avatar
Rekomenduojame -30%

MrBiceps Peanut Spread 1000 g

Išskirtinio skonio ir natūralios energijos šaltinis - tai MrBiceps Peanut Spread 1000 g. Tai ne tik žemės riešutų užtepas, tai yra skonio kelionė į natūralumą ir sveiką gyvenseną!

MrBiceps Peanut Spread 1000g Crunchy
MrBiceps Peanut Spread 1000g Crunchy
Savybės:
Crunchy
Pakuotė:
1000 g
Kaina:
6,99 €
9,99 €

Išskirtinio skonio ir natūralios energijos šaltinis - tai MrBiceps Peanut Spread 1000 g. Tai ne tik žemės riešutų užtepas, tai yra skonio kelionė į natūralumą ir sveiką gyvenseną!

Kas slypi šio produkto pavadinime? Tai tiesioginis kreipinys į stiprių vyrų ir moterų pasaulį, norinčių pasiekti aukštumų ir išlaikyti aktyvų gyvenimo būdą.  MrBiceps riešutų užtepas - tai visapusiškos sveikatos šaltinis, kuris padės susikurti tikrąją jėgos ir gerovės pusiausvyrą.

Kiekviena 1000 g pakuotė šio nuostabaus skonio žemės riešutų užtepo yra kaip gamtos dovana - pagaminta iš švelnių, aukštos kokybės žemės riešutų, rūpestingai sumaltų, kad išlaikytų natūralų aromatą bei skonį. Be to, šis produktas yra išskirtinai natūralus ir neturi jokių pridėtinių cukrų ar dirbtinių ingredientų. Jis yra tikras vitaminų ir mineralų lobynas, kuris padės pasiekti optimalią sveikatos būseną.

MrBiceps Peanut Spread 1000 g yra puikus pasirinkimas tiek pusryčiams, tiek tarp valgių užkandžiams. Galite mėgautis juo tepant ant duonos, trapučių, gaminant įvairius desertus arba prie savo mėgstamų užkandžių. Tai ne tik papildys jūsų mitybą naudingais elementais, bet ir suteiks išskirtinį skonį, kurį tik natūralūs žemės riešutai gali suteikti!

Įsivaizduokite tą nuostabų momentą, kai švelniai skrandžiu nukeliauja šis kvapnus ir skanus žemės riešutų užtepas. Jūs pajuntate, kaip natūralus energijos šaltinis pripildo jūsų kūną ir sielą. Paragaukite MrBiceps Peanut Spread 1000 g ir leiskite jam suteikti jums stiprybės ir skonio išskirtinumą kiekvieną dieną!

MrBiceps Peanut Spread 1000 g. Žemės riešutų užtepas.

Grynasis kiekis: 1000 g.

Maistinė vertė 100g
Energetinė vertė 2569 kJ/620 kcal
Riebalai 49,9 g
- iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 2,6 g
Baltymai 26,3 g
Angliavandeniai 18,9 g
- iš jų cukraus 8,2 g
Skaidulos 5,1 g
Druska 0 g

 

Sudedamosios dalys: 100 % kepinti žemės riešutai be luobelių. Galimas natūralus riešutuose esančio aliejaus išsiskyrimas, išmaišykite prieš vartojimą.

Alergenai: žemės riešutai. Galimi kitų riešutų, sėklų pėdsakai.

Žemės riešutų kilmės vieta: ne ES.

Geriausias iki (termino pabaigos): datos nurodytos ant pakuotės.

Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: Pagaminta pagal MB Biceps užsakymą. 

Pardavėjas: Biceps, MB. Kauno g. 30, parduotuvė "MrBiceps", Vilnius. www.MrBiceps.lt. Tel. : +37064621250.

Panašios prekės