avatar

Vitaminai imunitetui

Stiprinti savo imuninę sistemą reikia nuolat. Net jeigu ir šiuo metu gerai jaučiatės. Nuolatinis dėmesys padės užtikrinti, kad vitaminų niekada netrūks, jausitės gerai, ne tik sportuosite aktyviai, tačiau ir įprastus darbus atliksite kur kas našiau.

Mūsų siūlomi vitaminai imunitetui - labai įvairūs, tad esame tikri, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka ir ko labiausiai trūksta jo organizmui.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma
Rodyti po: 10 20 50 100

Ko reikia Jūsų imuninei sistemai?

Geriausi vitaminai imunitetui stiprinti yra kompleksiniai. Tai yra, juose komponuojamas ne vienas, tačiau keli vitaminai, medžiagos, kurios padeda išvengti ligų ir visada gerai jaustis. Svarbiausia rinktis tokius, kurie labiausiai atitinka Jūsų kūno poreikius.

  • Beveik visi vitaminai imunitetui stiprinti turi vitamino C, kuris yra būtinas siekiant išvengti peršalimo ligų.
  • Vitaminai imuninei sistemai stiprinti dažnai derinami su česnako granulėmis, kurios yra geriausias antioksidantas.
  • Maisto papildai imunitetui neatsiejami nuo vitamino D, kurio atsargas ypač svarbu papildyti šaltuoju sezonu.
  • Vertinami ir vitaminai imunitetui gerinti, kurie yra su spirulina. Tai yra dumblas, kuriame yra daug skirtingų omega rūgščių.
  • Kalcis + Magnis + Cinkas - tobulas derinys Jūsų kūnui. Tokie imunitetui stiprinti vitaminai padės išvengti peršalimo ligų.
  • Ir kitos medžiagos bei komponentai, kurie būtini Jūsų organizmui, tačiau gauti reikalingą kiekį su maistu arba iš aplinkos - sunku.

Vitaminai imuninei sistemai turi būti vartojami nuolat, o ne tik susirgus arba artėjant vėsiam metų laikui. Nuolatinis vartojimas padės išvengti ne tik sezoninių ligų, tačiau ir daugelio kitų, kurios pasitaiko nusilpus kūnui.

Geriausi vitaminai vaikams imunitetui stiprinti

Labai svarbu, kad geriausi papildai imunitetui būtų vartojami ne tik suaugusiųjų, tačiau ir vaikų. Augantis organizmas yra kur kas jautresnis bakterijoms bei virusams, kurie yra aplink mus, tad natūralu, kad jiems kyla didesnė grėsmė susirgti. Vitaminai imunitetui stiprinti vaikams - sumažins susirgimo riziką, neteks bijoti, kad mažasis darželyje arba mokykloje pasigaus virusą. O jeigu ir taip - imunitetas gebės su juo susitvarkyti. Atskiro dėmesio sulaukia vitaminas D imunitetui, kuris augančiam organizmui yra ypač svarbus.

Papildai imunitetui stiprinti - pas mus

Mūsų siūlomi imunitetui stiprinti papildai yra skirti:

  • Vitaminai imunitetui vaikams.
  • Vitaminai imunitetui vyrams.
  • Vitaminai imunitetui stiprinti moterims.

Siūloma pasiūla - labai plati, tad kiekvienas ras tai, ko ieško. Vitaminai imunitetui stiprinti vertinami atsiliepimais, kurie palikti kitų ir padės Jums kur kas paprasčiau rasti tai, ko ieškote. Galiausiai, taupantys turėtų sekti akcijas, kurias mes siūlome reguliariai. Sumokėsite mažiau, tačiau įsigyti imuniteto stiprinimui skirti vitaminai - reguliariai vartojant pranoks Jūsų lūkesčius.