papildus įsigyti pigiau, tačiau tokios pat geros kokybės. Sekite mūsų pasiūlymus, užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir pats pirmas sužinokite apie galimybes, kurios padės Jums būti sveikesniu.