avatar

OstroVit Women's gloves XS Dydis

Ostrovit Women's gloves. Dirbant su svarmenimis, hanteliais ir štangomis kyla įbrėžimų, nuospaudų ir riešo traumų rizika. Jums reikia ne tik tinkamos sportinės aprangos, bet ir sporto reikmenų. Tai apima ir pirštines.

OstroVit Women's gloves
OstroVit Women's gloves
Pakuotė:
Kaina:
7,99 €

Kai kurių treniruočių metu, ypač tų, kurios susijusios su dideliais krūviais, reikia pasirūpinti treniruočių saugumu ir patogumu. Dirbant su svarmenimis, hanteliais ir štangomis kyla įbrėžimų, nuospaudų ir riešo traumų rizika. Jums reikia ne tik tinkamos sportinės aprangos, bet ir sporto reikmenų. Tai apima ir pirštines.

Ostrovit Women's gloves:

  • užtikrina saugų ir stabilų suėmimą
  • riboja štangos ar svarelių slydimo riziką
  • pašalina nuospaudų ar nutrynimų riziką
  • apsaugo delnus nuo alergijos, ribodami tiesioginį sąlytį su metalu
  • pagerina treniruočių komfortą

Gamybai naudojamos medžiagos buvo tinkamai parinktos tiek kokybės, tiek patogumo naudoti požiūriu. Atspari medžiaga ir lankstus audinys tarp pirštų ir pirštinių nugarėlėje palaiko vėdinimą ir nesukelia didelio delnų prakaitavimo. Viduje esantis minkštas pamušalas slopina vibracijas, pasižymi slidumą mažinančiomis savybėmis ir skatina sukibimą. Platus dirželis su "Velcro", apvyniotas aplink riešą, leidžia tiksliai sureguliuoti pirštines ir stabilizuoti delną treniruotės metu.

Pirštinės yra XS, S, M, L dydžių.

  XS Dydis S Dydis M Dydis L Dydis
Ilgis 14 cm 14 cm 15 cm 15 cm
Plotis 9 cm 9,5 cm 10 cm 11 cm

 

Panašios prekės