avatar

Rodiolė ​(Rhodiola Rosea) - papildai

Visi norime būti sveiki, gyventi ilgai bei kokybiškai. Tačiau tai, ar mūsų noras išsipildys, priklausys nuo įvairių aplinkybių. Tačiau bene geriausia žinia yra ta, kad iš tiesų galime dėti dideles pastangas, siekdami puikios savijautos,  o svarbiausia – galime  naudotis gamtos teikiamomis dovanomis.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Rausvoji rodiolė: kuo ji naudinga?

Ir vienas jų yra rhodiola (rhodiola rose šaknies šaknis, o tiksliau – iš jos išgaunamas rhodiola rose ekstraktas, pasižymintis ypač puikioms, žmogaus organizmui labai vertingomis savybėmis. Tad, jei norite, kad rhodiola rose nauda būtų jaučiam ir jūsų atveju, iš šio augalo ekstrakto gaminami papildai yra geriausias pasirinkimas. Tad kviečiame sužinoti, kuo rhodiola rose papildai gali būti jums naudingi.

Visų pirma, reikia pabrėžti, kad aukso šaknis rausvoji rodiole, turi labai daug įvairių vitaminų bei mineralų ir dėl jų gausos, neretai yra vadinasi supermaistu. Būtent todėl, kad šis gamtos stebuklas yra toks turtingas vitaminais bei mineralais, jis puikiai tinka daug sportuojantiems žmonėms, kurie kartu su prakaitu netenka įvairių maistinių medžiagų. Dar daugiau, toks papildas taip pat turėtų būti vartojamas ir tų žmonių, kurie norėdami numesti svorio, laikosi ir griežtos dietos ir galbūt nesirenka visų reikiamų maistinių medžiagų. Na, ir, žinoma šiuo papildus taip pat reikėtų vartoti ir visiems tiems, kurie dėl laiko stokos neturi galimybės pavalgyti visaverčio maisto.

Nereikia ir sakyti – intensyvios ir itin dažnos treniruotės, pasiruošimas sporto varžyboms ir jų laukimas, sportuojančius žmones išsekina ne tik fiziškai, bet ir emociškai, be to, visą pasiruošimo laikotarpį neretai lydi stresinės situacijos. Tad labai svarbu gebėti palaikyti puikią emocinę būklę, kad būtų paprasčiausiai siekti pačių geriausių rezultatų, o taip pat – didinti atsparumą stresui.  Pasitelkiant pagalbines priemones, šių tikslų siekti bus kur kas lengviau, na, o rausvoji rodiolė papildai yra vienas idealiausių pasirinkimų šiuo atveju. Be to, rhodiola rosea papildai yra priskiriami adaptogenams.

Tačiau ne tik dėl šių priežasčių rausvoji rodiolė arbata arba rausvoji rodiolė papildai turėtų būti vartojami sportuojančių žmonių. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad šis augalas pasižymi energijos suteikiančiomis ypatybėmis ir atminties gerinimu. Ir nors atminties gerinimui ar palaikymui galima naudoti įvairias priemones, sveikatos specialistai pažymi, kad pačios geriausios yra tos, kurias gauname tiesiai iš gamtos. Tad auksinė šaknis rausvoji rodiolė šiuo atveju yra puikus pasirinkimas – tai natūralus būdas sustiprinti savo atmintį.

Kaip išsirinkti?

Taigi, kaip matyti rhodiola rosea nauda žmogaus organizmui yra labai didelė ir įvairiapusė – nuo atminties gerinimo iki energijos suteikimo; nuo atsparumo stresui didinimo iki galimybės aprūpinti organizmą įvairiomis  naudingomis medžiagomis. Na, o, kad būtų pasirinkti geriausiai jūsų lūkesčius bei poreikius pateisinti galintys rhodiola rosea papildai, dėmesį vertėtų atkreipti ir į šias detales.

  • Sudėtis

Atsakingai vertinkite papildų sudėtį – šiandien jau galite įsigyti 100 proc. auksinės šaknies papildo, tačiau taip pat galite įsigyti ir tokį gaminį, kuris be šio puikaus komponento, bus papildytas ir įvairiais mineralais bei vitaminais. Taigi, jei jums šiuo metu yra aktuali ne tik šio papildo teikiama nauda, bet ir reikalingi vitaminai, ir mineralai, pirmenybę teikite papildų kompleksui.

  • Kiekis

Atkreipkite dėmesį ir į papildo kiekį – jei planuojate vartoti ilgesnį laiko tarpą, iš karto įsigykite didesnę pakuotę.

  • Vartojimas ir laikymo sąlygos

Dėl vartojimo pasitarkite su mitybos konsultantu ar savo sporto treneriu, kuris įvertinęs jūsų situaciją pateiks tikslesnes rekomendacijas. Na, ir nepamirškite, kad papildas turi būti laikomas tokiomis sąlygomis, kokios ir yra nurodytos ant pakuotės. 

Kodėl verta šiuos papildus pirkti internetu?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl rhodiola papildai turėtų būti perkami internetu. Visų pirma, tai – puikus sprendimas kiekvienam, norinčiam išvengti papildomų rūpesčių. Antra, sutaupysite daug  brangaus savo laiko, nes papildus įsigyti vos per kelias minutes. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad sprendimas pirkti internetu yra puikus ir tuomet jei aktuali patraukli rhodiola kaina (jei pirksite akcijos metu, rausvoji rhodiola kaina sumažės net keliasdešimt procentų).