avatar

ZMA

Daugelis puikiai žino, kad pavieniai vitaminai bei mineralai yra labai naudingi žmogaus organizmui. Tiek pavieniai vitaminai, tiek pavieniai mineralai, dalyvauja tam tikruose mūsų organizmo procesuose, atsakingi už tam tikras jo funkcijas, ir, žinoma, už bendrą Mūsų savijautą. Tačiau dėmesį verta atkreipti ir į sinergetiką. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad tam tikrus vitaminus bei mineralus sujungus tam tikrais kiekiais, įvyksta įspūdinga sinergetika, kuri yra ypač naudinga tam tikriems žmonėms, pavyzdžiui, profesionaliai sportuojantiems, norintiems pasiekti išsikeltų tikslų ar besiruošiantiems varžyboms. Vienas tokios sinergetikos pavyzdžių yra ir ZMA papildai, kurių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Papildo forma

ZMA: kas tai ir kokia šio pasirinkimo nauda?


ZMA papildais vadinama vitamino B6, magnio bei cinko kombinacija. Tam tikru santykiu sujungtos šios medžiagos sudaro neįprastą sinergetiką, kurios nauda yra ypač didelė sportuojantiems žmonėms. Daugybė mokslinių tyrimų jau įrodė, kad ši neįprasta sinergetika, kylanti iš šių trijų medžiagų kombinacijos, žmogui miegant, skatina parasimpatinės nervų sistemos veiklą. Na, o ji yra atsakinga už labai svarbias funkcijas – imuniteto stiprinimą, energijos kaupimą, poilsį. Na, o pats miego procesas tampa kokybiškesniu, žmogus atsibunda kur kas energingesnis, žvalesnis, nejaučia nuovargio, net ir tuo atveju, jei praėjusią dieną teko patirti didelį fizinį krūvį. Taigi, kaip matyti, visa tai yra ypač aktualu intensyviai sportuojantiems vyrams bei moterims: imunitetas bus stipresnis, bus daugiau energijos, žvalumo, geros nuotaikos, o taip pat – pavyks greičiau atsigauti net ir po pačių sudėtingiausių treniruočių. Tačiau yra ir dar daugiau gerų žinių. Pasirodo, iš šių trijų medžiagų kombinacijos kylanti sinergetika yra labai naudinga ir žmonėms, kurie serga 1 ir 2 tipo cukriniu diabetu, kadangi padeda reguliuoti kraujospūdį bei suaktyvinti insulino apykaitą. Be to, šie papildai gali tapti pagalbine priemone žmonėms, kurie skundžiasi itin prasta miego kokybe.


ZMA papildai: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?


Visi prekyboje esantys ZMA papildai yra sukurti būtent taip, kad būtų užtikrinta vitamino B6, magnio bei cinko kombinacija, todėl jums nebereikia papildomai domėtis sudėtimi ir spręsti, kiek ir kokios medžiagos yra produkte. Tačiau visgi yra kai kas, kas vis tiek pareikalaus jūsų dėmesio. Vienas tokių akcentų, yra kiekis. Verta pabrėžti, kad norint sulaukti teigiamo ZMA poveikio jūsų miegui, imunitetui ir apskritai bendrai būklei, šie papildai turėtų būti vartojami ilgesnį laiką, jei reikia – daryti pertraukas, vertinant individualią situaciją. Todėl pasielgsite išmintingai, jei iš karto įsigysite didesnę pakuotę – tokiu būdu sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Ne ką mažiau svarbus ir vartojimas. Nors ant papildų pakuotės rasite nurodytas rekomenduojamas normas, nepamirškite, jog geriausias pasirinkimas – trenerio ar mitybos specialisto konsultacija, po kurios paaiškės, ar būtinos korekcijos. Na, ir, žinoma, nepamirškite šių maisto papildų laikyti nurodytomis sąlygomis – tokiu atveju būsite, kad gaminys išlaikys visas savo savybes iki pat galiojimo datos pabaigos.


Kodėl ZMA verta pirkti internetu?


Tad, jei ir jums yra svarbu, kad iš šios unikalios medžiagų kombinacijos kylanti įspūdinga sinergetika būtų išnaudota jūsų miegui gerinti, imunitetui stiprinti, jėgoms atgauti, energijai bei žvalumui užtikrinti, verta įsigyti šiuos papildus. Na, o tai geriausia daryti internetu dėl įvairių priežasčių. Pirmiausia, tai yra puikus būdas taupyti savo laiką bei išvengti papildomų nepatogumų – papildus galėsite įsigyti net neišeidami iš namų, vos per kelias minutes, taip pat galėsite rinktis sau patogų pristatymo būdą. Žinoma, ne ką mažiau svarbi yra gaminio kaina. Mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vykdomos įvairios akcijos. Jos ir užtikrina šių papildų kainos patrauklumą – ji būna keliais, keliolika ar net keliasdešimt procentų mažesnė.
Visi vitaminai ir mineralai mūsų organizmui yra savaip vertingi. Tačiau nereikia pamiršti, kad jie gali sąveikauti tarpusavyje, tokiu būdu užtikrindami dar didesnę naudą mūsų organizmui. Ne išimtis yra ir vitaminas B6, magnis bei cinkas. Tinkamas jų santykis sukelia sinergiją, ypač naudingą sportuojantiems žmonėms. Tad nepraleiskite puikios progos – leiskite, kad įspūdinga šių medžiagų sinergija atneštų jūsų organizmui ypač daug naudos: ramų ir kokybišką miegą, greitą ir efektyvų jėgų atgavimą, sustiprintų jūsų imunitetą ir t.t.