avatar

Creapure kreatinas

Būtų galima išvardinti dešimtis papildų rūšių, kuriuos gali vartoti profesionaliai arba mėgėjiškai, tačiau daug ir dažnai sportuojantys vyrai bei moterys, norėdami greičiau ir lengviau pasiekti užsibrėžtų rezultatų. Vienas tokių pasirinkimų yra ir Creapure kreatinas. Aukštos kokybės šių papildų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Creapure kreatinas: kas tai ir kokia jo nauda?


Creapure kreatinas yra kreatino monohidratas, išgautas pagal patentuotą formulę, kuris parduodamas milteliais. Nuo kitų kreatino formų, Creapure kreatinas skiriasi tuo, jog yra viena  veiksmingiausių formų. Tai – ypač veiksmingas maisto papildas, kuris teikia didžiulę naudą sportuojantiems žmonėms.

Ypač džiugina tai, kad Creapure kreatino nauda yra įvairiapusė. Todėl drąsiai galima sakyti, kad tai yra ekonomiška investicija – gaminys tik vienas, o poveikis – įvairiapusis. Visų pirma, šis maisto papildas užtikrina greitesnę ATP sintezę ir veikia kaip tiesioginis energijos šaltinis. Be to, reguliarus jo vartojimas užtikrina ženklų jėgos padidėjimą ir liesos kūno masės prieaugį. Creapure kreatinas yra naudingas dėl antikatabolinių savybių, t.y., saugo raumenis nuo irimo. Na, ir, žinoma užtikrina didesnį energijos kiekį. Šis papildas puikiai tinka aukšto intensyvumo ar pakartonių krūvių treniruotėms. Negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas.

Creapure kreatinas yra parduodamas miltelių pavidalu ir tai – ypač patogu. Viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik sumaišyti tam tikrą kiekį šių miltelių su tam tikru kiekiu vandens. Kokybiškam plakimui užtikrinti naudokite plaktuvę.

Renkantis Creapure kreatino papildus, būtina įvertinti ir tam tikras detales. Viena jų – pakuotės kiekis. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad geriausi rezultatai pastebimi, kai šis papildas naudojamas ilgesnį laiką. Taigi, ypač pravartu iš karto įsigyti didesnę pakuotę. Toks sprendimas taupo laiką bei garantuoja patogumą.

Taip pat svarbu įvertinti vartojimo galimybes bei laikymo sąlygas. Ant kiekvienos Creapure kreatino pakuotės rasite rekomenduojamas suvartoti normas. Tačiau nepamirškite, kad tai yra bendro pobūdžio rekomendacijos. Taigi, bus geriausia, jeigu pasikonsultuosite su savo mitybos specialistu arba treneriu, kurie įvertinęs jūsų kūno svorį, treniruočių dažnumą bei norimus pasiekti tikslus, galėtų pateikti tikslesnes rekomendacijas dėl šio papildo vartojimo.


Domina ypač patraukli kaina? Pirkite Creapure kreatiną internetu?


Taigi, kaip matyti, Creapure kreatinas sportuojantiems žmonėms yra labai naudingas dėl įvairų priežasčių. Tad norintieji pajusti jo naudą ir planuojantieji įsigyti, turėtų prisiminti, kad pats geriausias būdas tai padaryti yra pirkimas internetu. Ne tik todėl, kad šis sprendimas padės sutaupyti daug laiko. Ir ne tik todėl, kad garantuojamas maksimalus patogumas (galimybė įsigyti gaminį sau patogiu metu, rinktis pageidaujamą pristatymo būdą ir t.t.). Bet ir todėl, kad jūsų lauks labai patraukli kaina. Mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos akcijos. Jos ir užtikrina, kad šio papildo kaina bus labai patraukli – keliais, keliolika arba net keliasdešimt procentų mažesnė nei įprastai. Tad nepraleiskite puikios progos įsigyti papildų, užtikrinsiančių jėgą, ištvermę, greitesnį atsistatymą.