avatar

Maisto papildai vegetarms, veganams

Per pastaruosius keliolika metų visame pasaulyje sparčiai išaugo vegetarų bei veganų gretos. Vieni tokį sprendimą pasirenka dėl etinių priežasčių, kiti mano, kad toks gyvenimo būdas galėtų atnešti puikią sveikatą bei gerą savijautą. Tačiau ir vieniems, ir kitiems, ypač jei yra profesionaliai arba mėgėjiškai sportuojama, yra reikalingi maisto papildai. Taigi, šiandien šių grupių atstovams nebereikia sukti galvos ir tikrinti, ar pasirinktuose maisto papilduose nėra gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių – maisto papildai vegetarams, veganams, sudaro labai didelį pasirinkimą, tad telieka išsirinkti tinkamiausius. Jų galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma
Rodyti po: 10 20 50 100

Nuotaikai gerinti, o gal hormonų veiklai palaikyti?


Atsižvelgiant į tai, kad maisto papildai vegetarams, veganams šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą, siekiant išsirinkti tinkamiausią gaminį, reikėtų įvertinti ir tam tikrus akcentus, pavyzdžiui:


• Kokiu tikslu vartosite maisto papildą?


Vienas svarbiausių dalykų – atsakyti sau į klausimą, kodėl jums reikalingi maisto papildai. Tiksliai ir aiškiai apibrėžtas tikslas leis greitai nuspręsti, kokie papildai jums yra reikalingi, pavyzdžiui: nuotaikai gerinti, aprūpinti organizmą baltymais, hormonų veiklai palaikyti, maisto papildai sportui ir t.t. Taip pat svarbu įvertinti, kokie vitaminai esamu momentu labiausiai reikalingi jūsų organizmui – rinkitės jais praturtintus papildus.


• Skonis


Žmonės puikiai supranta, kad maisto papildų nauda yra didelė ir juos vartoti verta, tačiau juos ne ką mažiau džiugina ir tai, kad šis procesas gali būti malonus bei skanus. Taip yra todėl, kad šiandien maisto papildai praturtinami įvairiais skoniais. Ne išimtis ir maisto papildai vegetarams, veganams. Tad jums telieka išsirinkti savo mėgstamiausią skonį – braškių, sūrios karamelės, vanilės su juodaisiais serbentais ir t.t.


• Kiekis


Įvertinkite ir kiekį. Jei maisto papildus planuojate vartoti ilgesnį laiką, o galbūt jūsų šeimoje yra ir daugiau vegetarų arba veganų, iš karto verta įsigyti didesnę pakuotę – taip taupysite labai svarbius išteklius: savo laiką bei pinigus.
Kodėl maisto papildai vegetarams, veganams turėtų būti perkami internetu?
Maisto papildus vegetarams bei veganams verta pirkti internetu. Toks sprendimas taupys jūsų laiką ir pinigus, kadangi mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos akcijos. Jos ir garantuoja, kad ypač aukštos kokybės maisto papildus, skirtus vegetarams bei veganams, įsigysite keliolika ar keliasdešimt procentų pigiau.