avatar
-14%

FitMax BCAA+Citrulline 600 g

 
5.0 (1 atsiliepimas)

FitMax BCAA+CItruline - yra sukurtas fiziškai aktyviems žmonėms ir yra idealus šakotosios grandinės aminorūgščių ir citrulino šaltinis.

FitMax BCAA+Citrulline
FitMax BCAA+Citrulline
Savybės:
Pakuotė:
600 g
Kaina:
24,99 €
28,99 €

FitMax BCAA+Citruline, 600g. Specialios paskirties maisto produktas, su saldikliais.

FitMax BCAA+CItruline - yra sukurtas fiziškai aktyviems žmonėms ir yra idealus šakotosios grandinės aminorūgščių ir citrulino šaltinis.

  • 1 porcija - 10 g
  • Viso 600g miltelių pakuotėje
  • Papildytas citrulinu

Vartojimas: 1 porciją (10 g miltelių - 2 valgomieji šaukštai arba 1/2 kaušelio esančio pakuotėje) ištirpinkite su 200 ml vandens ir gerkite vieną kartą per dieną. Rekomenduojami vartojimo laikai: prieš valgį arba po treniruotės arba. Suvartoti iškart po paruošimo. Užsigerkite su daug vandens (ne mažiau kaip 250-300 ml).

FitMax BCAA+Citruline, 600 g. Specialios paskirties maisto produktas, su saldikliais.

Grynasis kiekis: 600 g.

Maistinė vertė:  Vienoje porcijoje (10 g)
L-leucinas*  3,0 g
L-izoleucinas*  1,5 g
L-valinas*  1,5 g
Citrulino malatas  1,0 g

*Šakotos grandinės aminorūgštys

Sudedamosios dalys:

Citrinų-greipfrutų skonio:  L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, vaisių milteliai: citrinos ir greipfruto, citrulino malatas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrino rūgštis, natūralios kvapiosios medžiagos: citrinos ir greipfruto, tirštiklis: akacijų derva, saldikliai: aspartamas ir acesulfamas K.

Juodųjų serbentų skonio: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, juodųjų serbentų milteliai, citrulino malatas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrino rūgštis, natūralios juodųjų serbentų kvapiosios medžiagos, tirštiklis: akacijų derva, saldikliai: aspartamas ir acesulfamas K.

Įspėjimai: Nevartoti, jei esate alergiškas bet kuriai iš produkto sudedamųjų dalių. Netinka nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. Produktas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių sauės spindulių.

Geriausias iki (termino pabaigos): datos nurodytos ant pakuotės.

Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: FITMAX Sp. z o. o. ul Jabłkowa 11 81-029 Gdynia, Lenkija.

Platintojas: MB „Biceps“. Kauno g. 30, parduotuvė "MrBiceps", Vilnius. www.MrBiceps.lt. Tel. : +37064621250

Panašios prekės