avatar
E-kaina -46%

Universal Animal Nitro 44 pak (BB 2024-07-31)

Universal Animal Nitro tai yra unikalus, 9 laisvų aminorūgščių mišinys, kuris papildys Jūsų mitybą esminėmis aminorūgštimis, o taip pat vitaminais B6 ir B3.

Universal Animal Nitro
Universal Animal Nitro
Pakuotė:
44 pak (BB 2024-07-31)
Kaina:
35,99 €
66,99 €

Universal Animal Nitro 44pak. Maisto papildas kapsulėmis.

Universal Animal Nitro tai yra unikalus, 9 laisvų aminorūgščių mišinys, kuris papildys Jūsų mitybą esminėmis aminorūgštimis, o taip pat vitaminais B6 ir B3.

  • 22 porcijos
  • 9 skirtingos aminorūgštys
  • praturtintas vitaminais B6 ir B3

 

Vartojimas: Rekomenduojama vieną pakuotę išgerti per 15-30 minučių po treniruotės treniruotės dieną. Jei norite greitai pasiekti norimų rezultatų, vartokite po 2 pakuotes per dieną - prieš ir po treniruotės. Jei po treniruotės vartojate baltymų kokteilį, prieš gerdami kokteilį palaukite dar bent 30-45 min. po to, kai išgėrėte "Animal Nitro" pakuotę. Animal Nitro visada vartokite tuščiu skrandžiu, geriausia užsigerdami 200 ml vandens.

Universal Animal Nitro 44pak. Maisto papildas kapsulėmis.

Grynasis kiekis: 44 pakeliai (22 porcijos).

Maistinė vertė 1 porcijoje (2 pakeliuose)
Vitaminas B6 (kaip piridoksino HCl) 500 mcg ((29%*)
Niacinas (kaip niacinamidas) 10 mg NE (63%*)

Specialus mišinys
Leucinas, lizinas, argininas, valinas, izoleucinas, histidinas, treoninas, metioninas, fenilalaninas

4995 mg
BCAA kompleksas  
Leucinas 3500 mg
Izoleucinas 1685 mg
Valine 1815 mg

*referencinė maistinė vertė

Sudedamosios dalys: leucinas, lizinas, argininas, valinas, izoleucinas, histidinas, treoninas, metioninas, fenilalaninas, leucinas, valinas, izoleucinas, nikotinamidas, piridoksino hidrochloridas, želatina, lipnumą reguliuojančios medžiagos: dikalcio fosfatas,mikrokristalinė celiuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos ir riebalų rūgštys. 

Alergenai: Pagaminta gamykloje, pagal geros gamybos praktikos (GMP) standartus, kurios gamyboje naudojamas pienas, soja, kiaušiniai, žemės riešutai, įvairūs medžių riešutai, žuvis, kiautuotieji vėžiagyviai, kviečiai. Gali būti randami šių produktų pėdsakai.

Įspėjimas: šio produkto negalima vartoti asmenims iki 18 metų, nėščioms ir maitinančioms moterims. Prieš vartodami šį produktą pasikonsultuokite su sporto gydytoju ar treneriu, ypatingai jei sergate kokia nors liga, vartojate paskirtus medikamentus ar maisto papildus.Maisto produktas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto produktas turi būti laikomas vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje.

Geriausias iki (termino pabaigos): datos nurodytos ant pakuotės.

Partija: žr. ant pakuotės.

Gamintojas: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, JAV.

Panašios prekės