avatar

Baltyminiai batonėliai

Ne paslaptis, kad šiandieninis žmogus dėl pernelyg didelio užimtumo ir laiko stokos, susiduria su ypač įvairiomis problemomis. Viena jų – nerandama laiko sveikai pavalgyti. Būtent tokiais atvejais pagelbėti gali proteino batonėliai, kurių galite įsigyti ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

Filtrai
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Rodyti po: 10 20 50 100

Proteino batonėlių nauda


Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl proteino batonėliai turėtų būti įtraukti į jūsų kasdienį racioną ir rasti savo vietą ne tik virtuvėje, užkandžiams skirtame laikyti inde – juos verta įsimesti ir į savo rankinę, kuprinę, darbo stalčių, kad visada turėtumėte su savimi ir prireikus, galėtumėte mėgautis sočiu, skaniu ir vertingu užkandžiu. Proteininiai batonėliai yra geras pasirinkimas sportuojantiems žmonėms, kadangi suvalgius vieną batonėlį, gaunama maždaug 20 g baltymų (tikslus jų kiekis priklauso nuo pasirinkto gaminio). Tačiau tai dar ne viskas – dažniausiai šie baltyminiai batonėliai yra praturinti ir kitomis mūsų organizmui labai reikalingomis medžiagomis – vitaminais ir mikroelementais.


Kokius rinktis: be cukraus, o gal tam tikro skonio?


Kadangi baltyminių batonėlių pasirinkimas šiandien yra labai didelis, egzistuoja keletas dalykų, kuriuos turėtumėte ypač atsakingai įvertinti, rinkdamiesi tokio pobūdžio gaminius. Savaime suprantama, viena svarbiausių detalių – kokią batonėlio dalį sudaro baltymai. Jei sportuojate ypač intensyviai, pirmenybę turėtumėte teikti tiems batonėliams, kuriuose yra 20 ir daugiau g baltymų. Na, o, jei jums svarbu užtikrinti ir sveikatai palankią mitybą, tokiu atveju, puikiai tik batonėliai be cukraus bei tie, kurie yra gausiai praturtinti vitaminais ir mikroelementais. Na, ir, žinoma, nepamirškite, kad proteininiai batonėliai yra ne tik naudingi, bet ir skanu juos valgyti. Tad, kad malonumas būtų dar didesnis, atkreipkite dėmesį ir į batonėlio skonį. Šiandien jų įvairovė iš tiesų didelė – nuo vanilės iki šokolado; nuo braškių iki aviečių ir t.t.


Perkant internetu, užtikrinama palanki kaina


Tikrai netrūksta priežasčių, kodėl proteininiai batonėliai turėtų būti perkami internetu. Visų pirma, toks apsipirkimo būdas yra labai patogus – batonėlių galėsite įsigyti net neišeidami iš namų bei sutaupyti daug laiko. Na, ir, žinoma, ne ką mažiau svarbi kaina. Verta pabrėžti, kad mūsų internetinėje parduotuvėje dažnai vyksta akcijos, todėl baltyminių batonėlių galite įsigyti gerokai pigiau.