avatar

Antioksidantai

Jeigu norite būti sveikas žmogus, kuris visada jaučiasi gerai - Jūsų organizmui yra būtini antioksidantai, kurie padės ne tik išvalyti kūną, tačiau ir mintis. Žinoma, kad nauda būtų - antioksidantas turi būti vartojamas reguliariai. Taip pat derinamas su sveika mityba bei kūno poreikius tenkinančių fiziniu aktyvumu.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Antioksidantai papildai: nauda

Stipriausi antioksidantai turi labai daug naudų Jūsų kūnui. Kokios jos?

  • Antioksidantai odai - puiki galimybė sustabdyti laiką. Tai yra pagalba tiems, kurie nori, kad jų oda kuo ilgesnį laiko tarpą išliktų graži bei elastinga. Jie padeda ne tik sulėtinti senėjimo procesus, tačiau ir atkurti prarastą odos žavesį.
  • Tyrimai rodo, kad natūralūs antioksidantai gali padėti atkurti pažeistus genus. Tai pagalba ir grožiui, ir sveikatai.
  • Geriausi antioksidantai padeda pritraukti sunkiuosius metalus ir pašalinti juos iš organizmo. Vėlgi, tai galimybė ir gražiau atrodyti, ir tuo pačiu kur kas geriau jaustis, nes galite sustiprinti imuninę sistemą.
  • Visiems puikiai žinomas antioksidantas resveratrolis padeda tarsi sukurti skydą, kuris apsaugo Jūsų organizmą nuo aplinkos dirgiklių.
  • Antioksidantai organizmui reikalingi ir kaip apsauga nuo įvairių ligų. Ne tik sezoninių, tačiau ir tokių rimtų kaip vėžys.

Antioksidantai vitaminai - tai, ko reikia kiekvienam organizmui. Tiek jaunam, tiek senam. Žinoma, antioksidantai maiste taip pat yra, kad ir žaliojoje arbatoje. Tačiau kadangi toli gražu ne kiekvienas turi laiko rūpintis savo mityba - papildai tampa puikia pagalba.

Stiprūs antioksidantai, kurie yra sintetinami žmogaus organizme: gliutationas, alfa lipo rūgštis ir kofermentas Q10. Antioksidantai, kurie yra gaunami vartojant papildus: vitaminas, E, C, taip pat resveratrolis ir karotenoidai.