avatar

Vitaminas B7 (biotinas)

Biotinas yra naudingas ir žmogaus sveikatai, ir grožiui. Natūralu, kad jo papildus renkasi vis daugiau žmonių, kurie siekia santarvės su savo kūnu. Ir nors dažniausiai girdima, kad biotinas plaukams daro stebuklus, tačiau išties jis turi kur kas daugiau naudų, kurios veikia mūsų kūną.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Biotinas: nauda

Kas yra biotinas? Tai pagalba Jūsų kūnui ir sielai.

 • Biotinas pirmiausia yra reikalingas ląstelių augimui, tad jis yra būtinas kiekvienam gyvam organizmui.
 • B7 vitaminas, tai yra biotinas, taip pat reikalingas angliavandenių, amino ir riebalų rūgščių apykaitai.
 • Taip pat jis yra reikalingas DNR atstatymui, tad siūlomas poroms, kurie planuoja šeimos pagausėjimą.
 • Biotinas odai - tikras stebuklas. Jis padeda kur kas ilgiau išlaikyti odos elastingumą, taip pat, sulėtinti ląstelių senėjimo procesus, tad net ir brandžiame amžiuje žmogus galės džiaugtis gražiai atrodančia oda. Tiesa, B7 vitaminas yra puiki pagalba viso kūno odai įskaitant ir galvos. Tai yra puiki pagalba kovoje nuo pleiskanų.
 • Biotinas plaukų augimui pasirenkamas jau gana seniai. Labai dažnai žmonės pradeda vartoti šiuos papildus, kadangi rekomenduojama kirpėjai, kurie gali pamatyti pokyčius prieš ir po. Dažniausiai džiaugiamasi, kad pokyčiai - dideli. Plaukai ne tik kur kas greičiau pradeda augti, tačiau taip pat ir tampa tankesni, išlaiko drėgnumą, kurio reikia, kad plaukas rečiau lūžtų. Biotinas ir selenas yra tobulas derinys, kuris padės džiaugtis nuostabiais ir sveikai atrodančiais plaukais. Biotinas plaukams gali būti vartojamas tiek kapsulių pavidalu tepant, tiek tablečių - geriant.
 • Biotino vitaminai taip pat yra reikalingi ir nagams. Jie prisideda prie keratino gamybos, kuris yra reikalingas, kad nagai atrodytų puikiai. Ne tik būtų stori, tačiau taip pat ir nežydėtų.
 • Biotino tabletės yra puiki pagalba tiems, kurie serga išeitine skleroze. Kadangi šis vitaminas prisideda prie ląstelių gamybos - jis teigiamai veikia ir centrinę nervų sistemą.
 • Natūralus biotinas taip pat rekomenduojamas asmenims, kurie serga cukriniu diabetu. Šis vitaminas padeda palaikyti pastovų cukraus kiekį organizme.

Akivaizdu, kad geriausias biotinas veikia skirtingas mūsų organizmo dalis, padeda užtikrinti, kad visada jausimės gerai ir tuo pačiu pavyks atrodyti gražiai. Svarbiausia yra reguliarus vitamino B7 vartojimas, kadangi tai yra papildas, o ne vaistas.

Vitaminas B7: trūkumas

Biotino trūkumas dažniausiai atsiranda tada, kai:

 • Žmogus maitinasi nepilnavertiškai.
 • Kai jis rūko.
 • Kai aktyviai vartoja alkoholį.
 • Trūkumas gresia tiems, kurie turi žarnyno patologijas.
 • Tiems, kurie dažnai vartoja antibiotikus.

Požymiai, kad Jūsų organizme yra biotino trūkumas:

 1. Dažniausiai labai lūžinėja nagai.
 2. Žmogus skundžiasi nuolatiniu dermatitu.
 3. Kankina seborėja.
 4. Dažnai tenka kovoti su grybelinėmis infekcijomis.
 5. Plaukai tampa ploni, lūžinėja.
 6. Žmogus susiduria su nervinėmis ligomis: jis jaučiasi išsekęs, blogai miega, jam sunku susikaupti.
 7. Kai kankina biotino trūkumas - kyla rizika, kad žmogui dingsta apetitas ir dėl to jis net gali susirgti anoreksija.

Kuo anksčiau bus rastas šio vitamino trūkumas  ir kuo greičiau bus pradėti vartoti papildai - tuo greičiau pavyks vėl gerai jaustis. Greta papildų vartojimo taip pat siūlome rinktis šiuos maisto produktus, kuriuose yra biotino: migdolai, žirniai, vaisiai, kukurūzai, avižos, kepenys, inkstai. Biotino paros norma suaugusiam žmogui vyrauja nuo 30 iki 100 mg. Perdozuoti papildų neįmanoma, tad verta kasdien po tabletę - verta kiekvienam, kuris rūpinasi savo sveikata. 

Biotinas: atsiliepimai

Galime pasidžiaugti, kad biotinas padėjo daugeliui žmonių tapti kur kas sveikesniais ir laimingesniais. Svarbiausia, kad išbandyti skatina ne tik teigiami atsiliepimai, tačiau ir maža kaina. Biotino kaina yra gana maža, tačiau naudos - labai daug. Akcijos metu galėsite įsigyti dar pigiau, o jas mes skalbime reguliariai. Pasirūpinti savo sveikata galima kasdien išgeriant po vieną tabletę. Verta, tiesa?