avatar

Vitaminai, mineralai

Vitaminai ir mineralai - tai medžiagos, kurios organizme atlieka tūkstančius funkcijų. Aktyvų gyvenimo būda propoguojantiems žmonėms vitaminų ir mineralų poreikis yra išaugęs dėl didesnio aktyvumo nei neaktyvaus žmogaus. Šiais laikais dėl greito gyvenimo ritmo labai sunku suderinti maistą taip, jog pavyktų gauti visko pakankamai. Todėl paprastai žmonės renkasi įvairius vitaminų ir mineralų kompleksas, kurie padeda pagerinti darbingumą, suteikia žvalumo, stiprina imunitetą, padeda greičiau atsistatyti po fizinio krūvio, stiprina kaulus, kovoja prieš laisvuosius radikalus organizme ir t.t. Jeigu organizmas negauna pakankamai tam tikro vitamino ar mineralo, gali prasidėti įvairūs organizmą silpninantys padariniai, imuniteto silpnėjimas ir panašiai, todėl rekomenduojame derinti savo maistą su vitaminų ir mineralų kompleksais sveikesniam ir žvalesniam gyvenimui!

Filtrai
Kategorija
 • ZMA
 • Elektrolitai
 • Vitaminas A
 • Vitaminas B
 • Vitaminas B1 (Tiaminas)
 • Vitaminas B2 (Riboflavinas)
 • Vitaminas B3 (Niacinas)
 • Vitaminas B4 (Cholinas)
 • Vitaminas B5 (Pantoteno rūgštis)
 • Vitaminas B6 (Piridoksinas)
 • Vitaminas B7 (Biotinas)
 • Vitaminas B8 (Inozitolis)
 • Vitaminas B9 (Folio rūgštis)
 • Vitaminas B10
 • Vitaminas B12
 • Vitaminas C
 • Vitaminas D
 • Vitaminas E (tokoferolis)
 • Vitaminas K
 • Cinkas
 • Geležis
 • Kalcis
 • Magnis
 • Selenas
 • Kalis
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma
Rodyti po: 10 20 50 100

Dar iš biologijos pamokų visi puikiai atsimename, kad žmogaus organizmui kasdien yra reikalingi vitaminai bei mineralai, kadangi jie atsakingi už tūkstančius funkcijų bei procesų, kurie vyksta mūsų organizme. Įdomu tai, kad neretai žmonės padeda skųstis tam tikrai negalavimais, tačiau paaiškėja, kad jų atsiradimo priežastis yra labai paprasta – tiesiog trūksta tam tikro vitamino. Skiriamos vitaminų dozės, kurias kasdien turi gauti žmogus, norėdamas palaikyti normalią organizmo būklę. Tačiau taip pat verta dėmesį atkreipti į tai, kad intensyviai, profesionaliai sportuojantiems arba sporto varžyboms besiruošiantiems vyrams bei moterims reikalingi dar didesni vitaminų ir mineralų kiekiai. Gauti jų su maistu ne visada įmanoma: kai kurių vitaminų bei mineralų maisto produktuose yra taip mažai, kad norėdami gauti riekiamą jų kiekį, turėtume per dieną suvalgyti kilogramo vieno ar kito produkto. Tačiau ir tai dar ne viskas – puikiai žinome, koks užimtas yra šiandieninis žmogus – jis tikrai ne visada randa laiko pavalgyti arba labai dažnai renkasi nesveiką maistą, kuriame nėra nei taip reikalingų vitaminų, nei mineralų. Todėl labai svarbu, kad vitaminai sportuojantiems būtų vartojami papildomai. Aukštos kokybės vitaminų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Vitaminai sportuojantiems: į ką atsižvelgti renkantis?


Sportuojančių žmonių šiandien laukia ypač didelis gaminių pasirinkimas. Taigi, jei norite įsigyti vitaminus, būtinai įvertinkite ir tam tikrus akcentus.
• Kokius tikslu ruošiatės vartoti?
Kalbant apie vitaminų vartojimą, verta akcentuoti, kad vienas svarbiausių dalykų – tikslas, kodėl ruošiatės juos vartoti. Jei jums reikalingi vitaminai tam, kad palaikytumėte puikią sveikatos būklę ir savijautą, gerai jaustumėtės ir nestokotumėte energijos, pirmenybę verta teikti multvitaminų kompleksams. Tačiau, jei sužinojote, kad jūsų organizmui trūksta tam tikro vitamino, tai tokiu atveju ir turėtumėte jį rinktis. Taip pat svarbu savęs paklausti, ar susiduriate su kokiu nors negalavimu, ar dėl tam tikrų priežasčių jaučiate diskomfortą. Pavyzdžiui, galbūt jūsų imunitetas yra pernelyg nusilpęs, jus dažnai kamuoja peršalimo ligos ir dėl jų esate priversti dažnai praleisti treniruotes, o galbūt sporto metu ypač didelės apkrovos tenka sąnariams, tad reikėtų juos ypač puoselėti? Jei taip, tokiu atveju ir rinkitės tokius vitaminus, kurie leistų jums sėkmingai šalinti esamas problemas, gerinti tam tikrą situaciją, pavyzdžiui, puikiai tiks vitaminai imunitetui stiprinti arba vitaminai sąnariams.
• Skonis
Kad rūpintis savo kūnu būtų maloniau, verta prisiminti, kad kai kurie vitaminai yra praturtinami tam tikrais – vaisių, uogų ir t.t. skoniais. Tad, jei norite, kad vitaminus vartoti būtų ne tik naudinga, bet ir labai malonu, pirmenybę teikite tiems, kurie praturtinti jūsų mėgstamu skoniu.
• Forma
Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad vitaminai šiandien parduodami ypač įvairiomis formomis – kapsulėmis, tabletėmis, milteliais, o taip pat ir skystu pavidalu. Tad rinkitės patogiausią variantą.
• Kiekis
Jei vitaminus papildomai vartosite vos kelias savaites, vargu, ar pajusite teigiamą efektą. Intensyviai sportuojant žmonėms geriausia vartoti vitaminus nuolatos, darant tam tikro ilgio pertraukas. Taigi, iš karto verta įsigyti didesnę vitaminų pakuotę – toks sprendimas leis jums sutaupyti ir laiko, ir pinigų.
• Vartojimas ir laikymo sąlygos
Ant pakuotės rasite nurodymus, kokiais kiekais turėtų būti vartojami įsigyti vitaminai. Vis dėlto, nepamirškite, kad intensyviai sportuojančių žmonių situacija yra šiek tiek kitokia, todėl bus geriausia, jei dėl vitaminų vartojimo pasitarsite su savo treneriu ar mitybos specialistu. Na, o laikymo sąlygos ypač paprastos: tiesiog laikykite maisto papildą vėsioj, sausoje, tiesiniams saulės spinduliams ir vaikams nepasiekiamoje vietoje.
• Ar verta apsiriboti vos vienu pasirinkimu?
Na, ir, žinoma, perkant vitaminus, reikia savęs paklausti, ar iš tiesų verta apsiriboti vos vienos rūšies vitaminais? Atsakingai įvertinkite savo situaciją, esamą organizmo būklę bei norimus pasiekti tikslus. Jei reikia, pasikonsultuokite su savo mitybos specialistu arba treneriu – gali būti, kad po konsultacijos paaiškės, jog verta investuoti bent į kelių rūšių vitaminus.
Domina geriausia kaina? Pirkite internetu
Na, o jei jus domina ypač patraukli vitaminų kaina, tokiu atveju juos verta pirkti internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos įvairios akcijos. Tad, jų metu vitaminų kaina mažėja keliolika arba net keliasdešimt procentų. Tai – iš tiesų palanki proga pasirūpinti savimi, išleidžiant mažiau. Tačiau ir tai dar ne viskas – verta akcentuoti, kad vitaminų pirkimas internetu turi ir daugiau privalumų. Pavyzdžiui, leis jums sutaupyti labai daug laiko – vitaminus galite įsigyti vos per kelias minutes. Taip pat išvengsite ir papildomų rūpesčių – vitaminus įsigysite net neišeidami iš namų, jie bus pristatyti jums patogiausiu būdu.
Sportas didžiausią naudą teikia tuomet, kai sportuojame būdami sveiki, energingi bei geros nuotaikos. Tinkamas vitaminų vartojimas teigiamai veiks jūsų organizmo būklę bei savijautą, todėl jūs galėsite mėgautis iš tiesų efektyviomis treniruotėmis. Tad įsigykite tinkamiausius vitaminus jau dabar.

Mineralai sportuojantiems


Sportuojantiems vyrams bei moterims, nusprendus įsigyti mineralų, neretai tenka susidurti ir su tam tikrais iššūkiais. Šiandien tokio pobūdžio gaminiai sudaro labai didelį pasirinkimą, todėl svarbu pasirinkti tinkamai. Teisingą sprendimą priimti bus kur kas lengviau, jei atkreipsite dėmesį į tam tikrus kriterijus.


• Kokie mineralai jums yra reikalingi?


Dėmesį verta atkreipti į tai, kad tam tikri mineralai yra atsakingi už tam tikras funkcijas ir daro tam tikrą įtaką. Taigi, tik atsakingai įvertinę savo organizmo būklę bei norimus pasiekti rezultatus, suprasite, kokiems mineralams verta teikti pirmenybę. Štai, pavyzdžiui, magnis yra reikalingas baltymų sintezei, kaulų medžiagos formavimuisi, fermentų, kurie dalyvauja angliavandenių ir energijos apykaitoje, aktyvinimui, cukraus kiekio kraujyje reguliavimui, raumenų atpalaidavimui bei kraujagyslių plėtimui. Varis, kurio atsargų, beje, organizmas nekaupia, tad būtina nuolat jį papildyti reikiamais kiekiais, aktyviai dalyvauja medžiagų apykaitos ir augimo procesuose, įeina į kaulinio audinio sudėtį, o taip pat nuo jo priklauso kremzlių bei raiščių tvirtumas ir elastingumas. Nuo kalcio priklauso kaulų tvirtumas, jų struktūros pilnavertiškumas. Taigi, įvertinkite, kurių mineralų jums svarbu gauti papildomai. Tiesa, verta pasikonsultuoti su mitybos ekspertu arba treneriu – po aptarimo gali paaiškėti, kad jums verta investuoti į kelių rūšių mineralus arba jų kompleksus.

• Kiekis

Geriausių rezultatų galima tikėtis tuo atveju, kai mineralai yra vartojami ilgesnį laiką, jei reikia, darant tam tikras pertraukas. Todėl pasielgsite ypač išmintingai iš karto įsigydami didesnę pakuotę – taip sutaupysite laiko bei pinigų.

• Vartojimas bei laikymo sąlygos

Rinkdamiesi mineralus, nepamirškite įvertinti ir šių dviejų akcentų. Ir nors ant pakuotės tikrai rasite rekomendacijas kaip dažnai ir kokiais kiekiais vartoti mineralus, nepraleiskite progos pasikonsultuoti su treneriu ar mitybos specialistu – labai tikėtina, kad bus nuspręsta koreguoti nurodytus kiekius. Na, o, kad mineralai išlaikytų geriausias savybes iki pat galiojimo pabaigos, juos laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, kur jų nepasiektų tiesioginiai saulės spinduliai.

Kodėl mineralus sportuojantiems verta pirkti internetu?


Priežasčių, kodėl šį gaminį turėtumėte pirkti internetu, tikrai netrūksta. Visų pirma, tokiu būdu taupysite savo laiką – dažnu atveju mineralai įsigyjami vos per kelias minutes. Sprendimo priėmimą pagreitina ir tai, kad galima naudotis greita paieška – visi asortimentą sudarantys papildai gali būti rūšiuojami pagal aktualius kriterijus. Be to, išvengsite nepatogumų – mineralus galite įsigyti tiesiog neišeidami iš savo namų, pirkinys bus pristatytas jums patogiausiu būdu. Na, ir, žinoma, nepamirškite, kad mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vyksta įvairios akcijos. Jos užtikrina, kad papildų – mineralų kaina bus keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų žemesnė.