avatar

CLA (papildai)

CLA – kas tai? Tai – konjugnuota linolo rūgštis. Svarbus elementas kiekvieno iš mūsų organizmui. CLA nauda yra labai didelė, todėl svarbu, kad gautume jos pakankamai. Ir nors tam tikrose maisto produktuose jos taip pat galima rasti (pavyzdžiui, mėsoje ar pieno gaminiuose), ten esantys kiekiai yra ypač nedideli. Tad yra neįmanoma suvalgyti tiek mėsos ir tiek pieno produktų per parą, kad būtų patenkintas CLA poreikis. Tad, kur kas geresnis pasirinkimas – CLA papildai, Tai – saugus, patikimas bei efektyvus būdas aprūpinti savo organizmą šiuo komponentu. Tad koks yra CLA poveikis jūsų organizmui?

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

CLA: kokia jo nauda?

Verta pabrėžti, kad CLA nauda yra ypač didelė sportuojantiems žmonėms. Sportuojantieji ar tiesiog sulieknėti norintys žmonės, CLA į savo racioną turėtų įtrukti dėl daugybės priežasčių. CLA pasižymi 4 pagrindinėmis naudėmis sportuojantiems žmonėms. Taigi, verta įsiminti, kad CLA sumažins įsisavinamų riebalų kiekį, pagreitins jų išskaidymą, pagerins riebalų apykaitą, o taip pat – sumažins riebiųjų ląstelių kiekį jūsų kūne. Be to, šiandien CLA yra įvardijamas kaip vienas populiariausių pasirinkimų norintiems svorio numesti žmonėms. Be to, idealiai tinka ir tiems asmenims, kurie nenori naudoti  riebalų degintojų su stimuliantais, pavyzdžiui, nori išvengti kofeino naudojimo. Esant poreikiui, norint maksimalaus rezultato, CLA  galima derinti ir su kitais riebalų degintojais, tačiau dėlto reikėtų pasitarti su savo sporto konsultantu.

Tačiau, jei išvardinti aspektai yra aktualūs tik tiems žmonėms, kurie nori numesti svorio arba intensyviai sportuoja, tai yra dar viena svarbi detalė, kuri aktuali visiems žmonėms. Tai – stiprus imunitetas. Kiekvienas norime turėtų stiprų imunitetą, kad kuo rečiau sirgtume, o susirgę – kuo greičiau pasveiktume. Tačiau dažniausiai toks pageidavimas neišsipildo be pastangų – jei norite džiaugtis stipriu imunitetu, ir patys turite įdėti pastangų. Ir vienas paprasčiausių būdų tai užtikrinti – CLA vartojimas. Tačiau ir tai – dar ne viskas: ne paslaptis, kad nekontroliuojamas cholesterolis jūsų organizme gali pridaryti nemažai žalos ir padidinti kai kurių ligų tikimybę. Na, o, štai CLA papildai, yra puikus sprendimas norint sukontroliuoti cholesterolio kiekį jūsų organizme

Kaip išsirinkti?

Kaip matyti, maisto papildas CLA, yra puikus pasirinkimas, jei norite numesti svorio, jei sportuojate, arba, jei norite sustiprinti savo imunitetą bei norite sukontroliuoti cholesterolio kiekį savo organizme. Tačiau nusprendę įsigyti, netruksite pastebėti, kad CLA  papildai sudaro nemažą pasirinkimą. Taigi, renkantis reikėtų įvertinti ir šias detales.

Sudėtis

Atsakingai įvertinkite, kokius dar komponentus galite rasti šių papildų sudėtyje. Labai dažnai, CLA papildai savo sudėtyje turi ir kofeino arba žaliosios arbatos ekstrakto. Ir tai yra puikus pasirinkimas kurie siekia ypač maksimalių rezultatų. 

Koncentracija ir kiekis

Atsakingai įvertinkite ir konjugnuotos CLA linolo rūgšties etilo esterio kiekį. Paprastai pasirenkami CLA 1000 papildai. Na, ir, žinoma, taip pat įvertinkite ir pakuotės dydį – paprastai rezultatai pastebimi maždaug po kelių mėnesių vartojimo, tad iš karto verta įsigyti didesnę pakuotę.

Vartojimas ir laikymo sąlygos

Na, ir, žinoma, atsakingo jūsų požiūrio pareikalaus ir šio papildo vartojimas. Nors ant pakuotės rasite nurodymus, kaip dažnai ir kokiais kiekiais turėtų būti vartojamas CLA maisto papildas, dėmesį verta atkreipti į tai, kad kur kas geresnis pasirinkimas – pasikonsultuoti su savo sporto treneriu arba mitybos konsultantu. Šie specialistai įvertins jūsų situaciją ir norimus pasiekti tikslus ir tuomet pateiks tikslesnes rekomendacijas. Na, ir, žinoma, laikykite papildą tokiomis sąlygomis, kokios ir yra nurodytos ant pakuotės – tokiu atveju būsite tikri, kad gaminys išlaikys geriausias savo savybes visą galiojimo laiką. 

Kodėl verta pirkti internetu?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl CLA maisto papildas turėtų būti perkamas internetu. Visų pirma,  šių papildų įsigijimas internetu leis jums sutaupyti daug laiko ir  išvengti papildomų nepatogumų. Tačiau ir tai – dar ne viskas: jūsų taip pat laukia ir CLA atsiliepimai (pavyzdžiui, sužinosite, kokie yra CLA atsiliepimai). Na, ir, žinoma, jūsų taip pat laukia ir patraukli CLA kaina – jei CLA kapsulės bus perkamos akcijos metu, tai mokėsite net iki keliasdešimt procentų pigiau. Taigi, perkant internetu, jūsų laukia CLA papildai atsiliepimai, labai patrauklios kainos ir, žinoma, galimybė taupyti savo laiką ir išvengti papildomų rūpesčių.