avatar

Sporto papildai padės greitai sulieknėti?

Maisto papildai 2019-06-03

Sporto papildai padės greitai sulieknėti?

Svorio metimas yra aktualus daugybei vyrų ir moterų, tad neretai yra pasvarstoma apie tai, ar sporto papildai gali padėti sulieknėti. Nors jie gali būti puiki pagalbinė priemonė siekiant norimų rezultatų, tačiau stebuklų tikrai nereikėtų tikėtis – pirmiausia svarbu pasirūpinti tinkama mityba bei sporto programa. Keli naudingi patarimai tikrai gali padėti greičiau pasiekti norimų rezultatų, ir galėsite džiaugtis patobulintomis kūno formomis.

Neatidėliokite sporto kitam pirmadieniui

Neverta atidėlioti sporto – kuo ilgiau delsite, tuo daugiau dingsčių sugalvosite i atidėti vėlesniam laikui. Delsti tikrai nereikėtų – nėra geresnio laiko pradėti sportuoti nei dabar. Pamatysite, kad sportas tikrai gali būti malonus, ir tai netrukus taps svarbia jūsų dienotvarkės dalimi. Kiek įdėsite pastangų, tokie ir bus rezultatai, o jie tikrai gali būti puikūs, jei šiek tiek pasistengsite. Jei žadate pradėti sportuoti, išsirinkite tinkamiausią sporto klubą ir užsiregistruokite jame. Jei yra galimybė, sportuoti pradėkite dar šiandien.

Sporto papildai – riebalų degintojai

Produktų rinkoje galima rasti iš tiesų didelį riebalų degintojų pasirinkimą, tad visada bus galima nuspręsti, kokia produkcija gali geriausiai pasiteisinti. Paprastai sporto papildai – riebalų degintojai yra skirstomi į dvi kategorijas. Viena jų yra sporto papildai su stimuliuojančiomis medžiagomis, o antroji – be jų. Paprastai riebalų degintojai su stimuliuojančiomis medžiagomis sudėtyje turi kofeino, sinefrino, tiramino ar kitų medžiagų. Šie ingredientai padeda išgauti daugiau energijos, slopina apetitą, padidina riebalų išsiskyrimą iš ląstelių.  Degintojai be stimuliuojančių medžiagų sudėtyje turi žaliosios arbatos ekstrakto, karnitino, apetitą slopinančių medžiagų. Dažniausiai tokius sporto papildus pasirenka tie žmonės, kurie yra jautrūs stimuliuojantį poveikį turinčioms medžiagoms.

Būkite kantrūs

Reikės šiek tiek palaukti, kol pastebėsite pirmuosius rezultatus. Jei vartosite maisto papildus su stimuliuojančiomis medžiagomis, skitus slopinti apetitą, juos reikėtų vartoti maždaug 30 minučių prieš valgį (pusryčius ir pietus). Jei pasirinkti riebalų degintojus be stimuliuojančių medžiagų, juos galėsite vartoti ir prieš vakarienę.

Nepamirškite vandens

Naudojant riebalų degintojus medžiagų apykaita tampa kur kas greitesnė, tad galite pastebėti, kad gausiau prakaituojate. Nepamirškite išgerti pakankamą kiekį vandens – išgerdami maždaug 2-3 litrus vandens per dieną nejausite alkio ir būsite žvalesni. Vartodami riebalų degintojus išgerkite stiklinę vandens.

Riebalų degintojus vartokite saugiai

Visada yra  svarbu tai, kad sporto papildai  riebalų degintojai būtų vartojami saugiai. Prieš juos pasirenkant patartina pasikonsultuoti su gydytoju (jei yra tam tikrų sveikatos sutrikimų) bei pardavėju, kuris tikrai leis pasirinkti tinkamiausius papildus. Jei naudosite riebalų degintojus, po kelių savaičių patartina daryti pertrauką (maždaug 2 savaites) arba pasirinkti silpnesnio poveikio papildus.

Pakankamai ilsėkitės

Naudojantys riebalų degintojus neretai jaučia miego trūkumą – taip nutinka dėl to, kad jaučiama daugiau energijos atlikti įvairius darbus. Vis dėlto, nepamirškite, kad poilsis yra labai svarbus, ir jam skirkite pakankamai laiko. Jei miegosite po aštuonias valandas per parą, galite būti užtikrinti, kad nejusite nuovargio, ir galėsite kokybiškiau atlikti įprastus darbus. Vartojantys sporto papildus su stimuliuojančiomis medžiagomis turėtų žinoti, kad juos vėliausiai galima vartoti 17-18 valandą, nes vartojant juos vėlesniu laiku gali kankinti nemiga.

Sporto papildai su žaliosios arbatos ekstraktu

Norintys smarkiai pagreitinti medžiagų apykaitą gali rinktis papildus su žaliosios arbatos ekstraktu. Rekomenduojama vieną porciją šių papildų vartoti pabudus, kitą porciją – 30 minučių prieš atliekant kardio pratimus. Šiandien maisto papildai su žaliosios arbatos ekstraktu yra vieni populiariausių – dėl sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų tai gali padėti pasiekti iš tiesų puikių rezultatų.

Sudarykite mitybos planą

Nors norintys numesti svorio turi išeikvoti daugiau kalorijų nei jų suvartoti, tačiau tai tikrai nereiškia, kad teksbadauti. Svarbiausia yra sudaryti tinkamos mitybos planą, ir tai tikrai leis pasiekti iš tiesų puikių rezultatų. Galite pasikonsultuoti su mitybos specialistais, kurie sudarys jums specialią dietą, ir galėsite pamiršti varginantį alkį. Maisto produktai turi būti vertingi – tai padės aprūpinti organizmą reikalingomis maisto medžiagomis, tad jūs nesijausite išsekę net ir po intensyvių treniruočių.

Sporto papildai Vilniuje

Sostinėje tikrai rasite prekybos vietų, kuriose yra parduodami profesionalūs sporto papildai. Šiame mieste įvairių prekybos vietų tikrai nestinga, tad kiekvienu atveju tikrai bus galima nuspręsti, kur pirkti įvairius papildus gali būti palankiausia. Nors tam tikrais atvejais sporto papildų yra ieškoma vaistinėse, tačiau jose tokių prekių pasirinkimas gali būti gana siauras. Jei norite rasti pakankamai didelį sportui skirtų papildų pasirinkimą, tokiu atveju palanku apsilankyti įvairiose specializuotose parduotuvėse, kuriose tikrai pavyks rasti didelį sporto papildų pasirinkimą. Pardavėjai padės pasirinkti tinkamiausią produkciją, tad apsispręsti, ką vertėtų įsigyti, galėsite dar paprasčiau.

Sporto papildai internetu

Be jokios abejonės, sporto papildų galima įsigyti ir internetinėse parduotuvėse. Jose produkcijos pasirinkimas tikrai bus pakankamai platus, tad galėsite pasirinkti tam tikrų dominančių prekių ir jų užsisakyti. Visada galima palyginti, kokias kainas yra nustatę skirtingi pardavėjai, ir tai tikrai leis atrasti produkcijos pačiomis palankiausiomis kainomis. Neretais atvejais tenka pastebėti, kad internetu parduodamos prekės kainuoja pigiau nei kitose pardavimo vietose, tad tai gali būti iš tiesų puikia pasirinkimo galimybe prekių įsigyti pačia palankiausia kaina.

Vadovaudamiesi šiais patarimais galėsite pasiekti tikrai puikių rezultatų. Apsišarvuokite kantrybe – reikės šiek tiek palaukti, kol rezultatai taps pastebimi. Jei laikysitės tinkamo mitybos plano, sportuosite, suvartosite pakankamai vandens, o sporto papildus vartosite saugiai, nė nepajusite, kaip greitai galima pasiekti iš tiesų puikių rezultatų. Taigi, imkitės veiksmų jau dabar – juk visi norime būti puikios fizinės formos.