avatar
Rekomenduojame -6%

Amix Kre-alkalyn 150 kaps

 
5.0 (1 atsiliepimas)

AMIX Kre-alkalyn 150 kaps. Naujausia buferinė kreatino forma kuri pasižymi daug stabilesniu poveikiu, lyginant su įprastais kreatino produktais.

Amix Kre-alkalyn
Amix Kre-alkalyn
Pakuotė:
150 kaps
Kaina:
29,99 €
31,90 €

AMIX Kre-alkalyn 150 kaps. Maisto papildas kapsulėmis.

AMIX Kre-alkalyn - naujausia kreatino forma, kuri yra sujungta su taip vadinamom stabilizuojančiom medžiagom, todėl pasižymi daug stabilesniu poveikiu, lyginant su įprastais kreatino produktais.

Vartojimas: treniruočių dienomis išgerkite vieną porciją (2 kapsules) ryte 30 minučių prieš pirmą dienos valgymą ir porciją 30 min prieš treniruotę. Ne treniruočių dienomis išgerkite porciją ryte 30 minučių prieš pirmą dienos valgymą ir porciją vakare, likus 30 min iki paskutinio valgymo.

AMIX Kre-alkalyn 150 kaps. Maisto papildas kapsulėmis.

Grynasis kiekis: 112,5 g (150 kapsulių - 75 porcijos)

  Porcija (2 kapsulės)
Kre-alkalinas (kreatino su šarmine apsauga) 1500 mg

 

Sudedamosios dalys: kre-alkalinas, kapsulės apvalkalas (želatina, vanduo, dažiklis: titano dioksidas), magnio stearatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga: silicio dioksidas. 

Alergenai: pienas, soja, kiaušiniai, glitimas, vėžiagyviai.

Įspėjimai: nevartoti, jei esate alergiškas bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių sauės spindulių.

Geriausias iki (termino pabaigos): datos nurodytos ant pakuotės.

Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: LargeLife® Ltd., Enterprise House, 2 Pass Street, Oldham, Manchester, OL9 6HZ, United Kingdom.

 
2022-04-05

geras

Daugiau

Panašios prekės