avatar

Baltyminiai užkandžiai

Užkandžiai – svarbi mūsų kasdienio raciono dalis. Vis dėlto, jei jūs profesionaliai sportuojate, o galbūt tai darote savo malonumui, tačiau taip pat norite pasiekti tam tikrų rezultatų, užkandžius turite rinktis ypač atsakingai. Taigi, geriausiu pasirinkimu taps baltyminiai užkandžiai, kurių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje. 

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma
Rodyti po: 10 20 50 100

Sportuojantiems ir ne tik

Baltyminius užkandžius sportuojantiems žmonėms verta rinktis dėl didelio baltymų kieko. Kaip žinia, būtent baltymai leidžia greičiau atsistatyti organizmui po sunkios treniruotės, be to, skatina raumenų augimą. Priklausomai, nuo pasirinkti užkandžio, galite vienoje jo porcijoje, galite rasti 20 g ir daugiau baltymų. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad baltyminiai užkandžiai yra naudingi ne tik sportuojantiems, bet ir svorį metantiems žmonėms, o taip pat ir tiems, kurie tiesiog nori maitintis sveikiau.

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis užkandžius iš baltymų?

Savaime suprantama, baltymų kiekis užkandyje, yra vienas svarbiausių akcentų, kurį privalu įvertinti. Intensyviai sportuojantys žmonės, turėtų rinktis maksimalaus baltymingumo gaminius. Tie, kurie nori numesti svorio, pirmenybę turėtų teikti becukriams arba kuo mažesnio kaloringumo gaminiams. Taip pat pravartu atkreipti dėmesį ir į tai, kokiais vitaminais ar mineralais yra praturtintas tam tikras užkandis. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti gaminių įvairovės. Na, o, ji – tikrai maloniai jus nustebins. Štai, pavyzdžiui, baltyminiai sausainiai bei sausainiukai taps puikiu pasirinkimu prie arbatos ar kavos puodelio. Na, o, jei užsimanysite užkandžio, kurį galėtumėte valgyti žiūrėdami filmą, tai įprastus traškučius verta iškeisti į baltyminius. Jie svarbu ne tik jūsų pačių, ir gamtos gerovė, pirmenybę teikite baltyminiams užkandžiams, kurių bent kelios sudėtinės dalys būtų ekologiškos. Tiek baltyminiai sausainiai, tiek traškučiai, apima įvairiausius skonius, tad tikrai rasite kuo save nudžiuginti. Na, ir, žinoma, verta atkreipti dėmesį į pakuotės kiekį. Jei norite pasiekti pačių geriausių rezultatų, baltyminiai užkandžiai turėtų tapti kasdiene raciono dalimi. Tad didesnės pakuotės pinigų ir laiko atžvilgiu yra kur kas ekonomiškesnis pasirinkimas.

Kodėl baltyminiai užkandžiai turėtų būti perkami internetu?

Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl baltyminiai užkandžiai – sausainiai, sausainiukai, traškučiai ir pan., turėtų būti perkami internetu. Visų pirma, toks apsipirkimo būdas leis sutaupyti laiko – patikusius gaminius galite įsigyti vos per kelias minutes, net neišeidami iš savo namų. Antra, tai – labai patogu: gaminių asortimentą galite rūšiuoti pagal aktualius kriterijus – prekės ženklą, rūšį, kainą ir t.t. Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje reguliariai vykdomos įvairios akcijos. Būtent jos ir užtikrina, kad baltyminiai užkandžiai (papildai) kainuos pigiau.
Kas sakė, kad užkandžiavimas – nenaudingas užsiėmimas? Užkandžiavimas gali tapti maloniu, jūsų organizmą atstatančiu, naudingomis medžiagomis praturtinančiu procesu, jei tik pasirinksite tinkamus gaminius. Tad įsigykite juos jau dabar.