avatar

Amix Creatine HCl 120kap

Amix Creatine HCl 120kap. Tai aukštos kokybės maisto papildas. Kreatinas itin mėgstamas sporto šakų atstovų kurių tikslas atlikti trumpalaikius aukšto intensyvumo ar daug jėgų reikalaujančius pratimus.

Amix Creatine HCl
Amix Creatine HCl
Pakuotė:
120kap
Kaina:
27,50 €

Amix Creatine HCl 120kap. Maisto papildas kapsulėmis.

Amix Creatine HCl. Tai aukštos kokybės maisto papildas. Kreatinas itin mėgstamas sporto šakų atstovų kurių tikslas atlikti trumpalaikius aukšto intensyvumo ar daug jėgų reikalaujančius pratimus.

Vartojimas: gerkite porciją (4 kapsulės) kartą per dieną užsigerdami stikline vandens. Sporto dienomis porciją suvartoti 40 – 60 minučių prieš fizinį krūvį.

Amix Creatine HCl 120kap. Maisto papildas kapsulėmis.

Grynasis kiekis: 108 g (120 kapsulių - 30 porcijų).

Porcijos kiekis: 4 kapsulės

Maistinė vertė 4 kapsulės
Kreatino Hidrochloridas 3000mg

 

Sudedamosios dalys: kreatino HCl, želatinos kapsulė (pagaminta iš grynos želatinos, vandens, dažiklis: titano dioksidas), stabilizatorius: mikrokristalinė celiuliozė; lipnumą reaguliuojančios medžiagos: augalinis magnio stearatas, silicio dioksidas.

Įspėjimai: Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje negu 25 C temperatūroje. Prieš pradedant vartoti konsultuotis su mitybos specialistu ar treneriu. Pasitarkite su gydytoju prieš pradėdami vartoti bet kokį papildą, jei esate nėščia, vartojate kitą vaistą arba turite sveikatos sutrikimų. Jei atsiranda nepageidaujamų fizinių ar psichinių pokyčių, aptarkite naudojimą ir dozavimą su specialistu. Bet koks papildas draudžiamas jaunesniems nei 18 metų asmenims.

Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto.

Gamintojas: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Didžioji Britanija.

Panašios prekės