avatar

Saw Palmetto - papildai

Saw palmetto arba tiesiog gulsčioji serenoja, tai – ypač žmogaus organizmui naudingomis savybėmis pasižymintys augalas, iš kurio jau ne vienerius metus gaminami papildai turėtų papildyti ir jūsų racioną, jei jums svarbi aukšta gyvenimo kokybė. Tad, kokia yra šio augalo nauda jūsų organizmui?

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Saw palmetto nauda jūsų organizmui

Gulsčioji serenoja vyrams gali būti naudinga kaip priemonė, skatinanti lytinį potraukį. Augale esantys naudingieji komponentai yra  labai svarbus ir tuo atveju, jei siekiama sumažinti tam tikrų rūšių vėžio, uždegimų, migrenos tikimybę. Patrauklia išvaizda nori džiaugtis visi, na, o plaukai – vienas svarbiausių jos elementų. Vis dėlto, daugybė žmonių susiduria su įvairiomis plaukų problemomis, o slinkimas – bene viena labiausiai varginančių. Tačiau gera žinia ta, kad į kovą šiuo atveju skuba įvairios dovanos, tiesiai iš pačios gamtos ir saw palmetto yra viena iš jų. Įrodyta, kad ilgesnis šio papildo vartojimas teigiamai veikia plaukų būklę bei mažina j slinkimą. 

Taigi, kaip  matyti, saw palmetto nauda yra iš tiesų didelė, todėl  galite būti tikri – tai yra viena geriausių investicijų, kokią tik galite padaryti, jei jums rūpi jūsų savijauta bei išvaizda.

Kaip išsirinkti?

Nors gulsčioji serenoja yra ypač populiari visame pasaulyje, mūsų šalyje šie papildai – pasirinkimas, kurio populiarumas dar tik auga. Tad, kad išsirinkti šiuos naudingus papildus būtų kur kas lengviau, atkreipkite dėmesį į tam tikras detales.

  • Sudėtis

Įvertinkite gaminio sudėtį – šiandien jau galima įsigyti tokių papildų, kurių pagrindą sudaro serenoja, tačiau taip pat galima rasti ir kitų  sudedamųjų dalių – augalų, tokių kaip ciberžolė, kininis arbatmedis, tikrasis imbieras ir  t.t. Taigi, rinkdamiesi tokio pobūdžio gaminį, atsakingai įvertinkite ir kitus sudėtyje esančius augalus, atsakykite sau į klausimą, kuo jiems jums galėtų būti naudingi ir ar nesate sau alergiški. Taip pat galite įsigyti ir tokių papildų, kurių pagrindą sudaro serenoja, tačiau taip pat sudėtyje galima rasti ir vitaminų bei mineralų. Tad,  jei šiuo metu susiduriate su tam  tikrų vitaminų bei mineralų poreikiu, tokie papildai galėtų būti idealiausias pasirinkimas. 

  • Kiekis

Atsakingai įvertinkite ir kiekį – jei dėl tam tikrų priežasčių, šis papildas bus vartojamas ilgiau, iš karto investuokite į didelę pakuotę. 

  • Vartojimas ir laikymo sąlygos

Nors ant pakuotės rasite nurodymus apie tai, kaip dažnai ir kokiais kiekiais turėtų būti vartojamas saw palmetto maisto papildas, dėmesį verta atkreipti į tai, kad bus geriausia, jei dėl šio papildo pasitarsite su mitybos konsultantu, kuris, įvertinęs jūsų situaciją  bei norimus pasiekti tikslus, pateiks individualias rekomendacijas, kaip vartoti papildą, gali būti, kad jums reikalinga daugiau nei viena saw palmetto kapsulė. Na, ir, žinoma būtinai užtikrinkite tokias sąlygas, kokios ir yra nurodytos ant pakuotės, kad būtų išlaikomos geriausios gaminio savybės visą galiojimo laikotarpį.

Kodėl saw palmetto turėtų būti perkamas internetu?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl gulsčioji serenoja vyrams turėtų būti perkama internetu. Visų pirma, dėmesį verta atkreipti į tai, kad būtent stipriosios lyties atstovai  dažniausiai nemėgsta lankytis fizinėse parduotuvėse. Taigi, belieka tik pastebėti, kad maisto papildų pirkimas internetu leidžia išvengti šios būtinybės. Dar daugiau, jei nuspręsite, kad serenoja turėtų būt perkama internetu, sutaupysite ir labai daug laiko bei išvengsite papildomų rūpesčių. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad pirkimas internetu yra geras pasirinkimas ir tuo atveju, jei domina ypač patraukli saw palmetto kaina – jei pirksite akcijos metu, papildas kainuos galbūt net keliasdešimt procentų pigiau. Tačiau net ir tai dar ne visi argumentai kodėl verta pirkti internetu – jūsų taip pat lauks ir saw palmetto atsiliepimai, dėl jų sužinosite, ką apie šiuos papildus mano tie, kurie juos jau išbandė. Taip pat rasite ir daug naudingos informacijos (saw palmetto nauda, saw palmetto vartojimas ir t.t.).

Tad, jei norite jaustis dar geriau ir rūpintis savo išvaizda, saw palmetto papildas yra viena geriausių investicijų. Na, o, jei norite, kad šio papildo įsigijimas būtų greitas ir patogus, o taip pat – aktuali ir patraukli kaina, tokiu atveju, papildo įsigijimas internetu yra pats geriausias sprendimas.