avatar

Guarana

Sveiki atvykę į MrBiceps.lt, kur rasite daug kokybiškų maisto papildų jūsų gerai savijautai ir sveikam kūnui. Vienas išskirtinių produktų mūsų asortimente yra guarana – natūralus stimuliatorius, kuris Amazonės gentyse buvo naudojamas šimtmečius dėl savo įspūdingų energijos didinimo savybių. Nesvarbu, ar ieškote energijos intensyvios treniruotės metu, ar jums reikia nuolatinio energijos papildymo visą dieną, guarana gali būti jūsų ieškomas papildas.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

Guarana – kas tai?

Guarana (Paullinia cupana) yra vijoklinis augalas, kilęs iš Amazonės, garsėjantis savo vaisiais, kurie yra maždaug kavos pupelės dydžio. Guaranos sėklose gausu kofeino, o jų koncentracija yra maždaug dvigubai didesnė nei kavos sėklose. Dėl didelio kofeino kiekio guarana yra veiksmingas natūralus energijos šaltinis.

Guaranos nauda sportininkams ir aktyviems žmonėms

Padidėjęs energijos lygis: guarana išskiria kofeiną į organizmą lėčiau nei kava, todėl palaipsniui didėja energija. Šis nuolatinis energijos išsiskyrimas idealiai tinka ištvermės sportui, ilgoms treniruotėms ar bet kokiai fizinei veiklai, kuriai reikia ilgesnės energijos.

Protinės veiklos gerinimas: kaip ir kiti kofeino šaltiniai, guarana pagerina dėmesio koncentraciją ir susikaupimą. Tai gali būti ypač naudinga treniruočių metu, kai proto aiškumas gali pagerinti treniruočių našumą.

Padidėjęs medžiagų apykaitos greitis: guarana gali padėti pagreitinti medžiagų apykaitą, o tai palengvina kalorijų deginimą treniruotės metu ir po jos. Šis medžiagų apykaitos stimuliavimas yra naudingas visiems, norintiems valdyti kūno svorį.

Sumažėjęs fizinis ir protinis nuovargis: stimuliuojančios guaranos savybės gali padėti kovoti su nuovargiu, todėl treniruotės gali būti ilgesnės ir efektyvesnės. Be to, šis maisto papildas gali padėti greičiau atsigauti, nes sumažina išsekimo lygį.

Lieknėjimui: guarana ypač garsėja savo gebėjimu deginti riebalus dėl didelio kofeino kiekio, kuris gali žymiai pagreitinti medžiagų apykaitą. Šis medžiagų apykaitos greičio padidėjimas skatina jūsų kūną sudeginti daugiau kalorijų ramybės ir fizinio krūvio metu, todėl tai puikus papildas norintiems numesti svorio.

Kaip vartoti guaraną?

Guarana gali būti vartojama įvairiomis formomis, nes asortimente yra tiek tabletės, tiek kapsulės, tiek milteliai. Štai kaip geriausiai guaraną įtraukti į savo kasdienę rutiną:

Prieš treniruotę: guaranos vartojimas maždaug 30–60 minučių prieš treniruotę gali padėti maksimaliai padidinti energijos lygį ir protinį budrumą treniruotės metu.

Visą dieną: jei naudojate guaraną, kad kovotumėte su kasdieniu nuovargiu, rytinė dozė gali padėti įgauti energijos, kuri lydi jus visą dieną, be nerimo, susijusio su didelėmis kofeino dozėmis.

Saugumo klausimai

Nors guarana yra natūralus ir veiksmingas stimuliatorius, svarbu šį papildą vartoti atsakingai ir saikingai:

Jautrumas kofeinui: jei esate jautrus kofeinui, pradėkite nuo nedidelės guaranos dozės, kad įvertintumėte savo organizmo toleranciją šiai medžiagai.

Miego sutrikimas: negerkite guaranos vėlyvą vakarą, nes joje esantis kofeinas gali trikdyti miego kokybę.

Subalansuotas vartojimas: reguliarus guaranos naudojimas gali sukelti toleranciją kofeinui, tačiau taip pat ir priklausomybę. Patartina šį produktą naudoti strategiškai, o ne kasdien, nepaisant aplinkybių.

Guarana internetu iš MrBiceps.lt

MrBiceps.lt rasite kokybiškos guaranos, užtikrinančios, kad gausite stipriausią ir gryniausią šio neįtikėtino energetinio papildo efektą. Guarana idealiai tinka sportininkams, tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Geri atsiliepimai gali padėti greičiau išsirinkti ir pirkti tam tikrą guaranos produktą, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį į tokius aspektus, kaip produkto gamintojas ir sudėtis. 

Guaranos kaina skiriasi priklausomai nuo gamintojo, sudėties, kiekio pakuotėje ir retkarčiais – guaranos formos. Akcijos metu turite puikią progą įsigyti guaranos ir kitų maisto produktų kur kas pigiau!