avatar

Kolagenas

Norite išlikti jaunatviški bei jaustis puikiai? Tokiu atveju svarbu užtikrinti, kad jūsų organizme netrūktų įvairių medžiagų ir kolagenas yra vienas jų. Nors tam tikrus šios medžiagos kiekius žmogaus organizmas gamina pats, jau maždaug nuo 25 – ųjų  metų, kolageno gamyba gerokai sulėtėja. Tad, jei jums svarbu atrodyti estetiškai, jaustis puikiai, verta investuoti į collagen papildus. Tiesa, iš kai kurių maisto produktų yra gaunamas natūralus kolagenas, tačiau jo kiekiai gana maži, todėl kolageno papildai yra kur kas efektyvesnis būdas pasisavinti maisto papildus.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Kolagenas: kas tai? Kokia jo nauda?

Atsakant į klausimą kas yra kolagenas ir kokia jo funkcija, verta pabrėžti, kad tai yra mūsų organizmo audinių bei ląstelių statomoji medžiaga. Kalbant plačiau, verta akcentuoti, kad būtent kolagenas yra vienas svarbiausių komponentų mūsų odai, širdžiai, sąnariams, plaukams bei kaulams. Tad kviečiame sužinoti, dėl kokių priežasčių kolagenas yra reikalingas jūsų organizmui:

• Odai

Didelė dalis žmonių nustemba sužinoję, kad net 75 proc. mūsų odos sudaro būtent kolagenas. Ir jei jo ima trūkti, oda praranda savo stangrumą, švelnumą, lygumą, gerą išvaizdą bei spindesį. Dar daugiau, oda pradeda plonėti, todėl labiau pastebimi kapiliarai, didėja sudirgimo tikimybė. Tad labai svarbu nuolat palaikyti reikiamą kolageno lygį odoje (ypač tuo atveju, jei esate vyresni nei 25 – erių metų amžiaus ir nevartojate maisto produktų, kuriuose galima rasti šio baltymo).

Širdžiai

Ne paslaptis, kad širdies ir kraujagyslių sistemos ligos yra viena dažniausių mirtingumo priežasčių. Taigi, labai svarbu, kad priimtumėte tokius sprendimus, kurie padėtų palaikyti normalią širdies bei kraujagyslių veiklą. Svarbu atminti, kad būtent kolagenas yra vienas tų komponentų, kuris ir padeda palaikyti normalią kraujagyslių veiklą, tad sumažina šių ligų tikimybę. 

• Sąnariams

Tik pakankamai gaudami šio svarbaus komponento, jūsų sąnariai (o taip pat ir raiščiai, sausgyslės) gali išlaikyti sveiką savo struktūrą. Trūkstant kolageno, atsiranda mikro įtrūkimai, be to, didėja ir traumų tikimybė. Būtent todėl labai svarbus kolagenas yra sportuojantiems vyrams ir moterims (tam kad būtų sumažinta traumų tikimybė, o jas patyrus, būtų greičiau atsistatoma).

• Plaukams

Kolagenas taip pat svarbus ir plaukams – jo trūkstant, pažeidžiamas plauko vientisumas; plaukai praranda blizgesį, juos tampa sunkiau iššukuoti. Tad, jei norite, kad jūsų plaukai išliktų puikios būklės, jau nuo 25 – ųjų metų, taip pat vertėtų pradėti vartoti kolageno papildus.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis kolageno papildus?

Kolageno papildai šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą, todėl pirkdami įvertinkite ir tam tikrus akcentus, pavyzdžiui:

  • Kam reikalingi kolageno papildai (vitaminai)?

Vertinant pagal šį kriterijų, gali būti pasirenkamas kolagenas odai, kolagenas sąnariams, kolagenas plaukams ir t.t. Taip pat atkreipkite dėmesį, ar tai: jūrinis (žuvų) kolagenas, augalinis kolagenas, kolagenas su vitaminu C, taip pat, ar tai 1 tipo, 2 tipo ar 3 tipo kolagenas.

  • Forma

Kolageno papildai šiandien yra parduodami įvairiomis formomis (kolageno milteliai, skystas kolagenas, kolagenas kapsulėmis ir t.t.). Tad rinkitės sau patogiausią vartojimo formą – vienus  labiausiai sužavi geriamas kolagenas sąnariams, o štai kiti pirmenybę teikia kolageno papildams kapsulėmis ir pan.

  • Ar yra ir kitų naudingų komponentų?

Šiandien jau taip pat galima įsigyti ir tokių papildų, kuriuose galima rasti ne tik kolageno, bet ir kitų jūsų organizmui reikalingų medžiagų, pavyzdžiui, hialurono rūgšties, vitaminų ir t.t. Tad, jei jūsų tikslas – savo organizmą aprūpinti ne tik kolagenu, bet ir kitomis medžiagomis, pirmenybę teikite papildų kompleksui.

  • Kiekis

Na, ir, žinoma, įvertinkite ir pakuotės dydį. Atminkite, kad geriausių rezultatų yra pasiekiama tuomet, kai papildai vartojami ilgesnį laiko tarpą (bent kelis mėnesius). Todėl geriausias sprendimas – didelės pakuotės įsigijimas.

Kodėl kolageno papildus verta įsigyti internetu?

Visai nesvarbu, koks pasirinkimas jus domina – kolagenas milteliais, kolagenas veidui (veido odai), kolagenas plaukams ar hidrolizuotas kolagenas, papildus verta įsigyti internetu. Tai – ne tik labai greita bei patogu (papildus įsigyti vos per kelias minutes, net neišeinant iš namų), bet ir laukia puiki kaina – akcijų metu galite įsigyti net su keliasdešimt procentų nuolaida.

Kolageno papildai (vitaminai) padės palaikyti normalią plaukų, sąnarių, odos, kraujagyslių būklę. Taip pat, naudojant kolageną sportui (sportininkams), bus sumažinta sąnarių traumų tikimybė, o jas patyrus – sportininkams pavyks greičiau atsistatyti. Tad pasirūpinkite savo sveikata jau dabar!