avatar

Vitaminas D

Kiekvieno iš mūsų organizmui yra reikalingi tam tikri kiekiai įvairių vitaminų – tik tokiu atveju bus palaikomos gyvybiškai svarbios organizmo funkcijos bei procesai; būsite puikios fizinės, emocinės bei psichinės sveikatos; džiaugsimės patrauklia išvaizda ir turėsime jėgų pasiekti išsikeltus tikslus. Vienas tokių vitaminų yra ir vitaminas D. Ir nors šio vitamino galime rasti kai kuriuose maisto produktuose, tačiau jo kiekiai yra tokie maži, kad nėra jokių galimybių suvalgyti per parą tiek maisto, kad gautume pakankamai šio svarbaus elemento. Tad pats geriausias pasirinkimas – vartoti maisto papildus, turinčius vitamino D. Aukštos kokybės tokių papildų galite rasti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Kokia yra vitamino D nauda?


• Sportuojantiems žmonėms yra labai svarbu palaikyti puikią kaulų būklę – tuomet bus mažesnė lūžių, traumų tikimybė. Na, o, kad ji tokia ir būtų, labai svarbu ne tik gauti pakankamai kalcio, bet ir užtikrinti tinkamą jo įsisavinimą. Taigi, belieka tik pridurti, kad vitaminas D padeda įsisavinti šį svarbų mineralą.
• Nereikia ir sakyti, kodėl visiems – tiek vaikams, tiek suaugusiems, tiek sportuojantiems žmonės yra svarbu turėti stiprią imuninę sistemą – juk visi norime sirgti kuo rečiau, o susirgę – greičiau pasveikti. Ypač svarbu stiprią imuninę sistemą turėti tiems žmonėms, kurių gyvenimo didelė dalis atitenka sportui, kad pavyktų atlaikyti įtemptus treniruočių grafikus bei sėkmingai pasirodyti varžybose. Ir nors yra daug pasirinkimų, tinkamų imuniteto stiprinimui, nereikia pamiršti, kad vitaminas d3 ypač efektyvus.
• Nesunku pastebėti, kad daug ir intensyviai sportuojantys žmonės dažnai skundžiasi tam tikrais negalavimais, o tarp jų galima išgirsti skundus ir dėl nugaros ar raumenų skausmų bei spazmų. Belieka tik pridurti, kad tie žmonės, kurių organizmui nėra jaučiamas vitamino D trūkumas, kur kas rečiau skundžiasi šiomis problemomis.
• Įvairių treniruočių metu yra labai svarbu užtikrinti didelę jėgą. Tyrimai rodo, kad žmonės, kad žmonėms, kurių organizmui netrūksta šio vitamino, yra kur kas paprasčiau užtikrinti bei išlaikyti jėgą net ir itin didelių fizinių krūvių metu.
•Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad visi norime gyventi kuo ilgiau. Šiuo atveju taip pat svarbu prisiminti, kam reikalingi vitaminai D.. Moksliniai tyrimais įrodyta, kad žmonės, kurie gauna pakankamai šio vitamino, paprastai džiaugiasi ilgesne gyvenimo trukme.
Maisto papildai su vitaminu D: kaip išsirinkti?
Maisto papildams su vitaminu D3 sudarant didelę pasirinkimo įvairovę, svarbu žinoti, kaip išsirinkti tinkamiausius. Tad nepamirškite įvertinti šių aspektų:
• Sudėtis
Kai kurie maisto papildai su vitaminu D, būna praturtinti dar ir kitomis medžiagomis, pavyzdžiui, vitaminais ar mineralais. Belieka tik pastebėti, kad toks gaminys yra puiki investicija visiems, kurie savo organizmą nori aprūpinti ne tik vitaminu D, bet ir kitais svarbiais elementais.
• Forma
Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad D vitaminas gali būti parduodamas įvairiomis formomis, tai gali būti kapsulės, tabletės, skystis ir t.t. Taigi, rinkitės sau patogiausią sprendimą.
• Kiekis
Norint užtikrinti geriausius rezultatus, vitaminą D, reikia naudoti pastoviai, o esant poreikiui – daryti tam tikros trukmės pertraukos. Taigi, belieka tik pridurti, kad dažniausiai naudingiausias variantas – įsigyti didesnę pakuotę, nes taip taupomas laikas, o dažnu atveju – ir pinigai.
• Vartojimo ir laikymo sąlygos
Ant maisto papildų pakuotės rasite visą svarbiausią informaciją apie gaminį, nurodymus kaip dažnai ir kokiais kiekiais vartoti, taip pat. Tačiau nereikia pamiršti, kad tai – tik standartas, nebūtinai atitinkantis jūsų poreikius. Todėl geriausia, jei kreipsitės į mitybos specialistą, kuris, įvertinęs jūsų kasdienį racioną, pateiks tikslesnes rekomendacijas. Papildus laikykite vėsioje ir sausoje, saulės spinduliams nepasiekiamoje vietoje.
• Skonis
Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad kai kurie tokio pobūdžio papildai suaugusiems būna praturtinti papildomais skoniais bei aromatais, todėl jų vartojimas gali būti ne tik naudingas, bet ir itin malonus.
Kodėl maisto papildus su vitaminu D vertėtų pirkti internetu?
Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl maisto papildai ir D vitaminai turėtų būti perkami internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje akcija – dažnas reiškinys, todėl galite rasti geriausia gaminių kainas. Dar daugiau, jūsų taip pat lauks gaminius jau įsigijusių pirkėjų atsiliepimai, be to, galėsite pasinaudoti ir greitąją prekių paieška. Na, ir, žinoma taip pat garantuojamas saugus bei patogus apsipirkimo procesas ir išsirinktų prekių pristatymas. Išsirinkite vitaminus, kurie yra geriausi Jums!